Ik moet het gewoon even delen . Eindelijk gaat alles een beetje goed met mijn leven. Ik heb mijn verhaal al eerder gedeeld hier, de vader van mijn zoontje kwam pas later in zijn/ons leven en hij heeft mijn zoontje voor meerdere mensen verzwegen. Onder anderen voor zijn toenmalige vriendin. Sinds mjn laatste topic hierover is er dus veel gebeurt. Mjn ex heeft openlijk toegegeven een zoon te hebben, zijn relatie is een tijdje later ook uitgegaan. Ik ben op mijn zelf gaan wonen met mijn zoontje en ik heb een baan . Mijn ex heeft een nieuwe relatie, ze gaat heel leuk met mijn zoontje om en ik ben oprecht opgelucht. Sinds kort ben ik dus ook verliefd . Ik ben zo blij, alles lijkt eindelijk de goede richting op te gaan! Bedankt voor het lezen. Dit topic heeft eigenlijk geen toegevoegde waarden, maar ik moest het even delen met jullie
Wat fijn!!! En wat goed van je om "toe te geven" dat de nieuwe vriendin van je goed is voor je zoontje. Heel erg veel succes verder en ik hoop dat het de goede kant op blijft gaan.
Fijn!! Soms ook heerlijk om de fijne dingen te delen toch! Iedereen gun je toch al het geluk van de wereld!
Wat fijn en misschien wel van toegevoegde waarde voor anderen, dat het tij kan keren....veel geluk verder
Wat heerlijk voor je! Geniet er intens van! Ik hoop dat ik dit over een aantal jaren ook kan zeggen en ook zo kan genieten
Wat leuk om dit te lezen! Ik ken je eerste topic nog over dat de vader van je zoontje contact gezocht had maar niet wilde bekennen naar de buitenwereld dat hij de vader was. Wat fijn dat het nu zo anders is, en wat een respect dat jij gehandelt hebt uit liefde voor je zoontje en niet uit wraak naar je ex. Topmama!