Lieve meiden, Even een kort berichtje vanuit Turkije! Ik lees wel met jullie mee hoor. Maar de wifi verbinding is hier heel slecht en reageren lukt dus nauwelijks. Maar ik leef en lees wel wat jullie mee hoor! Witroosje, welkom! Wat fijn dat ze zo adequaat gereageerd hebben. Maar een eerste operatie is zeker spannend. Dat vond ik ook! Toch kon ik zeggen dat het me meegevallen is. Ik hoop dat dit voor jou ook het geval is! XxX, jeetje dat die medicijnen zo'n invloed hebben zeg! Vervelend dat alles nu opschuift! @ pien, heel veel succes woensdag! @ steva zit de emmy nog veilig bij je? @ cindii, ik ben net klaar met mvm. Maar stiekem is dat ook wel fijn. De flessen stinken behoorlijk en je wilt als je thuis bent toch zoveel mogelijk plasjes opvangen, maar gewoon op de wc plassen ipv in een maatbeker is ook wel fijn, hihi. Toch ben ik heel blij dat ik iets heb kunnen betekenen voor vrouwen die de medicijnen nodig hebben. Heb ze zelf ook vaak genoeg nodig gehad en toen was het lang niet altijd op voorraad. Zwaai naar de anderen! Ik ga proberen het bericht te plaatsen!
ook ik ben weer terug van een weekje vakantie! Het was erg mooi! Heb nog steeds pijn, zeker als mijn blaas vol is (moet er per nacht een aantal keer uit) en als ik naar de wc moet voor ontlasting krijg ik pijn in mijn rug. Morgen moet ik terug naar de gyn, van hoe nu verder. Voor mijn vakantie had ik nog een echo, en mijn ei zou springen binnen 2 dagen. Ik kan je vertellen, hij is niet gesprongen. ik heb mijn temp bijgehouden en deze is nog steeds laag. Heb alles bijgelezen, welkom aan de nieuwe meiden. Het is erg veel om te onthouden allemaal. Chick: fijne vakantie!!
Witroosje: dat op zich wel fijn ja dat je dat nu zo op tijd te weten bent gekomen . Xxxx: nou moe dat hadden ze dan toch ook wel wat eerder kunnen bedenken? Ik had er nog nooit van gehoord dat hooikoortsmedicijnen niet samengaan met IVF trouwens. Echt balen! Knuffel! Mineraal: fijn dat je een lekkere vakantie hebt gehad! Wel balen van de pijn zeg en die cycus die maar niet op gang komt... Niks aan...
Cindii niet overdrijven met het meehelpen in de tuin ! Fijn dat er eindelijk een straat komt te liggen, scheelt zooo veel aan zooi in huis. Ster en hoe is het met de spierpijn ?! Gelukkig nog iemand die niet zo'n sporter is... Pien hoe was het festival? Niet verregend hoop ik? Hoe gaat het verder met je? Valt niet mee om zo lang te moeten wachten hè?! Alvast heel veel sterkte voor woensdag! Hopelijk valt t lichamelijk in ieder geval mee. Dikke knuffel Lelie balen als dat gebeurt. Heb t ook regelmatig gehad, maar tegenwoordig kopieer ik eerst mijn tekst voor ik hem verstuur . Wel nog geslaagd met het shoppen ? Fijn dat het weer beter met je gaat en er weer meer regelmaat komt. Hopelijk trekken de littekens vanzelf weer bij en hoef je er niet aan geholpen te worden. Je hebt nu wel genoeg ingrepen gehad dacht ik zo. Super leuk dat jullie toch dit jaar nog aan jullie kinderwens willen beginnen . Witroosje dat was vast wel schrikken! Maar wel fijn dat het zo snel ontdekt is, scheelt inderdaad een hele hoop tijd. Hopelijk kunnen ze je goed helpen. Ik vond de laparoscopie ook heel erg meevallen, alleen de uitslag was iets minder en had daar ook niet op gerekend.. XX jeetje dat is ontzettend balen zeg . Ik wist wel dat je het niet mag nemen tijdens de zwangerschap, maar dat het ook zo invloed heeft bij de man dat wist ik ook niet. Als je nu toch 3 maanden moet wachten is het dan misschien toch een goed idee om aan de pil te gaan of lucrin, zodat ook jouw endo tot rust kan komen en jouw lichaam goed uitgerust is voor ivf? Ik moet nu wachten op mijn eerste menstruatie en in die cyclus krijg ik dan ook een