Engelengeduld

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Baby dream, 8 jun 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    26 aug 2015
    1.095
    974
    113
    Ja dat snap ik goed, ik ben ook geen fan van pillen en na ons huwelijk ben ik met de pil gestopt omdat ik geen hormonen meer wilde slikken (maar toen gingen we niet voor een kindje. Nu denk ik achteraf wel eens: hadden we maar...) Maar sinds mijn operatie en diagnose 2 jaar geleden nam ik dus even de pil (en slikte die door) en ik moet zeggen: ik voel níks in mijn buik als ik de pil slik. Dus hij doet wel degelijk iets goeds voor mij, zeg maar. Een echt medicijn is het niet, maar het is wel fijn om even rust te hebben. :)

    Maar poe, 1,5 jaar nodig hebben om te stabiliseren? Wat heftig joh! Welke pil heb je dan altijd genomen en hoe lang nam je die al?

    Dit is het JBZ in Den Bosch. Op zich een prima ziekenhuis en mijn gyn weet gelukkig heel veel van endo, dus dat voelt fijn. En helaas, de hele kinderwenspoli is voor iedereen dicht. Eigenlijk ben ik daar woest om...:|
     
  2. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    26 aug 2015
    1.095
    974
    113
    Thanks meid!
    En mehhhh, ik hoop echt niet voor je dat je endometriose hebt...! Rottig iets is het...
    Ik heb overigens geen buikloop, maar de laatste maanden wel last van mijn maag tijdens de menstruatie.
     
  3. Baby dream

    Baby dream Niet meer actief

    @Joppie1 wat lief! Thnx! Hoop het uiteraard voor jou (en de andere meiden) ook!

    Laten we gewoon allemaal dit jaar een mooie zwangerschapsbanner kunnen maken :thumup: Deal? :D

    @Snuky volgens mij las ik het met kerst ook bij ons ziekenhuis, dat er die dagen geen inseminaties e.d. plaats zouden vinden. Je zou maar net dan je ei hebben en dan gewoon zoveel pech hebben net als jij :( Toch niet eerlijk? Ze moeten toch begrijpen dat het niet voor iedereen 'feest'dagen zijn, pff...

    @nizzie86 ik heb geen ervaring met acupunctuur. Ben ook wel benieuwd!
     
  4. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    26 aug 2015
    1.095
    974
    113
    Dank je wel Loolaa! ♥
    Mijn gyn heeft gelukkig veel kennis van endometriose, dus ik voel me op zich wel fijn bij hem. Maar een ivf kliniek die 24/7 open is, klinkt ook goed!!!
     
  5. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    26 aug 2015
    1.095
    974
    113
    Och meid wat een fijn nieuws! Van harte gefeliciteerd! En zeker voor een lotgenootje als ik (ook endo en maar één eierstok over) een hoopvol bericht. ♥ Geniet ervan!!
     
    wens09 vindt dit leuk.
  6. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    26 aug 2015
    1.095
    974
    113
    Ohw, het JBZ in Den Bosch staat er niet tussen...Toch is mij verteld dat de poli in Den Bosch heel goed is en ook gespecialiseerd in endometriose. Wel gek dat die dan niet in de lijst staat...Een greep uit de website:

    "Wij zijn één van de weinige klinieken, waarbij het hele traject nauwkeurig wordt geregistreerd. We noteren alles wat er gebeurt van 1e afspraak tot ontslag. Daardoor hebben we een internationaal unieke database opgebouwd, waaruit we veel informatie kunnen halen. Ongeveer 70% van de paren die wij behandelen, gaat naar huis met een baby."

    Klinkt alsof ze wel goed zijn, of ben ik naïef? ;)
     
  7. Snuky

    Snuky Fanatiek lid

    26 aug 2015
    1.095
    974
    113
    Ik vind het inderdaad echt oneerlijk. Alsof je even lekker voor ons bepaald dat die maand niet meetelt...:'( Dus bam, ik slik de pil lekker door hoor, dan raak ik ook geen onnodige eitjes kwijt (toch?).
    En jaaaaaa, ik hoop zo dat we allemaal dit jaar nog een mooie zwangerschapsbanner kunnen plaatsen...! ♥ ♥ ♥

