Hallo! Ben vandaag 37+1 weken zwanger. Het einde begint in zicht te komen! Ik ben benieuwd of er hier nog meer mama's zijn die rond dezelfde termijn zitten en die samen willen aftellen! Hoe gaat het nu bij jou? Vind je het zwaar of valt het je mee? Ik ben zelf de laatste week erg moe, zou het liefst de hele dag slapen maar gezien we een rondrennende dreumes hebben ben ik al blij als ik overdag een uurtje kan gaan liggen. Aan de ene kant ben ik echt aan het aftellen, aan de andere kant hebben we door drukte (verhuizing met verbouwing) weinig écht bij de zwangerschap stilgestaan en wil ik er ook nog even van genieten. Zwangerschap gaat verder lichamelijk wel goed. Dinsdag weer controle. Kindje lag vorige keer in de goede houding en was al ingedaald. De laatste dagen heb ik wat last van menstruatiegevoel en iedere keer denk ik 'zou het beginnen'? Maar nog niet dus. Ben benieuwd naar jullie ervaringen!
Hoi Ago, Succes met de laatste loodjes! Ik ben nu 38.2 weken en ik ben nu echt wel aan het aftellen. Hier ook een peuter rond rennen van twee en dat maakt het wel zwaarder. Ik loop via de gyn vanwege suiker en een eerdere kz, dus elke week krijg ik een echo alles ziet er op dit moment goed uit. Vannacht heb ik voor het eerst gehad dat het wat rommelde dus het wordt nu wel spannend. Ik ga er wel van uit dat het later komt de eerste was ook bijna een week te laat.
Hoi ago, Ik ben vandaag 39 weken en tel ook graag mee af. Ook ik heb een peuter rondlopen en is t deze x een stuk zwaarder als de vorige x. Ben er eigenlijk wel klaarmee. Maar aangezien mijn eerste 9 dagen te laat kwam, ga ik daar nu ook maar vanuit!
Hier ook de laatste loodjes! Geen peuter maar nog wel ff knallen voor een examen! Daarna kan ik me heerlijk voorbereiden op de bevalling en ons kindje! Over twee weken een liggings-/groeiecho.
Mamavanjustin, Jij ook succes met de laatste loodjes. Ik snap wat je bedoelt met een peuter erbij heb je echt weinig rust. Dat is zo'n verschil met de eerste keer, toen heb ik me tijdens mijn verlof een beetje verveeld.. Nu lijkt dat heel ver weg, ik moet nu echt mijn rust momenten plannen. Jori, Jij ook succes met de laatste loodjes en natuurlijk je examen. Dat is wel even pittig voor je verlof.
Hallo allemaal, Hier ook aan het aftellen! Ook een 2 jarige peuter rondlopen die momenteel erg haar grenzen aan het verkennen is. Gezellig met heftige driftbuien vind ik het nu wel erg zwaar. Hopelijk komt dit kleintje wat eerder dan zijn zus, want zij kwam 12 dagen te laat.. Morgen mogen we weer op controle!
Hoi, voor mij is het einde echt in zicht, nog 3 dagen tot de uitgerekende datum. Op een of andere manier heb ik vrijdag in mn hoofd, ik zie het wel. Alles gaat nog goed, op mijn eigen tempo gaat eigenlijk alles nog wel. Ook hier een (bijna)peuter rondlopen, maakt het verlof inderdaad wel heel anders. Een stuk minder saai de eerste weken van mn verlof, maar ik ben de eerste weken ook nog druk bezig geweest met schilderen in ons verbouwde huis waar we sinds een half jaar wonen. Heel hard gewerkt dus tijdens de hele zwangerschap, dus het is echt genieten nu. Succes allemaal en lekker aftellen!
Ik tel ook af, morgen ben ik uitgerekend Ik vind het zo spannend allemaal, mijn vriend trouwens ook. We zijn echt zo benieuwd naar ons meisje..
Hier is het aftellen ook echt begonnen merk ik. Moet nog ruim een week tot de uitgerekende datum en al hoop ik stiekem dat ie eerder komt, ik ben bang dat het nog minimaal twee weken duurt. Al heb ik sinds vanmiddag wel last van een menstruatie achtige rugpijn. Maar ja, na 37 weken focus je je op alle lichamelijke sensaties die je voelt heb ik gemerkt.... Ben echt heel erg benieuwd wanneer het gaat beginnen!
Hier ook 1 die al aan het aftellen is! Heb een superleuke zwangerschap met anperkwaaltjes tot nu toe.. ga nog super genieten van de komende weken, maar toch kan ik echt niet wachten tot ons kindje komt.