cryo-tp. Ik heb al vaak gelezen dat het lang kan duren voor je lichaam alles weer oppakt dus ik reken voorlopig nog niet op een menstruatie (is ook wel fijner op vakantie ) Mineraal alweer terug van vakantie, wat gaat de tijd toch snel! Fijn dat je een leuke vakantie hebt gehad. Wel balen dat je nog steeds zoveel pijn hebt. Hopelijk heeft het je vakantie niet al te veel beïnvloed. Ik blijf het heel apart vinden dat jouw cyclus na elke tp weer zo'n moeite heeft op gang te komen. Succes morgen bij de gyn, hopelijk dan een beetje meer duidelijkheid over hoe nu verder. Chickie hoe is t daar in Turkije? Ook heel warm zeker? Ben er ooit in juli geweest en veel konden we toen niet doen, vnl in het zwembad liggen. Zelfs in de schaduw was het te warm. Veel plezier nog! Sissie hoe is het met jou meis? Steva hoe gaat t? Wordt je al gestoord van alle mogelijke klachtjes en kwaaltjes die je voelt ? Weet je al wanneer je wilt gaan testen? Hier weinig te melden. Werken is weer bijna als vanouds. Nog 4 dagen en dan vakantie . Ik heb er echt super zin in!! Fijne avond allemaal!!
Bboke: het festival was erg geslaagd . Begon alleen wel wat later dan gepland i.v.m. het noodweer. Toen zijn we eerst weer even naar huis geweest, erg handig dat het in de buurt was . Het zal vast inderdaad wel woensdag worden. Nu wil ik ook echt niet meer dat het nog tussendoor komt. Geen zin in fratsen tijdens het werk. Ik hoop ook dat het lichamelijk allemaal wat meevalt. Kan ik misschien nog een beetje van het mooie weer genieten . Jij hoeft trouwens dus 'maar' 1 cyclus na de miskraam te wachten voor de cryo TP? Zou een natuurlijke miskraam voor het lichaam beter zijn dan een curretage? Zou wat in kunnen zitten natuurlijk... Maar ergens dacht ik ook nog: voor de endo is een curretage misschien toch iets beter, omdat je dan misschien wel wat minder bloed verlies? Maar volgens mij is dat ook geen garantie. Ben wel benieuwd hoeveel bloed ik alsnog ga verliezen. We zullen zien.... O ja, mijn nieuwe manager is nu op vakantie, dus in theorie zou ik zelfs nog weer een andere onbekende manager moeten inlichten. Maar ik doe het mooi niet. Boek gewoon mijn uren op de code waarop ik van mijn vorige manager dan boeken mocht. Zolang ik geen gesprek heb gehad met mijn nieuwe manager, gelden voor mij de oude regels nog . En als er vragen komen, hoor ik het wel.
Pien inderdaad dat het festival niet ver van huis was . Wel fijn dat het uiteindelijk wel nog door kon gaan, even je gedachtes ergens anders.. Vwb medicijnen versus curretage, het heeft beide zijn voor en nadelen. Bij medicijnen is het inderdaad natuurlijker maar wel heftig. Ik weet niet of dit bloeden ook zijn invloed heeft op de endo moet ik zeggen. Bij curretage is er een kleine kans op verklevingen (Asherman). Hier was ik ook best wel bang voor, vooral omdat ik al zoveel verklevingen heb bij mijn eileiders/stokken. Vandaar dat ik toch voor de medicijnen gekozen heb (ook omdat ik niet nog een week wilde wachten op de curretage ). Als ik gekozen had voor een curretage, mocht ik ook na 1 cyclus weer door voor een tp, dus daar zit bij ons geen verschil in. Wel kan het zijn, afhankelijk welke methode ze gebruiken (zuigen of lepelen) dat je bms daarna dunner is en daardoor minder kans op innesteling. Zou het gewoon nog een keer bij je eigen fertiliteitsarts navragen over wanneer weer een tp, zeker met jouw dikke bms is de mogelijkheid er misschien al wel de volgende cyclus. Kunnen we samen op de wachtbank van onze cryo . Groot gelijk hoor met je uren afboeken. Zonder gesprek inderdaad de oude regels . Wel een goede regeling bij jullie, net nieuw en nu al vakantie... Nogmaals heel veel succes en sterkte woensdag!
