Enrique Iglesias zoent met fan Uitgegeven: 11 december 2008 16:53 Laatst gewijzigd: 11 december 2008 16:53 AMSTERDAM - Enrique Iglesias heeft woensdagavond tijdens zijn optreden in Londen met een jonge fan gezoend. De 33-jarige zanger zong zijn hit 'Hero', toen hij de 17-jarige Maria Carroll op het podium uitnodigde. Eenmaal klaar met zingen, leunde Iglesias naar voren om de jonge blondine te kussen, zo is te zien op foto's die de Britse krant de Daily Mail donderdag gepubliceerd heeft. Het intieme moment werd aanschouwd door duizenden uitzinnige fans. Iglesias nodigt vaker fans uit op het podium als hij zijn hit 'Hero' zingt. Volgens hem zorgt dat ervoor dat hij bereikbaar blijft voor zijn fans. Anna Kournikova De latinozanger heeft naar eigen zeggen nog steeds een relatie met tennisster Anna Kournikova. Al maanden gaat het gerucht dat de twee uit elkaar zijn, maar dat wordt door allebei ontkend. Het stel is al sinds 2001 samen. Iglesias mag dan volhouden nog steeds een gebonden man te zijn, de zanger gedraagt zich er overduidelijk niet naar. Ook dinsdag werd Iglesias gezien toen hij een vrouwelijke fan zoende.
Blegh, zou hem spontaan onderkotsen als hij dat zou flikken. Al is de kans natuurlijk gering dat ik em tegen het lijf zou lopen, aangezien ik dus duidelijk geen fan hahaha p.s. hij is spaans maar volgens mij maakt dat weinig verschil Italianen of spanjolen
haha nou lekker dan als jij de zoveelste bent na een reeks optreden waarbij dat vaker doet........bah. Kan me herrinneren dat robby williams dit ook een keer deed tijdens een tv opname in nederland....of was het iemand anders?
Ik zag toevallig een reclame van zijn nieuwe cd vanmiddag... dacht eigenlijk dat hij homo was. (welke zanger was dat dan?)
Vind beide niks... Kikkers zoen ik liever ook niet. Al vind ik die n stuk interesanter als die regenjas of zn zoon. Tja weet niet hoe dat bij echte fans gaat. Of je je nog speciaal voelt als je nrtje zoveel bent die hij op t podium haalt en dan kust... Zou er persoonlijk niet van gedient zijn. Maar ik zet de muziekantjes (of wie ook) waar ik fan van ben dan ook niet op een voetstuk
nou, als Enrique Iglesias mij zou zoenen, zou ik zo terug zoenen. Maakt me echt niet uit hoeveel andere vrouwen hem ooit gezoend hebben.
Ik ook Krokus, Ik vind hem een leuke vent. Niet alleen uiterlijk, maar hij is ook in interviews een vlotte man. Hij heeft wel Humor.
ach ja toch lache.. kun je altijd zeggen dat je met Enrique gekust hebt.. Ja dat met Robbie Williams is hier in Nederland gebeurd. Dat meisje ging geloof ik helemaal tegen hem aanrijden.. Zelfs hij begon er van te blozen hahahaahaha
Dat meisje dat Enrique zoende, lijkt heel erg op Kournikova! http://cm1.theinsider.com/media/0/179/8 ... 5x450.jpeg http://cm1.theinsider.com/media/0/179/8 ... 4x450.jpeg http://cm1.theinsider.com/media/0/179/8 ... 3x450.jpeg http://cm1.theinsider.com/media/0/179/8 ... 9x450.jpeg http://cm1.theinsider.com/media/0/179/8 ... 9x450.jpeg
Ik snap ook wel waarom hij haar uitgepikt heeft! Ze heeft hele mooie, ronde ... euhm .. ogen! (en ze heeft idd wat weg van kournikova..)