Jaaaaa wij hebben afgelopen weekend geoefend We hadden hem nog niet eerder helemaal opgezet dus we moesten nog even oefenen en kijken of alles erbij zat voordat we daar in frankrijk pas achter kwamen. Nou hij was compleet en erg mooi nog! Ik was er zo blij mee en zo trots dat we onze eigen vouwwagen hadden! De kinderen hebben genoten en wij ook! Nu op naar september dan naar Frankrijk! Ik heb er zin in.....
Mowtom: Super zeg! Leuk he, als je gezin dan zo blij is! Op naar Frankrijk! Whahahha...gootjes graven, als je met een klapper gaat, ben je wel een beetje een mooiweer kampeerder toch? Ik heb nog nooit mijn vader een gootje zien graven. Wij gaan over 2 wk al weg!
Wij gaan dit jaar voor het eerst kamperen. Normaal gesproken zou ik dit niet zo gauw doen, maar nu gaan we met een grote groep vrienden. Omdat ze slecht weer hebben opgegeven ben ik nu ipv ons kleine tentje aan het zoeken naar een vouwwagen voor weinig. We vertrekken volgende week al, dus ik hoop dat ik er eentje zal vinden.
Volgende week al, nu nog zoeken en dan ook nog oefenen met opzetten....poeh! Dat oefenen kan je wel vergeten vrees ik. Zou zonde zijn als je straks enorm baalt van de vouwwagen, omdat je er niet mee uit de voeten kan. Hoe kamperen je vrienden? Als zij een grote luifel hebben, ben je ook gered.
Ja het is wel spanend inderdaad haha. We zouden eerst in een tentje gaan en dan een partytent eroverheen. Maar dat wordt zo'n gesleep. Dus vandaar dat we naar een vouwwagen aan het kijken zijn. De vrienden slapen in campers en tentjes, dus dat is niet echt een optie. Maar gelukkig zitten er veel techneuten bij, dus die krijgen dat ding wel in de goede vorm denk ik!
Geen vouwwagen hier maar gewoon in een tent die al ter plaatse staat..en het bevalt ons zeer goed. Zeker ook onze kleine meid vind het super omdat ze in en uit de tent kan hobbelen zonder trapjes enzo. gelukkig gewone bedden in de tent en verders alles wat je basic nodig heb..zoals gasfornhuis en koelkastje enz. Dit jaar voor het tweede jaar gedaan en volgend jaar zeker weer en waarschijnlijk naar dezelfde camping als dit jaar die was echt geweldig!
geen vouwwagen maar een hele oude piepkleine poolse caravan met hefdakje (totaal gewicht inclusief bepakking 700 kilo) We zijn er superduper blij mee en aangezien hij van polyester is en ik doordat ik veel kano ervaring heb met polyester plakken, kunnen we hem zelf helemaal onderhouden (hebben flink zitten plakken en schuren en doen na aankoop
Hahaha Syrae: foto? Huurtenten zijn inderdaad ook wel leuk. Toen wij in Frankrijk waren zijn we bij kenissen op bezoek geweest die in zo'n tent zaten. Nadeel: je staat vaak echt op veldjes, met Hollanders. Als kampeerder met eigen hut (zonder te boeken) krijg je toch vaak andere plekjes. Maargoed, velen vinden dit juist leuk, tussen Nederlanders, op een veldje (voor de kinderen).
http://develop.caravans.net/assets/naderbekeken/predom_n-126d_14.jpg alleen komt deze van t internet, wij trekken hem met onze 1.4 ford fusion
Wat je zegt klopt vaak...behalve op de camping waar wij waren...daar heeft iedereen zijn eigen plekje afgeschermd met hagen ertussen. miss kun je dat wel een beetje op de foto zien en achter de haag stond pas de volgende tent weer...echt super geregeld.
Grappig Syrea, trek je er veel bekijks mee? Dit jaar lijkt me een iets openere camping wel handig, juist voor het overzicht van de kids. Een veldje vind ik oke...maar dan dus op een hele kleine camping. We zullen zien waar we uitkomen.