hallo dames, ik heb een tijdje niet meegeschreven i.v.m. vakantie. Wat een hoop nieuwkomers en wat een hoop verhalen weer. Ik ga het binnenkort even rustig doorlezen. Alle nieuwkomers van harte welkom. Hier gaat alles goed. Ben nu al ruim 6 weken aan de lucrin en ik moet zeggen dat ik niet veel merk van de bijwerkingen. Ik hoop dat het zo blijft. Over 4 1/2 week mag ik al gaan stimuleren. Kijk er stiekem toch wel een beetje naar uit. Niet naar de punctie maar ik zie weer kansen en dat geeft moet. tot snel
@xxxxxx ik weet niet of het een laproscopie is maar de gyn zei een kijkoperatie. verder iedereen bedankt voor de reacties! is erg lief! ik vind het fijn dat ik er met lotgenoten er over kan praten.
Hoi Meisjes, Hoe is het met jullie? Lees nog steeds meehoor maar gewoon geen tijd om elke dag te reageren. Zijn zulke lappen tekst elke keer hahah. Wel gezellig  Forum wordt steeds groter! Nieuwe meiden, welkom hier! Klets gezellig mee! Sissie heb je je bloedwaardes al geprikt of is je ha nog niet terug van vakantie? Waar ga je in oktober heen? Xx Wat een rot schoonmoeder heb jij zeg! Ik had meteen gezegd, jij krijgt je kleinkinderen nooit te zien! Ook niet leuk voor je vriend zeg Jullie komen er zeker ook niet meer, of valt dat mee? En idd loslaten is onmogelijk! Oh lees nu dat je zo min mogelijk bij je schoonmoeder op visite gaat hihi Misschien een keer uit je slof schieten? Ik wil het wel voor je doen hihi. Wat leuk dat je vriend de hele avond heeft kunnen genieten van een wondertje op zn schouders! Wilde je hem zelf niet lekker vasthouden? Dat heb ik altijd, als ik een baby zie wil ik het pakken hihihi. Wat aardig van jullie vriend zeg! En wat fijn dat je verder geen last hebt gehad! Lees nu je laatste bericht  Wat onwijs klote zeg! Drie maanden lijkt idd heel lang. Ik moest aan de lucrin voor die maanden, en nu ik terug kijk moet ik zeggen dat het echt voorbij gevlogen is! Het is kut maar je doet het om een optimale omgeving te creëren! Zodat het straks in 1 keer raak is  Knuffel Chickie lekker genieten daar op dat bedje! Krijg je al een buikje? En voel je je anders? Is het niet bloedheet nu? Als het goed is, zit de emmy warm in zn holletje! (voor de komende 9 maanden ) Pien Hoe is het met jou? Ben je erg zenuwachtig voor woensdag? Lijkt me we; fijn dat het na woensdag eindelijk achter de rug is.. Je bent er nu toch elke dag mee bezig en het lijkt me dat dat net niet is wat je wilt! Wel onwijs balen dat je zolang moet wachten  Was het festival leuk? En heb je het droog gehouden? Hier niet hoor! Oh lees nu dat je na het noodweer bent gegaan  Verstandig! Sterkte alvast woe en een knuffel! Fozzy Oh meis wat een ellende dat je naast dit ook een erfelijke ziekte hebt! Heb je daar veel last van? Lekker dat je zelfstandig werkt! Wat doe je als ik vragen mag? Hoop dat je ongi voorbij is en de pijn weer wat minder is 2 augustus een afspraak bij je gyn, is ook al bijna. Al je vragen op papier zetten. Wat is een hsg? Heb heel veel onderzoeken gehad maar die volgens mij niet  Ster Nog een weekje en dan de uitslag! Spannend meis, hopen op positief nieuws en iig een vooruitzicht op IVF zodat je daar naartoe kan gaan leven. Ik denk dat ze al snel mensen doorsturen naar een endo specialist. Een gewone gyn heeft er toch weinig verstand van Probeer je niet gek te worden en af te wachten , ik duim dat alles meevalt! Boboke Veeleisend mag best hihi je gaat al in een tent, vind ik heel wat Leuk hoor dat jullie al zo een grote tent hebben gekocht, die wordt gevuld hoor! Ik weet het zeker! Straks schop je ze uit de tent hahah Beetje