Echt jammer LadyZorra, hoop dat we de volgende keer meer geluk hebben. Heb vandaag mijn startecho gehad, linkerkant zag er schoon uit. Alleen zat die cyste er nog steeds aan mijn rechterkant. Mag toch weer starten met spuiten.. 9 december mag ik terugkomen voor mijn 1e FM.
Dank je Caruli! Heb trouwens een vraagje, ga vandaag nieuwe lading medicijnen ophalen. Heb alleen nog wat Gonal over van de afgelopen maand. 11-11 ben ik begonnen met spuiten en meestal kan je die nog een maand gebruiken toch? Zal ik 'm gewoon opmaken of doorgaan met een nieuwe?
Haaai ladies, Vandaag heb ik mijn 1e FM gehad.. er zijn 3 eitjes gevonden. 2 van 1.7mm en 1 van 1.3mm. Moet morgen terugkomen en gaan we kijken of ze nog groter zijn geworden..
Jaa snel he dames? Dacht eerlijk gezegd dat ze zou zeggen dat ze 3 teveel vond.. Zelf durfde ik daar ook niets over te vragen. Aangezien ik morgen terug mag komen is het wel oke
Hey dames, We mogen net op het nippertje nog door gaan Echt super! De eitjes aan de linkerkant zijn beide 1.9 mm geworden en de rechter is 1.7 mm geworden. Wanneer er 3 of meer eitjes groter dan 1.8 mm zijn, mag de inseminatie niet door gaan. En die derde was net onder de grens! We hebben echt geluk gehad. Vanavond mag ik de pregnyl spuiten en vrijdag om 12 uur heb ik mijn IUI!
OOOOH ENISE WAT FANTASTISCH! geweldig hoor en dat ze zo gegroeid zijn ongelooflijk. net geluk gehad idd