Endometriose en IVF en Ziekenhuizen en ENDO-Dieet etc

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Lizinlondon, 14 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    24 apr 2014
    1.079
    2
    36
    Vrouw
    Rotterdam
    Er is al een endometriose forum bij de MMM maar daar is het de laatste tijd erg stil.
    Zijn er meer meiden die willen meeschrijven in een nieuw onderwerp?

    Ik heb endometriose en doe momenteel IVF in het EMC in Rotterdam. Daar is geen endo- specialist en ik heb dus continue vragen waar ik eigenlijk altijd sneller een antwoord krijg op verschillende fora. Ik probeer mij ook aan het endometriose-dieet te houden en wil hier eventueel ook wel recepten en tips uitwisselen!!!
    Wie doet wat waar en heb je tips of vragen die je wilt delen? Ik schrijf graag mee. Groet Liz
     
  2. Huismusje24

    Huismusje24 Actief lid

    17 dec 2014
    183
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo,

    Ik ben een endometriose-achtig geval zoals mijn fertiliteitsarts het noemde. Nog nooit gehoord van het dieet. Wat houdt dat in?
     
  3. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    24 apr 2014
    1.079
    2
    36
    Vrouw
    Rotterdam
    Nou ben je klaar mee 'een geval' haha.
    Het dieet is heel strikt maar levert inmiddels voor ±1000 vrouwen voor veel verlichting. In de basis gaat het om ; Je bent want je eet. In vlees zitten veel hormonen die slecht voor je endometriose zijn, maar ook gluten zorgen voor meer ontstekingen. Endo zijn in feite kleine ontstekingen en dus moet je proberen om die te elimineren. Je kan heel veel info vinden op Endometriose dieet. Ik ben overigens geen promotor ofzo ik vind het zelf mega lastig om vol te houden maar merk wel dat ik als minder gluten eet in minder darmklachten heb.

    Word je nu behandeld voor je endo?
     

Deel Deze Pagina