Gelukkig hoef je nog niet zo te denken want het lijkt me vreselijk moeilijk! Ik heb weleens een verhaal gelezen van een koppel hier op zp waarvan de man dus 0.0 zaad had. De wens van beiden was zo groot dat de partner zelf het donorzaad bij zijn vrouw had ingebracht, zodat hij het gevoel had dat hij ook een bijdrage had geleverd. Wat wel leuk was, was dat het de eerste keer raak was. Maar goh ik kan me er niks bij voorstellen omdat ik niet in hun schoenen sta, maar bewondering heb ik er wel voor!
Oei buikpijn en rugpijn zijn weer terug. Ik kan niet lang rechtop zitten. Ik hoop echt dat dit geen 2 weken duurt hoor....
oei tisch! kan/mag je er niets tegen nemen? (domme vraag? ) ga anders even lekker liggen? trouwens, zijn jullie al 100% uit de naam? wat betreft donor, idd, dat is echt voor mensen die echt van zaad man niet zwanger kunnen worden. wij hebben zat!
@ Klingeltje, is ook leuk om te zeggen heh, dat je daar zat van hebt @ Tisch, dikke knuff, hopelijk zet het snel door
Hihihi leek net alsof ik een wee had maar et zal wel niet. Moest wel ff puffen! Pijn is alweer weg. Het komt en gaat. Lijf is flink aan het oefenen denk ik. En precies wij (oei ik doe alsof ik meedoe aan jullie beebie-making) hebben genoeg zaad!! JEUJ!
Hi Smallie! Ik las dat het alweer beter gaat thuis he. Ik ben echt blij voor je. Ok het blijft druk met kindjes maar goed van smallman dat hij meer aandacht aan jullie besteedt. Ik ben ook verwend de laatste dagen. Tischman is paar daagjes thuis (moet morgen weer werken) en die is superlief ineens Dus kijk de beebie mag komen maar hier geniet ik ook wel van hahahahahah
Klingel, ja ik vroeg het eigenlijk omdat als hij al zo denkt, ik dacht dat je dan die optie ook wel besproken zou hebben. En dat was dus ook zo. Heftig en moeilijk vind ik het. Ik ga ook gewoon voor bezwangering van die prachtige cryo's hoor. Tisch, geloof ook nooit dat het zo lang nog duurt dan
@kling: we zijn als sinds september uit naam. Tijdens de vakantie in Su zijn we het eens geworden! Ghehehe
Hahaha Tisch, goed zo!!! Maar uhh wegpuffen?? Hmm herkenbaar, had ik vrijdags ook en zaterdagochtend Niels geboren
Smallie wat fijn je weer te zien hier. Je 'klinkt' ook goed. Fijn dat weekje jullie goed heeft gedaan!
julie zijn lief @ Tisch, komt en gaat.... dat heten dan toch weeen, of zijn ze nog iet sterk/lang genoeg?
Je zou denken dat het een wee is, maar het komt niet regelmatig. Sinds 12:47 niet meer gehad. Nu alleen weer lichte rugpijn en ongesteldheidspijn. hihih Bow hoe lang duurde het voordat het regemaltig kwam?
mag ik nog een meedelen wat ik voor mijn verjaardag heb gehad? Verschillende dingen van PIP stusio servies roomsetje, blauw 4 mooie mokken en mooi koekjes pot, shaby chic lauw helemaal blij mee, Smallman vind het natuurlijk niets, ha ha mooie titanium ketting van Smallman en van kindjes mooie kunstwerkjes van kdv. Van ouders, nieuwe laarzen/kleren van schoonouders, radio/cd speler van schoonpapa, centjes, ga ik morgen andere kinderwagen voor kopen via mp zusje, mooie foto mijn kindjes samen, gemaakt bij fotograaf, en gedeelte van srvies goed bedeelt dus. zo even Lonneke eten geven, tot later
@ ha ha ha, tassen inpakken, geod zo klingeltje @ Tisch, kan zo opeens versnellen of weg gaan, hoop het eerste
Kling links...........neee rechts.... voor je voor je ......., ja dieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hahahaha gemeen he! Smallie je bent flink verwend! Heeeerlijk is dat he Tischman heeft nesteldrang. Joehoeeeeeeee! It's a party lalala it's a party liiiiliiiliiiiii
@small: GAAF! PIP! snap wel dat smallman er niets aan vindt, hier ook wel een beetje so fijn dat je zo verwend bent, en terecht! @tisch: hee seg! is iedereen nu in de tischtaschnestel behalve jijself? enne, doe je sigtig met pijn en puf? enne, taxi al besteld? @nadine: NOU JA SEG! ik kan haar niet meer zien wegens een melding ' baby verhuisd ' en elke net nog gehoord zonder nieuws (alleen: alles is goed ) ik wou me eerst zorgen gaan maken maar ik denk dat dat nou ook weer niet hoeft heb dr alweer gesmstalkt, hmz... @cin: leef je nog? qua bibber? 1700 bellen? so, hapjes maken, de buren komen deran.
zoooo Smallie je bent lekker verwend, goed zo!!! Tisch, nou toen was het bij ook nog heel onregelmatig hoor, ik ging ook gewoon mijn gang, maar af en toe moest ik even tegen aanrecht leunen of zo en er echt even voor gaan staan of zo.