ik woonde in enschede, 8 jaar lang, daarvoor jaartje grunn en daarvoor in het gooi(evaar) nu woon ik in het pitoreske drrrrrrenthe! bow in deventer, nee toch? en jij in raalte EN nijverdal, hoe doe je dat?
Naiobi heeft ook nog een pied a terre in Parijs en een lodge in zuid-afrika klingel, ik doe niet voor niks zo leuk tegen d'r!
Ik wil nog wel even kwijt dat ik door jullie schuld dus tegenwoordig amper tijd heb om boodschappen te doen! Dat zou een uur geleden al! Niet mea, maar jullie culpa!
die zullen we wel hebben weggejaagd met ons demente gelul. nee, cin die heeft schoonouderproof bezoek met cinman achter behang. en milla? weetniet!
Dames ik ga naar house toe! Heb mijn scootmobiel aan de praat gekregen dus sjaloom en afwiedersnitzel! misschien tot vanaaf
je kunt inderdaad wel zeggen dat ik pies a terre, want ik draag immer rokjes en dat piest zo lekker op de grond in plaats van in je broek!