Leuk Heb ik weer een keertje reden om wat lekkers te maken En aangezien ik op dit moment in de WW zit en alle gedoe met Caitlyn wat tot rust komt, komen de muren hier af en toe ook op me af, (de gemiddelde hoeveelheid berichten per dag hier, stijgt de afgelopen weken weer drastisch... ).
Wonderbaby; ik heb een nieuw nummer dus moeten het via fb regelen.. Komt Angel ook? Rozemarijke; ik herken het, heb 6 maanden thuis gezeten (verlof & ziektewet).. Ik stuur je even een pb.
Ik lees mee naar de tips Ben 24 En heb een dichtertje van 2 en zoontje van 4 maanden Ben toen mijn dochtertje 5 maanden verhuist waardoor ik al heel wat vriendinnen verloor had er toen nog 1 maar zij heeft zon andere levenstijl dan ik niet te vergelijken en nu niet niemand meer ja vriend kids ouders en schoonouders maar verder baal er echt van En vind het zo lastig om nieuwe contacten te leggen
Ik herken het wel hoor, ik was bijna 4 jaar geleden verhuisd naar een plaats waar ik niemand kende en mensen sowieso niet zo open staan in het algemeen voor nieuwe contacten. Was al een aantal keer verhuisd in mijn leven en had normaal toch snel weer aardig wat contacten, maar hier...na 2 jaar kende ik nog zowat geen hond. Mijn vriendinnen wonen een uur of verder rijden van mij vandaan, werken ook etc., dus 'even' wat afspreken zit er niet in. Ik heb me bij een Mama's club aangesloten Mijn Mama's Club - Voor mama's met kinderen in de leeftijd t/m 12 jaar! , daar wat leuke mensen leren kennen. Misschien is dat ook iets voor jou? Daarnaast heb ik via de school van mijn dochtertje ook een paar leuke moeders leren kennen. Succes!
misschien vrijwilligerswerk? goed voor je eigewaarde en je kan het zelf invullen hoeveel tijd, of waar..
Klopt maar dat is gewoon onmogelijk. Werk 4 dagen in de week, vriend werkt onregelmatig en wil mijn vrije dagen met mijn kinderen doorbrengen.
Hoe oud zijn je kindjes? Ik woon ook in Den Bosch en ben altijd benieuwd of ik moeders zie die hier toevallig ook schrijven
Hoi! Ik kom ook uit Den Bosch. Heb nog wel veel vrienden, maar geen een met kinderen. Dus als je zin hebt om een x iets af te spreken..