Hoi dames.. Wachten duurd zo,lang pfff Ben ongesteld , morgen of dinsdag ben ik klaar hoop ik.. Dan gaan we vrijdag beginnenn . Vind het zo lang duren alsof ik 1 week bloed Wie is ook bezig voor 2de kindje en hoeveel ronde raak?
Hier ook bezig voor een 2e kindje.. ik ben heel ongeduldig! ik kan als het goed is vanaf dinsdag testen!
Heel herkenbaar hoor, het wachten duurt inderdaad heel lang en is soms best frustrerend. Eerst wachten tot je ongi voorbij is, dan wachten tot je vruchtbare dagen, dan wachten tot je NOD. Uiteindelijk wordt al ons wachten beloont. Wij zijn ook bezig voor onze tweede, al enige tijd ook. Maar hopen doordat we nu hulp hebben, snel ons 2e kleintje in onze armen mogen sluiten! Succes!
Wij zitten nu in de 2e ronde.. na een missed abortion in juni geen normale cyclus gehad. In oktober is pas het restweefsel weggehaald. Hopelijk nu raak! Bij de vorige 2 zwangerschappen in de 1ste en 2e ronde gelijk raak.
Wij zitten in ronde 6 voor ons tweede kindje. Het wachten duurt heel lang zeker gezien het feit dat we in twee rondes zwanger waren van onze eerste. En ik vertrouw mijn eigen lijf niet meer.mijn cyclus varieert en is steeds rond de 35 dagen dus het duurt ook steeds vrij lang en vorige maand was ik steeds misselijk in de ochtend maar toch vals alarm
Hier ook bezig voor een 2e. Moet zeggen dat ik best nog wel rust/geduld had hihi . Alleen de week voor nod is echt Killing. Hopelijk heb je snel een positive test Princess. Succes!
Dit is onze eerste ronde voor een tweede kindje mijn Nod kan ik niet goed vertellen mijn cyclus was altijd tussen 28 en 30 maar ben 7 dec gestopt met de pil dus als ik uit ga van de 28-30 dagen dan zou mijn Nod rond 6-8 januari zijn 😊
Van de 2e was ik i. Januari gestopt met pil en maart zwanger.. zijn nu bezig voor 3e kindje ronde 2 😄
Wachten duurt zeker lang... Pffff. 24 december mijn NOD, dus maar eens kijken of ik al eerder ga testen. Weet niet of ik nog zolang kan wachten.
Ergens best herkenbaar. Wij gaan ook voor een 2e kindje. Van onze eerste was t in ronde 3 raak (gelukkig zo snel) Nu zijn we vorige week gestopt met de nuvaring maar ik wil deze maand nog wel even "safe" gezellig hebben om zeker te weten hoe mijn natuurlijke cyclus doorloopt. Ben altijd regelmatig geweest (met en zonder anticonceptie) dus hoop dat t vanzelf weer goed gaat. Vervolgens hopen ook wij voor n 2e te gaan. Ergens wil ik er niet eens op wachten maar gewoon gelijk ervoor gaan... maar toch voelt dat nog n beetje dubbel dus ik denk toch even mn "eigen" cyclus afwachten (4jan zou ik dan moeten worden) en als dat goed oppakt dan weet k bijna wel zeker dat we dan de natuur zn gang laten gaan Ben benieuwd!!
Wij zijn net zwanger van onze 2de (ronde 3). Eigenlijk helemaal niet verwacht omdat dochterlief 8 maanden op zich liet wachten (9 rondes). Ik hoop voor jullie dat het snel raak is!
wij gaan sinds september voor het 'echie' voor een tweede kindje. Pffff ik vind het zo onwijs spannend. Ik moet over een week ongesteld worden, maar heb afgelopen week gekke klachten waar ik dus niet eerder last van gehad heb... gevoelige, gezwollen borsten, veel hoofdpijn en ontzettend veel plassen. Daarnaast ongeveer 10 dagen na mn ovulatie wat licht bloedverlies gehad... misschien een innestelingsbloeding? Ik heb dit keer heel erg het gevoel dat het misschien 'raak' kan zijn, maar ja... misschien wil ik wel zo graag een tweede kindje dat ik me dingen in mijn hoofd haal. Probeer dus te relativeren en nergens op te hopen, maar dat is zo onwijs moeilijk :S