ik heb weer getest, maar het ging een beetje raar.. Er gulpte allemaal urine over de test zelf heen, dus uiteindelijk heb ik met het pipetje er maar wat afgezogen. Toen duurde het 2 minuten voor er een c streep kwam, maar de t streep was wel eerder te zien. uiteindelijk vind ik het resultaat lichter dan gisteren, maar dat was de c ook. toen er maar wat water doorheen gegooid (waarom?? geen idee) Dus ik ga vanmiddag maar weer eens testen en trek me van deze nog niet te veel aan (vind hem namelijk lichter) (ik al later eens kijken of ik een betere foto kan maken)
deze lijkt lichter omdat de controle streep ook lichter is zie ik de laatste test ook gewoon als positief hoor, elke test is anders ook al gebruik je dezelfde, de C streep is ook licht dus de T streep ook had de C streep donkerder geweest dan was je T streep dat ook ik vind hem helemaal mooi
Eens! Nog niet al te veel zorgen maken, vanmiddag testen (en foto hier plaatsen ) Ik zie hem nog steeds duidelijk en duim heel hard verder
Niet blij :x Maakt het nog verschil of je de 2v5 van de trekpleister of kV gebruikt? 1e is trekpleister, deze is kV (grijpt zich aan een strohalm vast) Ben wel vreselijk misselijk en heb mega krampen.. Maar ja..
Hoi nanette. Ik kom niet veel meer op dit gedeelte maar zag je naam staan. de streepjes zijn duidelijk te zien, ook op die laatste. Hoop doet leven. Ik hoop en bid met je mee. Groetjes Dee.