laat, maar fijn dat ze op je werk zo meeleven! Knuffels doen een mens toch goed! Wat achterlijk van je baas zeg.. Een normale baas vind het fijn als iemand zes dagen werkt lijkt me hahah. Wat doe je voor werk? Witroosje welkom! Zal vast even schrikken zijn! Wel fijn dat je al zo snel terecht kan.. En weet je al wat ze na de operatie gaan doen? IUI, IVF of zelf proberen? Mineraal gezellig dat je er weer bent  Fijn dat jullie het leuk hebben gehad! Wel rot dat het nog steeds niet loopt zoals het lopen moet! Hoop dat de gyn morgen met een goed idee komt! Succes! Sandy Waar ben je heen geweest? Wat fijn dat je geen last hebt van de Lucrin! Houden zo  Punctie valt mee hoor! Hij zit nog vers in mn geheugen maar zou het zo weer doen  Niet dat het nodig is natuurlijk All Het wachten duurt lang! Testjes tot nu toe negatief maar het is vandaag ook pas een week na de tp. En daarbij test ik met hele goedkope testjes, 10 voor 10 hihi. Nog even Verder helemaal geen kwaaltjes. Denk wel dat ik afgelopen do een innesteling heb gevoeld. Ik weet het bijna zeker, dus als ik niet zwanger ben dan houdt mijn lichaam me zoooo voor de gek en dan ga ik bij een volgende keer twee weken in winterslaap! Fijne avond liefs!
Hi allemaal! jeetje wat een hoop reacties weer hihi leuk! witroosje welkom! kijkoperatie klinkt eng heb er geen ervaring mee maar hopelijk valt t mee! Xxx jeetje wat shit van die hooikoorts medicatie is dat slecht v de zwemmers? m'n man gebruikt t nl ook dus ben wel benieuwd. steva lekker restjes tegen aan gooien hoor zou ook vreselijk nieuwsgierig zijn. ja die erfelijke ziekte wordt je niet blij van als ik ooit zwanger wordt is er dus ook 50% kans dat t kindje het over neemt. ik ben grafisch ontwerper leuk beroep alleen in deze crisis tijden is het lastig om opdrachten te behouden en te vinden. veel melden hebben een leuk weekend gehad zie ik ik hoop dat t snel vrijdag is en ik duidelijk heb. ga echt met een mooi vragenlijstje de gyn van de stoel af blazen haha. ben die we zien wel houding echt een beetje beu. tijd om voor onszelf op te komen. fijne avond nog!
Meiden: Ik hou het niet meer bij!! Witroosje: Welkom! Heb je nooit pijnlijke menstruaties gehad? Een cyste van 10 cm voel je wel zitten toch? Fijn dat ze het direct weghalen (neem ik aan) in de laparoscopie. Welke waarden in je bloed waren te hoog? De CA125? Ik heb zelf eek een laparoscopie gehad. Ik was na 4 dagen op de been (erg gevoelig toen nog), maar het viel mij toch tegen. 19 augustus lijkt nog ver weg, maar je bent er ineens zo. Lelie: Wat mooi dat je voor een kindje wil gaan!! Spannend ook wel, want ja er is je toch min of meer toegezegd dat je snel zwanger zal raken. Pien: Spannend morgen! Ik zou voortaan ook voor curretage gaan!! Zon bevalling zonder kindje te krijgen is heel belastend!!! Ik had zondagnacht de miskraam. Maandag middag zat ik weer op mijn werk. Vol met pijnstillers en vol met tranen achter de ogen, maarja ik kon niet weer wegblijven van mijn werk. Ik mocht ook na mijn miskraam direct voor een cryo. Ik heb dat alleen niet gedaan. Ook deze ronde geen tp gedaan, omdat ik naar de Ardennen ga en dat niet te combineren is met de tp. Bovendien heb ik volgens mij een schimmeltje te pakken. Even wat gynotec inslaan. Ster: Volgens mij heb jij een toparts te pakken!! Ik heb een vrij laconieke arts. Dat komt ook dat er tijdens de operatie geen verklevingen van endo zijn gevonden. De endo zit in de endeldarm. En volgens de arts geen reden om niet zwanger te raken. Ja ja daarom ben ik al 10 jaar bezig!! ): Dus meid koester die arts en ga ervoor hoor! XX: Daar