Zo, ik heb zojuist 100 bloembollen in de tuin gepland. Ben benieuwd hoe dat er in het voorjaar uit gaat zien Tis wel koud trouwens buiten..brr...ga maar kopje thee maken.
Dank je voor je reactie! (en bow jij ook net zo goed!!!) Ik had ook besloten sinds vorige week om het los te laten.. (Ja, klinkt misschien stom, maargoed..) Ze had toen nl. op 't KDV de hele dag slecht gedronken, maar klokte 's avonds zo'n grote fles leeg, dan ik besloot dat ze het zelf idd wel goed kan regelen.... Maarja.. Als ze daarbij gaat spugen, haar fontanelletje helemaal ingedeukt is en ze bijna geen natte luiers meer heeft!? Dan begin ik me toch wel zorgen te maken.... Ze wil trouwens ook niets liever dan alleen maar aan de borst hangen.. Ze drinkt haar flesjes eigenlijk altijd in 2 keer. Dus eerste ene helft en na half uurtje de andere helft. Geven haar op 'slechte' dagen een schepje extra voeding in der flessen... En... En.. En.... Mijn inspiratie is, geloof ik, op... *zucht* Heb net ff mijn hulplijn ingezet.. lucht iig wel op!
Dat zal een mooie fleurige boel zijn van 't voorjaar fem. Leuk is dat he, bijna vergeten wat je gepoot hebt en dan komt het allemaal ineens te voorschijn. Ik had vanmiddag wel weer bijzonder gesprekje met de mijn buurvrouwvriendin. Zij heeft zelf een tweeling van 19 maar heeft de dagen vlak na de geboorte van haar zoons niet meegemaakt omdat ze in coma lag na een pre-eclampsie. En nu heeft ze dus hier de dagen na de geboorte van Niels wel meegemaakt en dat was dus voor haar blijkbaar heel confronterend, nooit verwerkt dus eigenlijk en dat vertelde ze vanmiddag met de nodige tranen, ik dus ook, doe altijd gezellig mee. En nu had ze dan gezien wat ze dus zelf eigenlijk gemist heeft maar haar kinderen ook. Daar had ze het wel even moeilijk mee. Dus even lekker over gejankt en gepraat.
Remmie kan je haar geen ORS geven want het is wel raar dat haar Fontanelletje is ingedeukt. Wat zei de huisarts eingelijk daarover dan?
Bow een zeer emo gesprek dus. Wel tof dat je zo'n band hebt met je buurvrouw. Ik weet nieteens hoe de mijne heet ghehe
Bow, wat goed om zo'n diepgaand gesprek te hebben met mensen En wat fijn dat ze nu bij jou een stukje mee kan pikken. Confronterend, moeilijk, maar ook fijn! Remmar: wa's de hulplijn?
Tischa heeft hongerrrrrrr en aldoor!!!!!! Hongergevoel was alweer een tijdje verdwenen maar is nu weer helemaal terug. En nee ik heb geen pannekoeken gebakken Ik denk wel dat ik straks een patatje oorlog in huis haal. Ik heb van alles geprobeerd om de honger te stillen maar helaas.....zonder resultaat.
