Streep en navel :)

Discussion in 'Zwangerschap' started by mw21, Oct 5, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mw21

    mw21 VIP lid

    Oct 24, 2010
    5,173
    168
    63
    Zorg
    't Westen
    Hallo!

    Even nieuwsgierig hoor
    mijn mams zegt dat iedereen een zw streep krijgt?! Nou volgens mij niet hoor?
    Kreeg jij hem? En wanneer?

    Ook vroeg ik me af wanneer je 'navel' eruit kwam. Bij mij staat die wel wat strak en ligt die zeker niet meer zo diep als een paar weken terug.
     
  2. Dora en Boots

    Dora en Boots Niet meer actief

    Nou hier geen streep te bekennen hoor! Bij de vorige ook niet.;)
    Mijn navel ging trouwens elke keer laat uitstaan, denk rond de 33/34 weken.
     
  3. JBG

    JBG Fanatiek lid

    Nov 6, 2010
    1,270
    0
    0
    Administratief
    Brabant!
    Hier nog niets.. Geen streep en mijn navel zit nog keurig naar binnen :D...
     
  4. mamavanlucas10

    mamavanlucas10 Actief lid

    Jul 14, 2011
    399
    0
    0
    Bij zoontje geen streep en geen uitpuilende navel.
    Bij dochter geen streep en vanaf week 20 uitpuilende navel. (deze zit erg hoog)
     
  5. Laika

    Laika Fanatiek lid

    Jul 23, 2006
    2,334
    3
    38
    Bij mijn vorige zwangerschap had ik vanaf 20 weken al een dun streepje. Bij deze ben ik nog steeds aan het zoeken, maar nog geen streep te bekennen.;)
     
  6. Troelala21

    Troelala21 Niet meer actief

    ik heb alleen bij de jongens een streep gehad, en me navel is er nog nooit uitgekomen die bleef mooi zitten waar ie zat....
     
  7. Andrea85

    Andrea85 Fanatiek lid

    Mar 18, 2011
    4,859
    1
    0
    Die streep wordt bij mij wel duidelijker, maar zag je voor mijn zwangerschap als je goed keek ook al zitten. Navel is vooral wat opgerekt, maar (nog) niet uitpuilend.

    Die streep krijgt overigens zeker niet iedereen, net zoals dat de navel niet bij iedereen gaat uitpuilen. Verschilt per vrouw en per zwangerschap.
     
  8. torrach le

    torrach le Fanatiek lid

    Oct 30, 2008
    4,435
    1
    0
    bij beide zw.schappen een streep en ik dacht zo rond de 16/17 weken....
    beide keren geen uitpuilende navel (wel een strakstaande)....
     
  9. ladytijger

    ladytijger Fanatiek lid

    Dec 5, 2008
    2,577
    0
    0
    Hoorn (noord-holland)
    Geen zwangerschap streep gehad en ook geen uitpuilende navel
     
  10. Valerie

    Valerie Fanatiek lid

    Jun 22, 2007
    4,206
    1,041
    113
    Female
    Jouw mams heeft echt geen gelijk. Niet iedereen krijgt een streep. Tijdens mijn eerste zwangerschap had ik geen streep en ook geen uitploppende navel. Tijdens deze zwangerschap ook (nog) niet, maar dat kan misschien nog komen. ;)
     
  11. Djamila

    Djamila Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    2,221
    3
    0
    Ik heb bij alle 3 de zwangerschappen geen streep gezien. Navel begint er nu langzaam uit te komen ben 29 weken, maar heb er wel een piercing inzitten.
     
  12. mw21

    mw21 VIP lid

    Oct 24, 2010
    5,173
    168
    63
    Zorg
    't Westen
    Tot nu toe weinig strepen en navels :)
     
  13. wendy339

    wendy339 VIP lid

    Oct 27, 2010
    9,740
    1,061
    113
    m21

    Ikke wel een streep haha,al vanaf week 15 een licht streepje tot mn navel en nu gaat die er al voorbij! Maar nog steeds niet donker..Navel staat strak ik had ook echt een gat van te voren dus nu heb ik een randje dat je door mn shirt heen kan zien maar hij is niet geplopt haha..

    Die streep heeft elke vrouw maar hij wordt niet bij alle zwangere zichtbaar. Heeft met je pigment/huiddikte etc. te maken. Die streep zit er gewoon altijd alleen we zien hem niet.
    (staat in mijn zwanger dag tot dag boekje)
     
  14. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    Jan 23, 2009
    4,303
    1,389
    113
    Female
    bij mn zoontje had ik wel een streep vanaf de 20e week ongeveer.. en mn navel plopte er zo na de 30e week uit..

    ik ben benieuwd hoe het dit keer gaat lopen.
     
  15. janneke000

    janneke000 Fanatiek lid

    Dec 29, 2010
    1,049
    3
    36
    Hier beide keren een streep na de 1e 12 weken, maar je moet goed kijken hoor :p
    verder is mijn navel beide keren 'volledig verstreken' :p helemaal plat dus een sterretje op mn buik :D
     
  16. mbtc

    mbtc Fanatiek lid

    Nov 9, 2010
    1,811
    0
    0
    leidster kinderopvang
    velsen
    hier wel een streep vanaf week 22 ong zichtbaar, werd in de loop der weken steeds donderder. loopt van onder tot boven :S vind t niet zo mooi maar jha niets aan te doen he!

    uitploppende navel vanaf ong week 30, t is echt een bobbel geworden die een eigen leven lijkt te hebben. helaas daardoor zw piercing er uit moeten halen ging gewoon ontsteken.

    hopelijk komt t ooit nog goed met mn navel :S
     
  17. Birgitte

    Birgitte Bekend lid

    Jul 13, 2010
    792
    0
    16
    Hier geen streep en ook geen uitpuilende navel. Ik had me nogal verheugd op het feit dat mijn navel 'plop' zou gaan doen maar helaas:)
     
  18. ladys1987

    ladys1987 Fanatiek lid

    Jan 24, 2009
    1,522
    0
    0
    Flevoland
    Vanaf week 6 ongeveer al een lichte streep te zien....die loopt van onder tot boven mijn buik (onder mijn navel is de streep donkerder). Nog geen uitplopende navel.. hiih grappig lijkt me dat! Ik denk dat het per vrouw/zwangerschap verschilt.
     
  19. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    Oct 30, 2007
    5,754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Hier ook geen streep, wel een uitpuilende navel vanaf week 20 denk ik ongeveer. Nu dat m'n buik groter is geworden is m'n navel wel minder 'uitpuilend' geworden, straks getrokken zeg maar :D
     
  20. Biancamv2

    Biancamv2 Niet meer actief

    nu ben ik 28 weken en heb genoeg streepjes lol. En navel staat wel strak.
     

Share This Page