Lieve dames, Op het forum is al enige tijd een mams lounge aanwezig. Voor vragen die niet in een ander forum passen en over zwangerschappen/ kinderen gaan. Het is nogal confronterend voor een aantal dames onder ons waaronder ik zelf, om in de lounge constant dergelijke berichten tegen te komen. Kunnen jullie hier rekening mee houden? Mijn dank is groot!
Weet dat het bestaat maar het staat zo ver weg van af de lounge. Als die naast elkaar komt te liggen weten velen deze ook te vinden. Het is ook nog wennen dat moeder en kind lounge geopend is. Denk dat je het bv/fv bedoeld nu? Het gaat niet zo zeer om de bv en fles maar meer hoe het toen gegeven werd en nu? Hoort niet echt bij bv/fv maar ook niet bij baby. Of je bedoeld het topic voeding. Ik weet dat het verkeerd staat dat moet bij voeding staan. Als beheer het ziet zullen ze het wel goed zetten.
Zou het beheer de mama-lounge niet omhoog kunnen plaatsen? Denk dat er dan veel meer bezoekers/posters naartoe getrokken worden?
Dit is ook even een post om mensen attent te maken op deze lounge. Het gaat om diverse onderwerpen. En de mama lounge is er voor vragen die niet in een ander topic terecht kunnen.
Het topic over babyvoeding maken inderdaad. In mijn optiek hoort dit bij baby en dreumes thuis. Ik heb het al gemeld. Beheer zal het inderdaad wel verplaatsen .
Beste zou in mijn ogen gewoon wezen; Mama en gezin veranderen in Mama lounge.. deze direct onder de Lounge plaatsen. Heel eerlijk.. ik moest ook even flink zoeken toen ik las dat er een ''mama lounge'' was geopend. Gewoon niet handig zoals het nu gaat
Eens! Nu ligt het erg ver uit elkaar en moet je heen en weer scrollen, erg onhandig! naar mijn mening tenminste.
Mensen kijken gewoon niet waar ze iets plaatsen. Vragen over babyvoeding worden rustig in baby & dreumes geplaatst ipv bij voeding / borstvoeding / kunstvoeding. Vragen over dagjes uit en vakanties worden rustig geplaatst in de lounge zelfs nadat het 'vakantie & vrije tijd' onderdeel naar boven is gehaald. Vragen over geboortegedichtejes worden ook gewoon gezet bij 'baby uitzet' en bij 'zwanger'. Vragen over kinderkamer behangetjes worden ook gewoon bij 'de lounge' gezet. Ik vrees dat het gewoon een mentaliteits probleem is, ik kijk niet verder als mn neus lang is en ik kwak het 'hier' maar neer. Maar ik word er soms echt boos om hihi. Zo moeilijk steekt het hier toch niet in elkaar? En niet elk onderdeel kan bovenaan staan. Nu ook weer een topic over 'baby voeding maken' wat gewoon niet hier hoort maar het blijkbaar makkelijk was het hier te droppen. Het kreeg jij bv of kv topic vind ik dan wel weer hier horen haha.
En het hoort niet eens bij baby&dreumes maar bij voeding . Word vast verplaatst inderdaad, maar het zou voor iedereen schelen als mensen gewoon wat beter keken voor ze iets plaatsen.
Als je hier al heel lang zit. En bij het meubilair hoort zo wat weet je de regels wel een beetje. Mag ik hopen. Van de week opende ik topic over happy verjaardag voor mijn dochter vond het niet iets voor peuter/kleuter en plaatste het in de lounge beheer heeft het naar de moeder/gezin lounge geplaatst en vond dat een logische keuze. Het is even wennen maar daar hoorde het ook. Mijn dochter was jarig maar ik was als volwassenen zo blij dat het bij moeder/gezin hoorde haha. Topic voeding van andere t.s vond het sneu om in haar topic te zetten dat ze verkeerd haar topic had geplaatst. Het kan bij voeding maar kan ook bij moeder/gezin. We gaan het wel leren allemaal. Ik plaats dus ook wel eens een topic verkeerd vaak onbewust. En soms bewust.
Ja daarom. Ik hoop ook dat meer mensen dit topic lezen en een poging gaan doen om er rekening mee te houden.
Daar gaat het niet om, het gaat me erom dat het zo onderin staat. Terwijl het beide om algemene zaken gaat, waarvan de ene wat meer over kinderen, de andere algemener. Zet ze dan bij elkaar onder elkaar whatever. Veel makkelijker naar mijn idee.
Maar waarom heet dat een mama-lounge? Vinden de vrouwen die nog geen mama zijn, dát dan niet kwetsend? Noem het 'Kinderen algemeen' ofzo.