Oja, honger stillen als je dat éne ding zoekt....en je weet zelf nog niet helemaal wat Ik kén het! koelkast open koelkast dicht keukenkast open andere keukenkast ook open kasten weer dicht koelkast open hap kaas plak worst wortel koelkast dicht keukenkast open koekje chocolaatje boterham met pindakaas koelkast weer open olijven keukenkast weer open chips Nog steeds niet gelukt om dát ene te vinden én misselijk. 't valt niet mee
koelkast open koelkast dicht keukenkast open andere keukenkast ook open kasten weer dicht koelkast open cornflakes met extra suiker toastje met roomkaas koelkast dicht keukenkast open koekjeSSS een zak magnetronpopcorn boterham met gesmolten kaas en ketchup koelkast weer open broodje bapao keukenkast weer open extra grote krakeling Ghehehe valt toch wel mee bij jou he fem
Maarree ik denk dat dat patatje oorlog het zou doen voor me. Het is alleen zo koud buiten zeg brrrrrrrrrrrrrr
hoi. Hier ziek van uit bedje, heb helaas die stomme mexicaanse griep! Gadver! koorts steeg in weekend steeds meer, toen hebben we gekeken naar symptomen mexicaanse griep en daar bleek ik overal aan te voldoen. Toen ha-post gebeld, zij lijst gecheckt en had ik alle symptomen, toen terug gebeld door mexicaansegriep-team en zij stelde ook vast dat ik mexicaanse griep heb. Ik voel me echt zo beroerd en belabberd! Bleh! Voor kleine meisje nog niet gevaarlijk omdat ze het nu behandelen als gewone griep. Maar net op persconferentie te horen dat kinderen vanaf 6 maanden tot en met 4 jaar enting moeten krijgen. Brrrr, ik vind het allemaal maar niks!
Ohhh Leonie...Beterschap meis!! hopelijk ontspringt je kleine meis de dans...zooo zielig die kleintjes met de mex Gauw beter worden hoor meis!! Rest: HOOOOOIIIIII ga weer ff verder met mijn nieuwe "janfrut" creatie...hihi rems weet wel wat ik bedoel Rems: over Nikkie...hou het in de gaten meis...als je het niet vertrouw...gewoon weer aan die bel trekken....je moedergevoel laat je niet in de steek
hoi kwebbels, @elke, in ged8e blijf ik hopen dat alles goed met jou en de beeb blijft gaan. @surv ik hoop voor je ouders dat ze voor maart een ander huis vinden. ik wens ze veel succes. @marientje proficiat met de geboorte van Pleun. @gaby beterschap @tisch doe je wel een beetje rustig aan.... @giegel balen voor dat je toch weer ongi bent geworden. @remmar beterschap voor nikki. @fem de tijd vliegt want ik zie dat de kleine meid alweer 9 maanden is. zo te lezen krijg je een kleurrijke tuin in het voorjaar.. @natjes proficiat met tygo met dat weer 4 weekjes is. @mex.griep.vac, ik laat me niet inenten ivm me kinderwens. dit heeft te maken dat ik een brief heb gehad van me werk waarin we een oproep kregen voor het vaccin. Hierin stond duidelijk dat je geen gebruik er van hoeft te maken: - ingeval van zwangerschap binnen 3 maanden of een geplande zwangerschap. @leonie een super knuf omdat de mexicaano heb. ik duim voor dat de klein het ook niet krijgt. @me, afgelopen weekend erg druk gehad met het helpen bij een speelgoedbeurs. Wel even moeten slikken toen ik veel babyspul zag voor de verkoop. Maar hoop natuurlijk dat ik volgend jaar zelf de gene ben die spulletjes mag kopen. Verder heb ik afgelopen weekend een geboortekaartje gehad van een neef van me man. Ik had het wel even moeilijk mee. @de rest knuf.
@leonie wat naar voor je ..zeker niet waar je op zit te wachten. bah. waren toch ook mensen in je omgeving met mex griep of niet? beterschap meid!! @vacc. ik weet het niet. ik zou mezelf wel inenten als ik tot de risico groep hoorde, maar weet niet of ik het zou aandurven met Eva, maar aan de andere kant zou ik mezelf nooit vergeven als ze het zou krijgen en ervan overleden en ik had het kunnen voorkomen.
ondertussen kijk het verslag van de herdenking van 20 jaar na de val van de muur.. ben in me verkeringstijd met me inmiddels huidige mannetje naar Berlijn geweest en toen maakte die stad een indruk op me. Ik ben blij dat ik die situatie als in Berlijn met die muur nooit heb mee moeten maken.