Meiden, Ik heb even jullie hulp nodig.. Ben best onzeker nu even Sinds gister middag nog wel beweging in mijn buik gevoeld maar beduidend minder krachtig als dat dit was.. Heb al even tegen lopen duwen maar ook daarop kwam weinig reactie.. Normaal is ons kindje 's avonds en 's morgens behoorlijk actief.. maar nu sinds gister middag dus minder. Maandag bij de VK kreeg ik te horen dat kindje hoogst waarschijnlijk goed is gedraait (lag steeds overdwars of in stuit (voorkeurshouding)) Zou het daar mee te maken kunnen hebben?? Kindje was toen verder prima in orde: mooie hartslag en duidelijk gevoeld. Mijn bloeddruk etc was ook allemaal goed, alleen met meten van HB waarde ging er iets verkeerd (had twee week geleden 8 en nu ineens 3,4 wat volgens de VK niet kon kloppen.. en dat ik me dan heeeel anders zou voelen..) Dus geen echte bijzonderheden! Pff.. lastig hoor die veranderingen elke keer *zeker met de verschillende verhalen over vroeggeboorte de laatste week op ZP, maakt het me erg onzeker*
Als je je onzeker voelt of je vertrouwd het niet, gewoon even bellen voor controle, daar zijn ze voor. Knuffel
Ik zou ook gewoon eventjes bellen. Daar zijn ze voor, echt waar. Heb toevallig gisteren zelf gebeld en werd aan het ctg apparaat gelegd. Alles was goed! Gewoon doen!
het kan zijn dat hij/zij gewoon een dagje rustiger is hoor...maar zou zeker bellen als je je zorgen maakt.. Zo je hb was wel erg laag!! hoezo iets fout gegaan? Mijn hb is ook van 8 naar 5.6 gedaald en ik merk er ook niet heel veel van maar krijg toch wel ijzertabletten hoor... hebben ze je daarna nog een keer geprikt voor de zekerheid?
Het kan idd zijn dat de beeb een dagje rustiger is. Maar ik had vorige week voor de 2de x (een paar dagen lang) dat de uk weinig bewoog, en heb toen het zh gebeld voor extra controle. Ctg en alles was prima, wat bleek hij was idd gedraaid. Hij heeft altijd in een stuit gelegen en hij lag nu met zn hoofdje beneden. Mijn placenta ligt ook voor dus waarschijnlijk door alles bij elkaar voel ik hem niet zo duidelijk meer als voorheen. Maar zou voor je eigen gemoedsrust gewoon even je gyn/vk even bellen. Je zorgen maken is ook niet goed.
Dat wil ze over twee weekjes weer doen, ze vond het niet nodig om meteen weer te prikken daar ik 10 dagen ervoor in het ziekenhuis was geprikt.. Heb ook geen last van vermoeidheid of iets dus denk/hoop! dat het wel mee valt.. @All; ik wacht het even af, net dat ik ging douchen weer een flinke beuk gehad Dus het leven zit er nog wel in.. voel het alleen nu vooral aan de rechterkant ipv linkerkant dus misschien nog een buiteling gemaakt? Probeer me gewoon niet teveel zorgen te maken, en zolang ik telkens toch wel iets voel zal het wel goed zijn toch? Thanxx voor jullie meelevende reacties, voel me echt zo'n onzekere doos op het moment.. maar ben blij dat het niet overdreven is en dat er meerderen met mij zijn
Dat is toch niet zo gek als het om je kindje gaat?! Fijn dat je net even een harde trap gehad hebt. Ik zou het even in de gaten houden en als je vandaag nou niet genoeg gerustgesteld wordt door de kleine, zou ik gewoon even de vk bellen! Probeer zo anders eens lekker op de bank te gaan zitten met een kop hete thee o.i.d. op je buik. Hier reageert de kleine daar altijd meteen op
Ik heb dat ook rond die periode gehad. Toen ik 31 weken was had ik de baby bijna een hele dag niet gevoeld terwijl kind normaal heel erg actief is enzo. Ben aan de CTG geweest en heb een echo gehad om te zien of er nog genoeg vruchtwater was enzo. Gelukkig was alles goed, ze zeiden toen tegen mij dat de baby ook minder ruimte krijgt en daardoor minder kracht kan zetten op een gegeven moment, en na een tijdje merkte ik ook heel duidelijk dat de bewegingen inderdaad waren veranderd, het is nu veel lomper en meer geschuif en dan echte stompen en trapjes. En met de baby gaat tot nu toe alles goed, elke controle is perfect.
Hier ook een onzekere doos hoor! Maar ben al gewaarschuwd door me gyn, bellen als je het niet vertrouwd, je kan beter 10x voor niks komen.
Hey, Heb het ook een dag gehad, was ook in de stress! Zeker omdat ik toen natuurlijk weer een niet zo'n leuk verhaal had gelezen van iemand... Hier werkt het ook als ik op mn zij ga liggen of aan tafel ga zitten, net met mn buik tegen de rand aan. Krijg dan vaak een trap....of ik even anders wil gaan zitten
Volgensmij is dit heel normaal rond die periode aangezien de baby ook minder ruimte heeft om te bewegen en steeds strakker komt te liggen in de buik. Zolang je wel "iets" voelt elke dag is er naar mijn weten geen reden tot ongerustheid. En zoals meerdere zeggen de baby kan ook even een rustig dagje hebben.
Ons kindje hield inderdaad even een rustige dag.. Vannacht heeft ie alles ingehaald Dus alles prima! Probeer vanaf nu wat minder onzeker te zijn.. Maar heb veel aan jullie reacties gehad! Buik beweegt ook op dit moment goed heen en weer dus Dummie laat nog even weten dat het echt goed zit!