Beste Meiden, Ik heb nog een paar weken te gaan voor ons jongentje komt. Het probleem is dat wij het niet eens worden over de naam. Mijn vriend is voor Ruben en Thomas. Ik heb liever stoere korte namen dat een beetje bij de naam van onze dochter past ( ze heet Julia). Dan hebben we nog een ander probleem, wij hebben een aardige vriendengroep waar veel korte jongensnamen in voor komen en we willen niet dezelfde namen gebruiken en vernoemen. het zijn namen zoals Max, Tim, Luc, Lars, Niels, Cris, Hugo, Mees, Koen. Wie weet er nog een leuke naam dat bij Julia past en niet hierboven staat.
Tygo Thijmen/Tijmen Thijs Bas Twan Niek Sam Sem Dit schoot me zo te binnen, succes met de naam zoeken het is best lastig he.
Julia en Thijmen Julia en Tobias Julia en Finn Julia en Levi Julia en Nathan Julia en Quinten Julia en Milan Julia en Benjamin
In plaats van Finn vind ik zelf Flin heel leuk! Julia en Flin (kan natuurlijk ook met dubbel nn) Julia en Rayen (dat was mijn nummer 1 naam waar vriend het helaas niet mee eens was... tis Sonnie geworden hihi ook leuk) Suc6, je hebt nog maar effies!! groetjess