whahhaah nee geen studio sport daar houd me ventje niet van maar politie achter volgingen is hij aan het kijken
............. durf het bijna niet te vragen.................. (dit is wel een teken dat ik een beetje desperate ben eventjes hih hih)
zo, was ik weer, soep viel in de smaak bij man en zusje maar bij mij niet, kon gelijk naar toilet rennen....te zout... Heeft iemand eigenlijk nog wat van limmeke gehoord? Ben benieuwd hoe het met haar gaat.
nee niks meer gehoort heb haar nog wel een sms gestuurd maar niks terug gehad LIMMEKE KOM TERUG AUB WE MISSEN JE !
ik keek net naar haar profiel ze is vandaag nog wel online geweest ze houd ons in de gaten hihi alleen haar laaste bericht was van dat ze ff afstand neem van het forum
Kling had volgens mij nog met Limmeke gemaild een dag of twee geleden? Dat ze zich gewoon heel erg beroerd voelt en daarom even niet hier te vinden is geloof ik.
kan me wel voorstellen als je constant zo ontzettend misselijk bent het forum geen prioriteit heeft, hoop dat t snel minder wordt voor haar!