Wonen op een gelijkvloers appartement.. Het is voor mijn mama die wilt verhuizen.. Het is in een vrij rustige straat. Voor en nadelen hieraan? Ervaringen? Ik voeg enkele foto's vh appartement toe.
Mijn schoonouders wonen sinds drie jaar in een gelijkvloers appartement en geen moment spijt gehad. Het enige wat weleens een nadeel kan zijn is dat wanneer het geen 55+ woning is je van alles als buren kan krijgen maar tot nu toe nooit problemen gehad.
Super toch, zelfs met tuin! Is levensloop bestendig. Nadeel zijn je bovenburen maar het ziet er nieuw en dus goed geïsoleerd uit.
Mijn moeder is ruim een jaar geleden verhuisd naar een appartement ,ze kwam uit een hoekwoning met megatuin maar ze heeft geen seconde spijt!Ze vind het heerlijk dat ze binnenshuis geen trappen meer hoeft te lopen en het burencontact is er ook goed.Ze wil er nooit meer weg (behalve horizontaal...).
Ik vind het ook heel mooi. Kan ze voor altijd blijven wonen. Buurt ziet er, voor zover je kan zien, er ook goed uit!
Voordeel: buren in de buurt in geval van nood Voordeel: minder stookkosten door buren boven en naast je Nadeel: iets minder privacy
Wij vonden het wonen gelijk vloers heel erg fijn. Het ziet er netjes uit en als enig nadeel zou ik zeggen dat de tuin en parkeerplaats wel etg open is. Ik weet niet of je toestemming krijgt om het minder vrij te krijgen. Mensen staan bij wijze van zo in je tuin.
Mijn moeder is een paar jaar geleden verhuisd naar een gelijkvoers appartement. Ze heeft geen seconde spijt gehad en zou echt niet meer terug willen naar een woning met trappen. Zij woont niet in een 55+ woning dus heeft van alles om haar heen wonen maar dat vind zij juist heel fijn.
Even kijken bij de buren, hoe zij de tuin hebben afgeschermd. En evt vragen hoe het is qua zonlicht. En maak gelijk een praatje met de buren, dan weet je of er evt geluid overlast is.
Alles gelijkvloers is heerlijk. Je bent sneller klaar met schoonmaken Als je moe bent, en eigenlijk naar bed wilt, hik je er niet tegen aan om nog die trap (of 2) naar boven te lopen. Slaap je moeder met het raam open ‘s nachts? Misschien vind je dat dan straks wat onveiliger.