Hallo meiden, Wij hebben 18 juni afscheid moeten nemen van onze prachtige dochter.. Van haar ben ik via ICSI zwanger geworden. Nu is onze wens naar een kindje, dus een brusje voor onze dochter, niet kleiner geworden en zouden we over een paar maanden weer willen gaan starten met de ICSI behandelingen. Nu hebben wij eerst nog 2 cryo's die we terug kunnen laten plaatsen.. Nu was mijn vraag hebben jullie ervaringen met het opnieuw starten van een behandeling voor een brusje ? Liefs Firefly
Heftig zeg!!! Geen ervaring mee maar wilde je wel een dikke knuf geven! Denk dat je gewoon contact op kunt nemen met het ziekenhuis en de mogelijkheden bespreken. Suc6
Jeetje wat naar! Sterkte met jullie verlies. Bij ons in het ziekenhuis EMC Rotterdam kan je normaal gewoon weer meedraaien, ik weet dat je in sommige ziekenhuizen weer op een wachtlijst wordt geplaatst. Waar wordt je behandeld?
Bedankt voor de reacties.. @ Elvira, ik word behandeld in het UMC utrecht.. We kunnen zelf weer starten wanneer we zelf willen.. Vroeg me af of iemand ervaring heeft met het weer starten na verlies van haar kindje of miskraam? Voelde het toen anders en hoe ging je ermee om?
Ik zit ook in het UMC Utrecht. Inmiddels zijn wij ook begonnen voor een 2e. Onze eerste dochter leeft alleen nog gewoon... Voor onze dochter heb ik wel een miskraam gehad. Tot nu toe voelt het nog niet heel anders dan de vorige keren. Eigenlijk ben ik best hoopvol. Het is ons immers al een keer gelukt. En voor mijn gevoel zijn we dus geen 'hopeloze gevallen'. Aan de andere kant wil ik mezelf behoeden voor teleurstelling, dus ben ik ook wel weer gereserveerd... Ik had verwacht kriebels te krijgen als ik weer in de wachtkamer zou zitten en dat er veel emotie terug zou komen. Dit is namelijk nog wel steeds het geval als ik in het WKZ kom, waar onze dochter na geboorte een poos op de IC heeft gelegen. Dan voel ik alle wanhoop en verwarring van toen weer overnieuw. Dit heb ik niet op de afdeling voortplanting. We kunnen niet op een natuurlijke manier zwanger worden, dus deze afdeling is 'gewoon' een onderdeel van ons leven. Wij hopen ook eerst met onze cryo's aan de slag te gaan (mits ze goed ontdooien). Dit gebeurt in eigen cyclus, dus dat is minder heftig. Misschien als we weer een hele nieuwe poging moeten starten, dat ik er dan anders insta. Maar voorlopig voelt het niet verkeerd. Sterkte!!!
Net even in het kort jullie verhaal gelezen. Wat enorm heftig zeg!! Het lijkt me heel moeilijk om te beslissen wanneer je nu weer wilt beginnen voor een 2e. Aan de ene kant heb je de tijd nodig om het verlies te verwerken, aan de andere kant wil je ook niet te lang wachten juist omdat zwanger worden niet vanzelf gaat. Wat een emotionele achtbaan moet dat zijn!