Elke en Elkeman van harte gefeliciteerd met de geboorte van Nadine!!!! Kom op lieve Nadine, vecht, vecht voor jezelf, vecht voor je mama, vecht voor je papa en vecht voor je grote kleine zus*
haai bow, weer veilig thuis? vond t fijn jou en cin te zien hier. voelde wel goed, zo met zijn 3en wachten op nieuws van onze kwartetvriendin. knuffel @ allemaal: ik ga in de haard storten! wat een avond! @nadine: vecht lief meiske!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wat een ontzettend mooie naam! Ik heb meteen even de betekenis opgezocht: Nadine is een Franse meisjesnaam. De betekenis van de naam is `hoop`. Lieve kleine Nadine, groei lief schatje groei! Je kunt het! Elke, Elkeman en Charlotte* nog een keertje gefeliciteerd met jullie kleine dochtertje en zusje!
* huil * kom kleine nadine, laat de dokters en verplegers je goed verzorgen, wees rustig en groei goed meisje! Groei en weet dat niks belangrijker is momenteel dan dat je mama en papa van je houdt en je niet kan verliezen.. weet dat ze niks liever wil dan je een goed toekomst en leventje geven, lieve Nadine, er word zo veel van je nu al verwacht lieve schat, je moet vechten!! je MOET!! .. *huil*
Haai lieve Klingel, ja ik ben weer thuis. Cin is weer onderweg naar haar ouders. Zucht, wat een avond. Had toch een heel ander idee vanavond toen we in de auto stapten. Maar het was idd fijn om bij jou te zijn toen we op nieuws zaten te wachten. Smak!
Nadine: Zet m op kleine meid!!! Vecht!!!! charlotte* wil jij helpen nadine bij haar papa en mama te blijven!?!?
Bedankt voor de sms Limmeke! Elke en Elkeman, gefeliciteerd met de geboorte van Nadine! Een hele mooie naam, met een mooie betekenis en tweede naam van mijn oudste dochter Ze is erg klein, maar zo te horen wel een vechtertje! Zet hem op kleine meid!
goeso bow, veilig thuis, cin ook zag ik net (sms) (gsm op nu! daarom reageer ik niet ) @all: ik heb nadines komst op aarde aangekondigd in het ' geboren ' topic. ik vind dat de hele wereld het moet weten. en moet mee-posipoweren. so en nu gaak in de haard storten. knuffel voor lieve bus.
@gieg: ja mooi he! vind sowieso dat jouw dochters heel erg mooie namen hebben. wat is de 2e naam van de andere? (en e. is mijn 2e naam! ) @bus: nadine betekent hoop.... en wat een hoop hoop hebben wij gehad, en hebben wij nog steeds huillach
lieve elke en elke man. Gefeliciteerd met jullie dochter nadine! Een klein vechtertje! Zet hem op meisje!
Ik ging net jankent en ruzie weg van een verjaardag omdat er een paar mensen zeiden over hun kinderen dat als ze dit allemaal hadden geweten hoe het is dat ze dan nooit kinderen hadden genomen!!! en dat ze een beter hadden zonder kinderen :S werd zo vreselijk kwaad en nu kom ik thuis en ga achter de laptop lees ik het bericht over elke en elkeman over hun dochter Nadine !!! heb gewoon een 15 min een blokje om gelopen tranen bleven maar stromen!!! Elke en Klaas ik wens jullie en jullie dochter echt heel veel sterkte toe!!! me kaarsjes branden hier nog steeds voor jullie!!
Kling, mooi en goed dat je in geboren topic hebt opgegeven, ik hoop dat heel zw.pagina mee gaat duimen en powerrr gaat sturen! Lieve Nadine, groei lief schatje groei!
Lieve Nadine: GROEIIIIIIIIIIIIIIIIIII! 550 gram maar, jeetje... Bow en Kling, was fijn om samen op nieuws te wachten. huiljankknuf voor de hele bus!
jeetje 550 gr...ben er stil van wat klein wat teer.. oww wat zullen Elke en Klaas bang zijn Nadine groei meisje groei lieverd! Charlotte help je kleine zusje sterk te blijven zodat ze bij papa en mama kan blijven...haar naam heeft ze mee...laten we daar hoop uit putten...Elke en Klaas sterkte komende tijd en hou hoop lieverds!!
Lieve Elke en Elkeman, Van harte gefeliciteerd met jullie dochtertje Nadine. Wat een klein vechtertje hebben jullie gekregen....een kindje om heel erg trots op te zijn! Ik hoop en bid met heel mijn hart dat alles goed met haar is en mag blijven. Lieverds ik wens jullie heel veel sterkte in deze onzekere tijd. Dikke kus van Pip Soooo, even lekker de traantjes laten lopen..het lucht alleen niet op. Ik heb een enorme brok in mijn keel. Dat lieve kleine hulpeloze mensje...waarom mocht ze niet wat langer in mama's buik blijven. Groei meisje...groei!! Dikke knuf voor jou Gaabje...wat moeten zulke woorden ontzettend confronterend zijn. Mensen kunnen zo ontzettend wreed zijn, ik heb medelijden met hun kindjes .
traantjes blijven stromen hier had zo gebeden dat het nog eventjes kon duren.. maar ze is er en in al haar kleinigheid gaat ze het gewoon redden... halllooooo busbeeb in dop he.. nu al eigenwijs dus dat moet gewoon goedkomen. kheb net tijdje buiten gezeten met een warm melkje en een peukje.( jaja, foei) om even afgezonderd te zijn.
Wat een prachtige naam, Nadine. E maar 550 gram, och wat klein. Wees sterk lieve meid!!! Groeigroeigroei!!!!!
Ben goe dop de hoogte gehouden door Lau en Tisch, ebdankt meisjes zit hier te huilen, 550 gr, wat klein dan heh Lieve Nadine, je hebt zo'n mooie naam van je ouders gehad, en die betekenis Hoop zoals Fem heeft opgezocht. Lieve schat, groei goed, jij bent een wonder, een super wonder, laat maar zien wat je kan. Heb met zingen 2 x So strong gezongen, met in gedachten Elke, Klaas en Nadine