Hallo, Wij hebben afgelopen december ook een vw gekocht op Marktplaats. Juist in december omdat dit scheelt in de prijs! De vw is uit 2007 en is een Jamet Arizona, 8 persoons. De vorige mensen waren de eerste eigenaars en zijn er in totaal 6 weken mee op vakantie geweest. Hij ziet er super uit en de bedden hebben lattenbodems. Maar wij vinden het opzetwerk ook best een nadeel (manlief zei bij het opzetten dat hij hem wilde verkopen haha). We hebben nu alle buizen gemerkt, gesorteerd en we hebben van de buizen aan de binnenkant foto's gemaakt. Ik moet ook zeggen dat we geen doorgewinterde kampeerders zijn. Maar als hij eenmaal staat dan is het super, lekker veel ruimte, twee kasten in de voortent (in 1 kast staat een porta potti). De meiden vonden het super en de bedden lagen heerlijk. Nu het opzetten nog oefenen, maar wij zijn helemaal blij met de klapkar! Volgende week zondag gaan we naar zuid Duitsland, ik heb er zin in. Groetjes Senna
Senna, Is de Arizona groter dan de Louisiana? Mag ik zo brutaal zijn om te vragen wat je er voor hebt betaald?
Hier ook opgegroeid met kamperen,was net 3 maanden oud toen ik voor de eerste keer ging kamperen. Dus er ook redelijk aan verslaafd geraakt. Vorig jaar nog hebben we met onze kleine meid 14 dagen een stacaravan gehuurd in Nederland. Was zo goed bevallen dat we eind van het jaar willen gaan kijken voor een vouwwagen. Hoop hier tips te kunnen vinden waar we op moeten letten bij de aanschaf ervan. Camping Warsberg in Duitsland vlakbij Luxemburg blijft toch wel onze favoriet. Al zijn de kampeerplekken al veel minder geworden omdat Landal er veel stacaravans op heeft staan. Op deze site staan ook veel leuke campings: ACSI Eurocampings - 9.100 door ACSI geïnspecteerde campings in Europa!
He Elmo, Volgens mij is de Arizona net zo groot als de louisiana, ik ben ook nog niet achter het verschil (zal het nog eens opzoeken). Het is een acht persoons. We hebben 3000 euro betaald, volgens mij best netjes. Het keukentje is nog nooit gebruikt, er zat een grondzeil en 1 ondertentje bij. Het is handig om een vouwwagen in nov. dec. te kopen. Groetjes Senna
De wagen is natuurlijk nog erg jong. Ik vind 3.000,00 nog best veel voor een tweedehands vouwwagen (maargoed, zou ik me er in verdiepen / op jacht gaan, denk ik daar misschien anders over). Wij hebben hem ook redelijk vroeg in het seizoen gekocht. Nou zijn wij met een oudere begonnen, eerst maar eens kijken of we het ook echt leuk vinden.
@wendy80: Wij gaan volgende week zaterdag naar camping Warsberg in Duitsland. We hebben vorige maand onze vouwwagen verkocht en kunnen dinsdag onze caravan ophalen, ben benieuwd. Maar heb er zo'n zin
@sandra,Weet niet of je het toevallig weet maar let wel op als je naar camping Warsberg gaat dat je rotsharingen meeneemt. De camping is hoog op een berg gelegen en de bodem is vrij hard. Daar kom je met een normale haring niet in. Mocht je nog vragen hebben wb de camping,omgeving etc dan stuur je maar een pb. Veel plezier daar maar dat zal vast en zeker lukken. Ik ben er al een keer of 15 geweest maar ben er nog niet uitgekeken.
@Wendy: Ja ik had al gehoord dat rotsharingen nodig zijn, die hebben we trouwens al, we zijn vorig jaar in oostenrijk geweest. We hebben al een hele hoop positieve reacties + allemaal tips voor uitjes en restaurantjes van zoover. Maar bedankt voor je reactie. Heb er zo'n zin in, de eerst vakantie van Lucas. Nu nog hopen dat de voorspellingen wat beter worden, maar anders vermaken we ons ook wel.