wie heeft er ervaring met dit keukentje? wil deze voor mila's 2e verjaardag geven, wilde in de eerste instantie een houten geven, maar degene die ik leuk vind, zijn of te duur, of niet leverbaar. is dit wat?
Wij hebben deze van oma gekregen voor de 2e verjaardag en Inge vindt hem helemaal geweldig. Er gaat geen dag voorbij of er wordt mee gespeeld. Het is dus echt een aanrader. Alleen stel je niet te veel voor van het 'electronisch' want dat is echt een aanfluiting. Maakt rare kookgeluiden (kokend water) maar is het minst interessants van het hele keukentje.
geen ervaring mee, maar als je graag een houten wilt, ze hebben bij ikea ook een keukentje. Volgens mij was die niet zo duur...
Als ik je mag aanraden zou ik voor een smoby/tefal keukentje kijken. Heb me er toevallig vorige maand helemaal in verdiept omdat meisje jarig is en die van smoby/tefal zijn een stuk degelijker en setviger en qua prijs ontloopt het elkaar niet. Wij hebben nu de smoby luxe excellente gekocht
die van de ikea is 100, en dat vind ik gewoon te duur. zeker omdat wij geen auto hebben en er dan nog gigantisch veel bezorgkosten bij komen. het inderdaad ook zitten kijken naar die smoby, die vind ik ook wel leuk, maar de miele net wat leuker er uit zien. maar zit daar zo veel verschil in kwaliteit in dan? ik vind het zo moeilijk dat ik ze nergens echt kan zien, alleen via webshops kan bestellen..
en dit zit er bij voor ong 140 euro de miele kost rond de 100 euro. Moet zeggen dat je het verschil wel merkt!!!Onze dochter speelt nog steeds elke dag met deze keuken. liefs Es
de miele is maar 59, dan is 140 ruim het dubbele! dat doe ik alleen als er ook een echte vaatwasser bij zit
Jeetje, ik vind 140,- toch een hoop geld hoor! Op Marktplaats vind je ook leuke 2e handse die het ook goed doen.
ik zit nu te kijken naar de iets kleinere variant, dus van miele die van 59, en die van tefal die van 45. moeilijk moeilijk moeilijk..