Ik heb dus per januari, niet 1 maar 2 kinderen die naar het kdv gaan. Ook ga ik per januari switchen naar een ander kdv, met andere uren en ander tarief. Wat moet ik nu allemaal doorgeven en waar?
Dat moet je bij de belastingdienst toeslagen (via het wijzigingenformulier) doorgeven: 1. dat kind2 ook naar het kdv gaat en daarbij het kdv aangeven en het uurtarief 2. dat kind1 naar een ander kdv gaat + uurtarief Dat programma wijst zich vanzelf, volgens mij moet je eerst aangeven of je dingen wilt wijzigen of dat je de toeslag helemaal wilt stopzetten (wijzigen dus) en kun je dan stapsgewijs alle dingen aanpassen die je wilt aanpassen.
Gevonden bedankt.. Ik zag dat ik hier ook mijn jaarinkomen kan wijzigen. Als ik mijn jaaropgaaf krijg eind vh jaar, is dat handig dit aan tepassen als het meer is als dat zij denken? Of laten staan en dat ze het zelf bereken? Ik zag dat ik met 1e kind 1700 terug kreeg en met 2e erbij 2100 per jaar.. Wat een verschil he? 400euro maar bij de 2e!!!!