komen ze wel lekker vlot mee zeg!! Ga je die maanden besteden aan lucrin?? Of de pil slikken?? Ik kende overigens iemand van wie de man hooikoorts medicijnen slikt en zij zijn gewoon zwanger geraakt (nota ben na 1x!!) Zij zaten overigens niet in de mmm hoor, maar toch. Mineraal: Vandaag naar de gyn. Ik herken jouw pijn bij een volle blaas! Had ik heel erg na de miskraam en bij de laatste ongi. Vooral als je uitgeplast bent voelde ik die pijn. Zie jij echt aan je temperatuur dat je geen eisprong hebt gehad?? Ik werd daar nooit wijs uit hoor! Neem aan dat ze vandaag kijken of er een eisprong is geweest? Zit je nu op dag 18 van je cyclus (of reken ik nu verkeerd??) Neem aan dat ze ook nog wat bloed afnemen om wat hormoonwaarden te meten?? Bobo: Je gaat dus direct voor een cryo tp in je volgende cyclus? Geen vakanties gepland ? o ja over 4 dagen zie ik. Ik had na 6 weken weer mijn eerste ongi. Met mij gaat het wel goed al word ik iets onrustiger hihi Na de vakantie was ik zo relaxt, maar nu weer in het normale leven word ik toch wat meer gericht op het zwanger worden hihi. De huisarts nog steeds op vakantie, dus nog geen waarden kunnen laten prikken wat betreft mijn ijzerverzadiging. Steva: Jij klinkt heeeel zwanger meid!! Heb je soms net als Chick toendertijd stiekem wellicht een heeel licht streepje voorbij zien komen in de tussentijd???? Ga je vandaag proberen te testen met een goede test van cb??? Een gevoelige test die weinig hcg oppikt?? Ik vind het spannend hoor!! Nog maar drie dagen tot je officiele testdatum. Fozzy heb het denk ik even gemist tussen al die lappen tekst. Wat voor erfelijke ziekte heb jij precies?? Nou de rest van de meiden zwaai zwaai .
Pien, Gelukig hoefde ik niet in het zwarte zand te graven hahaha.. moest alleen wat dozen weg halen die in detuin lagen.. en ook de stenen heb ik niet hoeven tillen.. dit mocht ik niet van me vriend. Lelie, Fijn dat het de goede kant op gaat! En goed om te horen dat de kinderwens toch weer in je op komt en je er over na gaat denken. Xxxx, Nee het is niet elke ochtend, het is gewoon heel de dag door tot ongeveer 16 weken.. dat is voor mij tot 8 okt. Met mij gaat het goed hoor nog nergens geen last van alleen gister een beetje een misselijkheid, maar vandaag er geen last van gehad! En dat ik het voor Mvm ga doen is ook omdat ik weet hoe belangrijk het hormoon is voor die gene die het hormoon nodig hebben.. en omdat ik in mijn omgeving nog iemand heb die ivf moet.. Ik las ook dat jullie door de hooikoorts tabletten niet met ivf kunnen beginnen? Mijn vriend heeft ook veel last van hooikoorts.. en slikte er ook tabletten voor.. mij bij ons kon het wel gewoon door gaan.. en zijn zaad was uitmuntent met de punctie.. gelukkig maar.. Wit roosje, Welkom! Door de ivf behandeling en de hormonen is er bij mij ook een Endocysteontstaan.. Wast best een shock alleen heb er gelukkig geen last van.. wat ze verder gaan doen met de cyste nu ik zwanger ben weet ik niet. Dat hoor ik hopelijk 13 aug als ik bij de gyn ben. Het is inderdaad fijn dat je er met meiden over kan praten die ook lat van endometriose hebben.. dus je kan hier altijd je verhaal kwijt! Chick, Ik heb net een gesprek gehad.. en om te horen dat je ongeveer 10 behandelingen opvangt is wel een fijn gevoel.. ik heb het gelukkig maar 1x nodig gehad.. en was bij mij gelukkig ook gewoon de pregnyl.. maar kan me indenken dat het niet fijn is als je de nep varriant mee krijgt! Mineraal, Succes vandaag bij de gyn. Hoop dat je snel verder kunt! Balen dat je ei niet gesprongen is! Wel fijn dat je wel redelijk heb kunnen genieten