erg veel last van buik (hangend vel)

Discussie in 'De lounge' gestart door flowertje, 17 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. flowertje

    flowertje VIP lid

    8 jun 2007
    10.165
    0
    0
    Zwaag
    Door mijn 2 zwangerschappen en 3 bekkenoperatie's heb ik erg last van een hangbuik (weet niet goed hoe ik het anders moet noemen hihi)
    nu doet het me veel pijn veel steken erin als ik draai in me bed pijn steken ik kan niet ergens tegen aan staan met me buik stoten doet al pijn broek dragen doet pijn en er op drukken ook..

    ik merk gewoon dat de pijn niet weggaat maar steeds erger wordt

    Wie herkend dit ? en wat kan je eraan doen de pijn zit trouwens binnenin en aan de buitenkant
     
  2. MamaVanGilani

    MamaVanGilani Niet meer actief

    Ik heb er geen ervaring mee, maar het lijkt me alles behalve fijn. Hopen dat iemand de gouden tip heeft:) Succes!
     
  3. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Tegen het vel kan je niks doen helaas. Hooguit een buikwandcorrectie, alleen dat is een zware operatie en kost rond de 3500 euro ( verzekering vergoed alleen als het vel voor minimaal 1/4e op de bovenbenen hangt en je onbehandelbare smetplekken hebt)

    Ik zou het eens met de huisarts bespreken
     
  4. flowertje

    flowertje VIP lid

    8 jun 2007
    10.165
    0
    0
    Zwaag
    maar het is niet alleen het vel de meeste pijn zit binnenin misschien littekenweefsel van de keizersnede ?
     

Deel Deze Pagina