Voor mij gaat de tijd veel te snel! Ook al verheug ik me enorm op de komst van ons kleintje, we zijn net verhuisd en nog druk aan het verbouwen. Mijn man is nog druk een badkamer aan het maken en daarna moet het hele huis van boven tot onder grondig gepoetst worden. Ik hoop echt dat de kleine man nog vier weken blijft zitten Gelukkig loop ik over van energie, dat scheelt een hoop!
Ik ben morgen 36 wk dus ook ik tel af. We verheugen ons er enorm op, vanaf wk 21 zit ik eigenlijk al thuis werkte maar 4 u per week nog daarna vanwege bi. Met therapie werd t wel iets beter maar nu weer meer pijn, voel t wel met de dag zwaarder worden. Mn buik is ook al ff onrustig, veel krampen en ongigevoel en erg veel harde buiken...
Ik tel mee! Vandaag 37 wkn en hoewel ik t zwanger zijn nog niet echt zat ben mag ze van mij wel komen, erg nieuwsgierig ondertussen!
Wat leuk al die reacties! Onze dochter kwam ook bij 40-6 dus wat dat betreft grote kans dat deze ook later gaat komen. Al hoop ik stiekem ook wel dat ie wat eerder komt! Krijgen jullie de tijd nog een beetje om? En diegene die ook een rondrennende dreumes/peuter hebben, hoe zorgen jullie voor voldoende rust voor jullie zelf? Vind dat erg lastig! Ze is toch gewoon de hele dag thuis elke dag. Mijn man begint nu een uurtje eerder met werken en komt dan een uurtje eerder thuis, dan sta ik er tegen het spitsuur niet alleen voor. Dat scheelt stiekem best veel! Als onze dochter 's nachts wakker wordt gaat hij eruit (ook fijn!!!!) en op dinsdag komt mijn moeder helpen in de huishouding. Krijg dat alleen echt niet meer gedaan nu en ben afgelopen weken al een paar keer door m'n rug gegaan... Succes allemaal!
Hier ook aan het aftellen, heb tot nu toe eigenlijk nog geen klachten of gerommel in de buik dus ga er maar vanuit dat het nog even duurt Wordt wel erg ongeduldig en nieuwsgierig
Hier kwam de 1e met 38+0 dus dat zou vandaag over een week zijn haha. Ben heel erg benieuwd of dit meisje ook weer eerder komt. Hier ook nog een dreumes van bijna 16 maand thuis, gaat 1 dag per week naar het kdv en verder probeer ik toch elke dag nog wat leuks met haar te ondernemen, stukje wandelen, fietsen, ergens op bezoek enz,
Ook hier aan het aftellen - al wel even hoor als ik eerlijk ben! Maar nu mag het echt he, alhoewel de eerste met 41+4 pas kwam. Geen peuter meer, maar al een kleuter, dus ik zeg gewoon dat ze rustig moet spelen en dat ik ga slapen. 9 van de 10 keer gaat dat goed. Maar het is idd deze keer veel zwaarder, maar dat heeft misschien minder met kind 1 te maken dan gewoon met een wat ouder lichaam en een andere zwangerschap. Geen idee. Ze zeggen dat bij een tweede het rommelen veel eerder en heftiger kan zijn, maar ik heb sinds mijn verlof (2 weken nu) veel vaker echt pijnlijke harde buiken, dus ik hoop maar dat dat betekent dat deze wel iets eerder komt. Van mij mag het eind deze week wel gebeuren! Dit weekend volle maan, dus wie weet Verveel me overigens niet hoor - lekker buiten boekjes lezen, beetje boodschapjes doen, beetje bakken af en toe. Zalig. Mag van mij altijd wel hoor ipv sjeesen naar werk en weer terug en zo.
Hoi ago, Hoe ik aan mij rust kom? Is soms gewoon een beroep doen op anderen. Eerst lukte het me allemaal wel, maar nu met 39+1 word t gewoon echt zwaar en doet alles zeer. Tja mijn zoontje gaat graag weg haha, dus hij heeft daar geen last van en kan ik even terug slapen of even mijn rust pakken.
Ja ik ook, opa en oma willen graag oppassen, ze gaat 1 keer naar het kdv en mijn buurvrouw heeft een 3 jarig dochtertje waar ze heel goed mee kan. Ik ben vandaag echt beroerd verkouden, overal pijn en nu is ze eigenlijk de hele middag al bij de buurvrouw.