van je vakantie! Boboke, Hahaha ik klaag ook niet.. heb ik met liefde en plezier gedaan ze zijn nog bezig met de tuin.. de helft ligt al.. en de andere helft moet nog deels uit geschept worden en helemaal bestraat.. Het scheelt inderdaad een hoop vuiligheid! Maar wel pas als het gele zand in gezakt is en het overige gewoon weg geveegt kan worden dus dat duurt ook nog wel een tijdje.. maar dat het hard is is al een hele stap vooruit! Steva, Het wachten duurt inderdaad lang.. ik heb 3 juli me tp gehad en 11 juli teste ik al heel licht positief.. maar dat ligt bij iedereen anders natuurlijk! Hoop voor je dat je lichaam je niet voor de gek houdt! En dat je over een paar dagen een positieve test in handen heb! Wanneer is eigenlijk j officieele test datum? Kan zijn dat je het al gezegt hebt..maar dat ik het gemist heb. Ego, Vandaag Mvm langs geweest.. was een heel fijn vrouwtje, en heb ook fijn even me verhaalkwijt gekunnen haha.. ook goede uitleg gehad.. heb er wel een goed gevoel bij.. ook goede tips gehad over de reuk van de flessen in de ochtend.. want dat moet het ergste zijn.. Ook een kei mooi cadeautje gehad.. een wikkel doek wit met een grijze rand en fleece.. En super blij met me test!!! Was toch wel weer spannend die test hahaha.. zal hier onder dadelijk een foto plaatsen.. (ik krijg nog een nieuw doosje waar de test in zit.. omdat ze d verkeerde datum er op gezet heeft..) Ook had ik nog een heeeeeeeel oud MVM beeldje.. die is ooit van mijn oma geweest die heeft ook mee gedaan aan MVM.. heb deze laten zien aan der en ze vond hem kei leuk! En heeft er een foto van gemaakt om op het kantoor na te vragen of iemand het beeldje herkende! Ben dus benieuwd!
Cindii wat leuk zeg van die mevr! En ook dat je een cadeautje hebt gekregen! Wat speciaal van je oma.. Dat ze dat toen al deden! Als ik net zoals jou zou moeten testen, heb ik vandaag ook een heel Licht streepje hihi. Maar ik sla over vandaag, ga morgen denk een poging doen.. En als ik kan wachten donderdag! Vrijdag bloedprikken en eind van de middag de uitslag.. Vorige week ma de tp gehad zit nu op dag 8.. Liefs
Chickii: Hoe is het in Turkije?!?! Hoe bevalt Gumbet je? Even lekker samen ontspannen en genieten van je kleintje in je buik Mineraal: Hoe was het bij de de gyn? Pien: Jaa ik baal ook echt! Wie verwacht dat nou van ***** hooikoorts pillen Boboke: Ja, dat is ook eventjes door mijn hoofd gegaan, maar toch wil ik het niet dan probeer ik het liever op de natuurlijke manier nog. Klinkt heel stom, maar dan denk ik misschien moet het wel uitgesteld zijn, zodat ik gewoon op natuurlijke manier zwanger word ineens en dan moest het zo zijn Hoe bedoel je gelovig! Hahahah. Ik wist niet dat het zolang duurde naar een miskraam voor je cyclus weer opgang komt. Ik had gedacht dat alles gewoon gelijk door zou gaan, maar nee dus. Ik hoop dat het snel opgang is meid! Sandy: Wat fijn dat je in aug misschien mag gaan beginnen. Jammer dat het bij mij 3 maanden uitgesteld is anders waren we tegelijk begonnen! Witroosje: Ja dat is hetzelfde. Ik heb ook een kijkoperatie gehad. Ik zal mijn ervaring nu nog niet delen met je, haha. Maar meestal is het maar een kleine ingreep en mag je dezelfde dag nog naar huis! Steva: Ja makkelijk is ze niet hahah. Voor mezelf opkomen werkt niet echt. Ik weet nog wel dat ik dat in het begin van onze relatie een keer deed. Toen begon ik te huilen naar een rot opmerking en gaf ik aan dat ik het niet leuk vond wat ze zei. We waren toen bij winkels samen met mijn vriend en we gingen toen direct naar huis en toen we bij hun huis aankwamen toen gooide ze