He hoi! Oh idd zooo vervelend, geen pijl op te trekken gewoon! Kun jij misschien iets aan je eten doen? Of toch maar eens die tarwekiemolie proberen? Iig ook voor jou heeel veel succes met zwanger worden!
Ja, het is heel erg en daarbij ook verl klachten.. Vooral hormonale klachten. Ik zou niet weten wat ik aan mijn eten moet veranderen. Ik eet heel gezond en sinds 5 weken eet ik iedere week zalm fliet.. (Ik haaaaat vis). Ik hoop dat je volgende maand prachtige zwangerschap test in je handen hebt.
Normaal gesproken 1 tot 3 maanden bij elke week een behandeling. Ik heb tot nu toe pas 3 behandeling gehad, 2 in de vorige cyclus en 1 afgelopen week. Ik moet de 26ste weer om te kijken of er al een eisprong is geweest. Ik temperatuur en moet nu ook ovulatie testen gebruiken om te kijken welke periode er in principe te lang is ( voor de eisprong of na de eisprong. Ook heb ik een voedingslijst gekregen die kunnen bijdragen aan een goede cyclus. Ik zit nu op dag 11 van mn nieuwe cyclus dus het is nu ff afwachten op mn ei
Oh wauw helpen ze je zo goed bij acupunctuur? Ik hoorde dat het echt voor kinderwens is toch? Nou wat super deze soort steun! Ben erg benieuwd!
Hmm balen joh ook van de klachten.. Nee ik eet ook over het algemeen gezond hoor, maar ik weet niet of je de andere berichtjes hebt gelezen want daar werd de tip gegeven om koolhydratenarm of minder vlees te eten! Is misschien een idee.. Hahaha ik probeer ook meer vis te eten hoor ben ook niet zo viseter, maar een lekker zelf gemarineerd pangasiusfiletje of broodje gerookte zalm gaat er wel in hihi!
Zij heeft zich echt gespecialiseerd op vrouwen. Dus klachten met cyclus, kinderwens, tijdens zwangerschap, voorbereiding op bevalling tot aan de overgang toe. Ik ben er erg blij mee dat ik die stap genomen heb. Bij haar krijg ik meer antwoorden dan via mijn huisarts.
Ja bizar hé, ik vind die mensen ook "artsen" hoor! De tante van m'n vriend heeft ook een eigen acupunctuur bedrijf en is erg goed, mensen komen er echt klachtenvrij weg waar ze overal al zijn geweest en niets geholpen heeft komen ze bij haar en weg is de klacht! Zeker een goeie tip!
HIer zelfde probleem... mijn cyclussen liepen tegen de 100 ... mmm ging hier heel snel clomid werkte op de hoogste dosis ik heb geen pcos maar onverklaarbaar endometriose. Nu 21 weken zwanger
hoi lies ik heb nu 2x een cyclus van 51 dagen gehad en het bloeden duurt 10 dagen niet heftig... het is erg vervelend en ik vraag me af dit uberhaupt wel hoort liefs...
Oh wauw gefeliciteerd nou dit geeft me echt positieve energie! Ik hoop dat het voor mij ook allemaal snel gaat en werkt! Heerlijk genieten van je zwangerschap en mag je een gezond kindje op de wereld zetten!!
Hoi Shiv! Ben je toevallig net gestopt met de pil? In dat geval zou het door het "ontpillen" kunnen komen! En ik heb trouwens precies het zelfde met m'n menstruatie, erg vreemd! Nouja, menstruaties verschillen per persoon, maar ik vond het ook erg vreemd bij mezelf! Ik heb volgende week een afspraak bij de fertiliteitspoli en dan zal dat ook vast ten sprake komen, dus zal ik het even melden hier voor de info! Succes met zwanger worden!!
