Energieleverancier failliet, contract ontbonden.

Discussie in 'De lounge' gestart door me1989, 27 okt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.081
    14.794
    113
    Vrouw
    Wij gaan ook kijken naar een warmtepomp en kijken ook of de ketel vervangen kan worden voor een hybride ketel.
    We hebben al zonnepanelen, dus ons energieverbruik is lager.

    Openhaard hebben we niet en zou hier ook niet echt een optie zijn. Met een rijtje studerende kinderen die voor hun huiswerk op hun kamer zitten is het wel fijn als hun kamer ook verwarmd kan worden.

    Ons oude bedrag bij welkomenergie lag rond de 180,- het nieuwe bedrag bij Eneco wordt rond de 340,-:eek:
     
  2. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.465
    11.976
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Jeetje wat een bedrag.

    Met een beetje geluk gaat binnenkort de gasprijs wel wat omlaag als Rusland weer volle bal gaat leveren aan europa.
     
    Zxcvb vindt dit leuk.
  3. Inge1984

    Inge1984 Fanatiek lid

    10 sep 2015
    1.808
    1.627
    113
  4. Do1981

    Do1981 VIP lid

    9 dec 2016
    5.483
    3.341
    113
    Ik ga er dan vanuit dat je een vast contract had? Deze berekening gaat over flexibele tarieven.

    Zijn de tarieven voor bestaande Eneco klanten per 1 januari al bekend gemaakt? Die zullen ongetwijfeld ook een stuk hoger zijn. Dus met de prijzen van nu is niet eerlijk vergelijken volgens mij.

    het is super zuur, maar denk dat je weinig kunt. Welkom energie is failliet, daar valt weinig te halen en sluit je achteraan in de rij. Eneco heeft dit zo afgesproken met de autoriteit consument en markt en zelfs de Consumentenbond heeft geen kritiek. Zou gewoon na een maand snel overstappen als je elders een beter tarief kunt krijgen.
     

Deel Deze Pagina