Hoi, Zoals de titel al zegt, ik ben na 15 maanden proberen eindelijk zwanger geworden maar het ziet er nu slecht uit. Ik had een paar dagen bruinverlies gehad en toen ook een beetje helder rood bloed. Mijn huisarts stuurde me naar het ziekenhuis voor een echo omdat ze bang was voor een BBZ (ik heb 1 afgesloten eileider). Op de echo was een vruchtzakje te zien, maar volgens de gynaecoloog te klein voor de 6 weken die ik dacht te zijn en ook niet mooi rond. Maar ja verder lag mijn baarmoeder moeilijk en was het te vroeg om met zekerheid iets erover te zeggen. Hij neigde naar een "niet-intacte zwangerschap". Oftewel, volgende week terugkomen en nu wachten op een miskraam. Ik ben er echt zo moedeloos onder, voel me ook totaal niet zwanger meer, geen opgeblazen buik meer, niet misselijk, etc. en ik ga er dus 100% vanuit dat het mis is. Ik hoop dat als het mis is mijn lichaam zelf de boel opruimt, maar tegelijkertijd ben ik best wel bang voor hoe dat zal zijn. Het helpt ook niet dat de gyn zei dat ik moest gaan bellen als ik meer dan 1 maandverband per uur vol bloed zou verliezen.. Ik ben gewoon heel erg bang, en vooral ook heel bang om straks opnieuw te moeten beginnen en dan weer 1 jaar bezig zijn en dan ontzettend bang zijn dat het weer misgaat. Ik weet niet zo goed wat ik wil met dit bericht, het een beetje van me afschrijven denk ik. Ik lees hier zoveel verhalen van dappere vrouwen die veel meer hebben meegemaakt en toch vol goede moed doorgaan. Waarschijnlijk zal ik dat bij mij ook wel weer komen maar ik kan het me nog niet zo goed voorstellen nu..
Beetje hetzelfde schuitje als jou! Alleen geen bloedverlies. Vraag een second opinion aan! Ik krijg donderdag een echo die moet uitwijzen of ons ukkie in tact is. Laat je niet gek maken maar ga op je gevoel af! Sterkte xxxx
Jeetje wat een rot situatie .. hopelijk ben je snel weer zwanger of miss bestaat er een wonder dat het wel goed zit?.heb er gelukkig niet zoveel verstand van..sterkte liefs.