lolly's op mijn vriend zijn schoot en toen zei ze hier dan kan ze je wonden likken! (niet echt normaal vind ik dat) Vervolgens bracht mijn vriend mij naar huis en toen heeft hij een week geen contact met mij gewild!!! Zo'n invloed had zij toen op hem, gelukkig is dat tegenwoordig anders. Nu we al een tijdje samenwonen hoe minder invloed ze op hem heeft en hoe meer hij voor zichzelf op durft te komen. Ik kan alles tegen mijn ouders zeggen en altijd in discussie gaan, maar dat is niet in elk gezin zo. Dus ik kijk wel uit dit keer wat ik zeg, geen zin in een heel drama! Ja af en toe zeg ik dat ook tegen mijn vriend hoor dat ze ons kind niet krijgt te zien zo. Ze wilt toch geen oma zijn dan toch niet! Jaa lekker genieten met zo'n kleintje! Nee ik had hem al de fles gegeven en hem eventjes vast gehouden. Mijn verlangen word er alleen maar groter van dus het hoeft allemaal niet zo nodig hahah. Zondag mijn kleine nichtje samen in bad gedaan dat vind ik wel super om te doen, lekker lachebekkie is ze! Jaa klinkt zolang drie maanden! Is ook lang hahaha. Het is eigenlijk 2,5 maand want we zijn al 2 weken gestopt dus die worden er vanaf getrokken neem ik aan. Ze zij ook dat we best door mochten nu alleen dat we dan wel kans hadden dat de ivf poging zou mislukken. Nou dan wacht ik wel! Hoe gaat het verder met jou meid?!?! Hoe voelt een innesteling? Fozzy: Jaa wisten wij ook niet! Maar dan kan hij maar beter stoppen! Is inderdaad slecht voor beide ook voor jou als je het neemt. De cellen gaan dan niet in elkaar hechten ofzoiets? Je mag het in ieder geval niet meer nemen als je aan IVF begint en het duurt dus 3 maanden voor het uit je lichaam is. Wij wisten 2 weken geleden pas dat we voor IVF gingen en zijn dus pas 2 weken gestopt ermee. Dus nu nog 2,5 maand wachten. Spannend vrijdag naar die arts! Ik zou het aankijken en als het weer *** is dan gewoon overstappen! Kost anders alleen maar tijd allemaal. Sissie: Ja je hebt altijd van die geluksvogels Hoe gaat het verder met jou?!?! Cindii: Wat goed van je zeg! Poeh dat is lang en vaak zeg! Waar laat je al die flessen? Wat gek dat het ook zo'n verschil dan is. Dat bij jullie gewoon mocht en er niks aan de hand was en dat bij ons word afgeraden. Ik durf nu ook het risico niet meer te nemen. Ik wacht wel gewoon. Die test is echt mooi die foto! Wat voelt dat fijn zeg! Heb je je allereerste test nog? Weet je wat leuk is om te doen om er allemaal rozenblaadjes om heen te leggen in een vorm van een hart en dan een foto te maken. Dan kan je die in een fotoboek plakken als herinnering! Ego. Gister kreeg ik voor de 100ste keer weer te horen dat ik het los moest laten van iemand. 1 deze dagen vlieg ik uit mijn vel als iemand dat nog durft te zeggen!!!! Gezeik! Verder probeer ik maar niet te veel eraan te denken dat het hele Ivf gebeuren uitgesteld word want daar word ik toch niet vrolijk van. Deze week een rustige week een aantal klantjes en vrijdagavond een terrasje pakken. Zaterdag is de babyshower waar ik zo tegen op zie. Iemand nog een idee wat voor cadeautje leuk is. Ik heb zoveel babyshowers nu gehad dat ik niet meer weet wat ik moet kopen. Het wordt een high wine is weer eens wat anders dan een high tea. Ik ben benieuwd! Mijn vriend gaat dit weekend een weekend met de jongens weg. Dat vind ik helemaal vreselijk. Ik weet nu al dat ik verdrietig ben zaterdag als ik thuis kom en dan ben ik helemaal alleen! Verder voel ik me trouwens weer lekker ziek, maar dat heb ik altijd vanaf mijn ongesteldheid tot na mijn eiersprong ben ik ziek. De helft van de maand dus haha. Hebben jullie dat ook?