    Man, wat ben ik blij met deze groep. Ik voelde me zo ongelooflijk alleen met al die zwangeren in mijn directie omgeving. Maar we zijn niet alleen. ♥
     
  8. Upke2

    Upke2 Lid

    23 apr 2017
    58
    15
    8
    Grrrr nu "officieel" ronde 18! Net ongi geworden (zucht). Vind t zo gek allemaal.. al anderhalf jaar pilloos en nog niet raak. Geen gekke cyclussen of bijbehorende menstruatiekwaaltjes en nog niet raak:oops:. Vorig jaar op zonvakantie dacht ik nog; ohhh volgende zonvakantie in de zomer misschien n babytje of wel zwanger?.. Hm.. we vertrekken binnenkort weer op zonvakantie en heb geen van beide wat ik vorig jaar wel dacht. We zijn nog niet bij de huisarts geweest omdat ik t nog niet wil. Dit zou ik als pas dec/jan willen omdat we dan al 2jaar "oefenen".. Iemand hier die ook nog niet naar de huisarts is geweest en t eerst "zelf" willen proberen voordat je door de hele apkkeuring moet gaan:p?
     
  9. Baby dream

    Baby dream Niet meer actief

    @Upke2 jeetje ronde 18 alweer! En wat je zegt herken ik wel. Vorig jaar dacht ik ook wel van volgend jaar zal ik vast met een dikke buik lopen. Eerst hoop je op een 2016 baby, dan een 2017 baby en nu wordt het gewoon minimaal 2018!! o_O Bizar eigenlijk.

    @Snuky neee we zijn zeker niet alleen!! Al voelt dat soms wel zo. Er zijn zoveel dames met vruchtbaarheidsproblemen maar in real life hoor je daar veel minder over, heerst toch een soort taboe op ofzo. (Ik ben net zo, wil er naast mn ouders ook met niemand over praten in de familie omdat het enigszins als 'falen' voelt.. zo stom eigenlijk want we kunnen er niks aan doen!)

    Ik was trouwens nog benieuwd hoe jullie je partner gaan verassen als het zover is? Ik weet nog niet of we samen dan testen of ik alleen, maar ik heb een paar maanden geleden een heel lief rompertje gekocht met daarop een hartje en "PAPA". Vond hem zó leuk! Vriendlief wordt dan voor het eerst papa. Ligt nu verstopt in de kast, hoop zo dat ik het hem snel mag geven! :D
     
  10. miniVosje

    miniVosje Fanatiek lid

    13 apr 2017
    2.538
    1.685
    113
    Ik ben een maand geleden naar de dokter gestapt. Ook 2jaar van de pil af, en hopen dat het zo lukt. Helaas niet dus. Nu net begonnen bij de gynaecoloog, vond het eerst heel eng. Maar het idee dat er nu naar antwoorden wordt gezocht geeft me wel rust
     
    Upke2 vindt dit leuk.
  11. Littlegirl1989

    Littlegirl1989 Fanatiek lid

    2 aug 2015
    3.090
    2.175
    113
    "Gewoon" de microgynon 30, jaar of 12 gebruikt. Maar volgens gyn maakt tijd en soort pil niet heel veel uit, gewoon botte pech dat mijn lijf blijkbaar zoveel moeite heeft om weer zelf goed op te starten. Heb ook met mijn man afgesproken dat hier nooit meer de pil er in komt. Als er een kindje is vertrouwen we op de borstvoeding (icm het slechte zaad van mijn man wat de kans natuurlijk vrijwel nihil maakt op een natuurlijke zwangerschap). En daarna zien we wel, mocht het tegen alle kansen in ineens natuurlijk lukken prima, maar die kans is zo klein dat we nu al hebben afgesproken dat er nooit meer een pil in komt. Condooms werken hier ook niet goed dus dan maar gewoon de gok, ALS er een kindje komt.

    @wens09 gefeliciteerd, wat bijzonder!!
     
  12. Baby dream

    Baby dream Niet meer actief

    Vandaag spulletjes voor het zwangere familielid en partner gekocht en er een leuk pakketje van gemaakt.. altijd wel leuk om babyspulletjes uit te zoeken, maar voelde wel wat traantjes prikken in de winkel. Gaat nog wat worden de komende maanden. Getsie.. Zit toch best diep allemaal :confused:
     
  13. Joppie1

    Joppie1 Niet meer actief

    Even een dikke knuffel!
     
