Zo direct doe ik deze jurk aan: http://www.succubus.nl/media/extendware/ewminify/media/inline/71/0/lady_v_estella_dress_poppy_black.jpg Zal ik er een zwarte panty onder doen of gewoon blote benen. Ik heb er zwarte pumps bij
Nou, met dit weer zou ik zeker geen panty aan doen. Ten eerste vind ik een zwarte panty nogal vreemd staan bij een temperatuur van toch wel ca. 23 graden en ten tweede lijkt het met veels te warm.
Ik zou een panty aan doen, maar je ziet mij dan ook nooit met blote benen (ik zit altijd onder de blauwe plekken, wonden etc)
Ik heb ook altijd heel veel blauwe plekken op mijn benen, maar een laag(je) zelfbruiningsspul doet wonderen. Dan valt het veel minder op.
Dr hoeft maar een veertje tegen mijn benen te komen of er is een blauwe plek, echt t ziet er niet uit. Duurt ook enorm lang voor het weer weg trekt. Wondjes kunnen zo 2 maanden duren om te genezen. Zelfbruiningsspul begin ik niet aan, wondjes blijf je dan alsnog zien. Voor mij dus gewoon panties.
Nope geen panty.. En mocht je de jurk met kouder weer dragen,dan zou ik alsnog niet voor zwart kiezen...
Absoluut zonder panty, het is hartstikke warm buiten (en inderdaad sowieso geen zwarte panty, dat is veel te warm)
Ik heb dat ook zo erg met wondjes. Ook door alle eczeem die ik heb gehad en zalfjes. Mijn huid geneesd daar enorm moeilijk. Het is geen gezicht soms. Van de zomer was het wat minder gelukkig maar dan ga ik af en toe echt wel lekker met blote benen. Maar met nette feestjes oid is het wel lastig omdat ik het zelf zo lelijk vind dan, maar panties ook....
Maar antwoord op de vraag van ts....nee geen panty! Een zwarte met dit weer zou echt wel raar staan. (Mijn mening)
Als je al een panty zou aantrekken, zou ik gaan voor een heel dunne die je bijna niet ziet. En zeker niet "te zwart".
heeel herkenbaar. vorig jaar van de trap gevallen je ziet nog steeds een duidelijke blauwe plek op mijn bil en inderdaad je hoeft me al aan te raken.. voor mij ook panties!
Nee, ik mankeer van alles, maar diabetes dan weer net niet. T komt bij mij waarschijnlijk van mijn ondergewicht (tenminste het slecht helen van wondjes) verder heb ik een dunne huid ofzo.