@ sissie77, ik heb idd veel last met mijn menstruatie en ook de eisprong voel ik! de ca125 waardes waren te hoog. de 19de gaan ze de cyste weghalen ja gelukkig maar, ben benieuwd wat erna gaat gebeuren. @cindii, hoe groot is jou cyste eigenlijk? als die niet zo groot is laten ze hem zitten toch? veel geluk met je zwangerschap!
xxx, Ik ben in oktober 2011 naar de gyn gegaan omdat ik erg veel pijn had tijdens de menstruaties. Dat wil zeggen met veel pijnstillers wel suf zijn maar nog niet rechtop kunnen lopen. Ben toen ook gestopt met hormonen (eigenlijk eerder, heb de pil gehad, toen 2x prikpil en omdat ik bij de tweede doorbraakbloedingen had gestopt). De gyn zei "probeer maar zwanger te worden dat verminderd de klachten" dus zodoende geprobeerd... Natuurlijk niet gelukt. Een jaar later met een zelfuitgedokterde diagnose (endometriose) teruggegaan en toen was op de echo "iets" te zien. Doorgestuurd naar dr Schoot in eindhoven en daar ging het balletje rollen. Na diverse consulten en onderzoeken in januari kijkoperatie, diagnose: uitgebreide endometriose met betrokkenheid rectosigmoid. Hup, aan de Lucrin. In april grote operatie, waarbij al het endometrioseweefsel verwijderd werd en 30 cm aangetaste darm. Daardoor ook een stoma gehad, 9 weken, die eind juni opgeheven is. Sinds operatie in april aan de pil omdat ik met stoma niet zwanger mocht worden en ik er eerlijk gezegd toen ook niet voor wilde gaan.
Reageer morgen weer even op jullie berichtjes. Wilde dit even kwijt voor nu: Het lijkt er zowaar op dat ik net de miskraam heb gehad. Had al de hele avond kramp, maar ik meende dat het mijn darmen waren . Toen op een gegeven moment kreeg ik wel zo'n vermoeden dat het ook wel eens iets anders kon zijn. Na het douchen heb ik 2 paracetamol genomen, ging ik nog maar eens naar de wc om te checken of er niets kwam ofzo. Ik deed een maandverband in (gelukkig!). Ik stond weer op en floep, heel vies, maar ik voelde het eruit komen... heel vluchtig bekeken was het gewoon een donkerrode bloedprop. Heb het vlug in de wc gedaan en ben er weer op gaan zitten . Bloed nu ook nog behoorlijk. Maar als dit het was, dan valt het me ook erg mee eigenlijk. Ik hoop het wel! Morgenochtend maar gauw de poli bellen om te horen hoe nu verder. Ik moest bellen als ik alsnog veel gevloeid had, dan kunnen ze eerst nog even een echo maken. Met een beetje geluk hoef ik dan misschien niet gecurreteerd te worden . Ik heb op het werk al aangegeven de komende 2 dagen er niet te zijn i.v.m. ziekenhuisbezoek, dus die laat ik hoe dan ook staan hoor. Maar goed, niet te vroeg gejuichd, het moet allemaal wel goed schoon zijn natuurlijk, anders kan ik alsnog voor de curretage. Het is heel raar om met zoiets blij te zijn natuurlijk, maar in mijn geval snappen jullie het vast wel.
Oh pien wat fijn! Naja fijn je snapt het wel hoop dat dit het was meis en dat de echo morgen laat zien dat je schoon bent.. Ik duim voor een rustige nacht! Liefs