Hier even een update, vandaag eerste afspraak gehad bij fertiliteits verpleegkundige. Fijne intake. Bloed geprikt,al mijn curves overhandigd en een inwendige echo gehad. Ernstig pcos gediagnosticeerd, beide eierstokken zaten vol met eiblaasjes... Volgende week wordt ik direct besproken tijdens het overleg. Dezelfde dag hoor ik of ik mag starten met provera en clomid. Medicijnen heb ik direct meegekregen. Inmiddels zit ik op dag 93 vd cyclus...
Wat heftig zeg. Erg van geschrokken? Maar heb al veel reacties van mensen gelezen die ondanks PCOS toch redelijk snel zwanger zijn geworden dus laat je vooral niet ontmoedigen door dit nieuws he!
Het is heel dubbel, ik voel vanaf het begin al dat er iets niet klopt. Dus dat wordt nu bevestigd... Enerzijds is het heel confronterend en is het ook forse PCOS en niet maar een klein beetje...anderzijds ben ik vol goede moed en hoop ik dat het allemaal snel gaat aanslaan.
Ik ga vanaf deze maand beginnen met het pcos proof dieet. Dit houdt in dat je weinig suikers, zuivel en koolhydraten eet, en veel groenten. Het schijnt dat dit echt een positief effect heeft of je cyclus en op je eisprong. Bij mij is ook pcos geconstateerd en hoewel ik geen overgewicht heb (bmi 24) denk ik dat een gezonde levensstijl zeker bij kan dragen. Ik ga eerst eens dit proberen, hormonen kunnen altijd nog. Ben benieuwd hoe het met je blijft gaan!
Oh jeetje balen meid, ik weet wat je meemaakt. Hier inmiddels op dag 110 en bij mij is ook onlangs pcos geconstateerd. Heb er zelf geen idee van of het erg is eigenlijk.. zag wel een boel blaasjes. Ik had morgen de vervolgafspraak, maar heb dit helaas moeten verzetten naar de 23e ivm werk.. baal hier erg van! Tja dat dieet... voor mij zou dat eerlijk gezegd nog veel moeilijker.. het klinkt misschien overdreven, maar ik ben gek op allerlei eten en ik vind het voor mezelf te ver gaan om daar zo streng op te letten al weet ik ook echt dat dat heel goed kan helpen.. (Ik eet verder wel gezond hoor ook in normale proporties ) Ik hoop dat het echt voor je werkt! Succes dames!
Gezond eten helpt echt! En ik heb vlees voor het grootste gedeelte van mijn menu geschrapt (maar dat had ik al eens genoemd). Ik weet sinds twee jaar dat is pcos heb, zij het niet heel extreem. Ik ben nu voor de tweede keer ongesteld sinds ik met de pil ben gestopt (zolang ik niet zwanger wilde worden, moest ik die blijven slikken). Mijn eerste cyclus was 28 dagen en de tweede 30 dagen. Ik geloof niet dat het toeval is. Dit heb ik echt nog nooit gehad! Voeding aanpassen helpt dus echt. Ik heb er overigens geen speciaal dieet op nagehouden. Ik hoop op een positieve test volgende maand maar ik ben nu eigenlijk al blij als ik überhaupt ongesteld word
Succes meid! Ik ga volgende week woensdag naar de huisarts. Zit op dag 83 vandaag en nog geen positieve ovulatietest gehad.
Hoi dames, heb al even meegelezen in dit topic en wil graag mijn ervaringen delen. Mijn cyclussen na stoppen pil zijn 114-42 en nu rond dag 110 en nog niks te bekennen... wel op dag 80 tm dag 95 bruinverlies en dag 87 en 88 een paar druppels helder bloed verloren. Maar hierna verder weer niks dus héél raar. Kan dit denk niet rekenen als menstruatie toch? Wat denken jullie? ben in oktober bij de huisarts geweest en met haar afgesproken om tot januari aan te kijken en bij geen verbetering krijg ik een doorverwijzing naar de gyn. Gezien hoe het nu gaat, wordt het denk inderdaad de gyn. Mn BMI is 19 niet echt typerend voor pco(s) volgens mij maar goed dat sluit niets uit natuurlijk.