  14. Baby dream

    Baby dream Niet meer actief

    Nou ik dacht dat menstruatie zo goed als voorbij was.. zit ik nu op dag 8 en gewoon nog steeds rood bloedverlies! Normaal is het na 5/6 dagen echt wel weg. Is dit normaal? Dit heeft toch geen invloed op je ei? Dit is echt de meest bizarre cyclus ever!! :confused:
     
  15. nizzie86

    nizzie86 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.172
    5.147
    113
    Héél vervelend. Ik heb het zelf nooit meegemaakt, maar mijn gynaecoloog zei een keer dat (rood) bloedverlies de groei van een eitje niet in de weg hoeft te staan. Laten we het hopen. Hou je taai, meis!
     
    Baby dream vindt dit leuk.
  16. Littlegirl1989

    Littlegirl1989 Fanatiek lid

    2 aug 2015
    3.090
    2.175
    113
    Wat vervelend @Baby dream . Ik heb er echt helemaal geen ervaring mee, hier nooit tussentijds bloedverlies... hopelijk snel duidelijheid waar je nu staat dan in je cyclus...
     
  17. Baby dream

    Baby dream Niet meer actief

    Bedankt meiden. Het is echt het einde van mijn menstruatie. Ik dacht alleen dat het minder werd, maar bleef toch rood bloed. Het is nu wel echt minder ineens, meer licht bruin dus het zit er nu echt bijna op :) eindelijk. Nu op naar een mooi eitje.

    Hoe gaat het met jullie allemaal?
     
    nizzie86 vindt dit leuk.
  18. Loolaa

    Loolaa Fanatiek lid

    6 apr 2015
    1.770
    427
    83
    @Baby dream Wat balen dat het zo lang duurt. Heb je dit wel eens vaker gehad? En heel cru dat je baby spulletjes voor een ander hebt gekocht terwijl je daar liever voor jezelf had geshopt. Dikke knuffel!

    @Upke2 Dat had ik ook voordat we zl kregen. Wanneer je begint denk je wie weet volgend jaar. En als er dan zelfs nog geen teken is geweest word je wel moedeloos. Ook voor jou een dikke knuffel. I
    k vond toen de stap naar de huisarts ook heel eng, maar toen wij alles eenmaal in gang hadden gezet ging het heel snel. Zoals @miniVosje al aangeeft, het gaf toen een enorme rust dat alles wordt onderzocht. Heel veel dingen waar ik me zorgen over maakte werden toen ook afgestreept. En dat was super fijn.

    @Snuky Je bent zeker niet alleen. Maar het lijkt wel een soort van paralel wereld. In het dagelijkse leven kom je alleen maar zwangeren tegen. Of je spreekt iemand die zegt dat ze er misschien voor gaan en de volgende keer dat je haar ziet is ze zwanger. Mopper de Mopper!!

    @Littlegirl1989 Na de geboorte van zl hebben wij ook geen anticonceptie gebruikt om precies dezelfde reden die jij aangeeft. De kans dat er überhaupt iets gebeurd is zo klein. We zijn een jaar verder en we hebben nog steeds niets. Ben daarom ook heel blij dat ik niet aan de pil ben gegaan.

    Ik zit inmiddels op 6 dpo. Ik ben benieuwd wat deze maand gaat brengen. Wij hebben ook afgesproken om binnenkort toch weer naar de huisarts te stappen als er niets gebeurd. Maar wanneer is nog de vraag.
     
  19. miniVosje

    miniVosje Fanatiek lid

    13 apr 2017
    2.538
    1.685
    113
    @Baby dream vervelend datvde menstruatie zo lang duurt. Maar het einde is inzicht. Fijn dat het nu minder wordt. En inderdaad op naar een ei.

    @Loolaa hoop dat het voor je raak is deze ronde. Nog een klein weekje en je kan testen. Ik ga voor je duimen
     
  20. Baby dream

    Baby dream Niet meer actief

    @Loolaa Ik ga duimen voor een positieve test! Nog eventjes geduld dus!

    @miniVosje Wij zitten beiden op dag 8 zie ik :D We lopen gelijk.. hopelijk ook tegelijk zwanger!
     

Deel Deze Pagina