Hoi allemaal ik heb een vraagje, ik heb zaterdag mijn NOD, maar ben al sinds zondag misselijk en heb zelf al sinds maandag positieve zwangerschapstesten....zou dit op een tweeling wijzen?
Gefeliciteerd met je zwangerschap!! Volgens mij heeft dat niets te maken hoor met een tweeling maar het zou zomaar kunnen
Thanks, het is namelijk zo dat de vader van mijn man van een tweeling is, dus de kans zou groot zijn, en de ha suggereerde het gisteren ook al..
De genen van je man kunnen bij jou geen tweelingzwangerschap veroorzaken voor zover ik weet. Als het genetisch bepaald is, moet jij een dubbele eisprong hebben (en bij jou in de familie zouden dan meerdere tweelingen voorkomen). Dat kan dus niet van de kant van je man komen. Het kan natuurlijk wel zo zijn dat je zwanger bent van een 1eiige tweeling, maar dat is niet genetisch bepaald. Gefeliciteerd met je zwangerschap!
Alleen als het bij jou in de familie voorkomt dat er veel twee eiige tweelingen geboren worden door vrouwen waar je direct familie van bent zou het erfelijk kunnen zijn... Dan zit het namelijk in de familie dat je vaker een dubbele eisprong hebt. Een een-eiige tweeling is gewoon toeval. Maar qua misselijkheid, hoeft niet op een tweeling te wijzen hoor. Sommige vrouwen zijn gewoon snel misselijk.
Zoals hierboven al gezegd is.. een tweeling (twee-eiig) kan alleen maar erfelijk zijn vanuit jou kant. Wel kan je man het doorgeven als jullie een dochter krijgen en dan zou bij haar de kans op een twee-eiige tweeling groter kunnen zijn. Bij mij komt het overigens nergens in de familie voor en ik heb ook een twee-eiige tweeling! Dus het kan zomaar zo zijn dat je wel zwanger bent van een tweeling! Ik was zelf niet zo vroeg misselijk .. het begon pas rond een week of 9 (tot 16 weken) . Gezien je positieve testen: GEFELICITEERD met je zwangerschap!! Lekker genieten!
Bedankt voor jullie reacties, dus misschien gewoon wat pech met al snel misselijk te zijn, ik verwacht elke moment telefoon van men ha met uitslag bloedonderzoek... Het kan niet zijn dat ik al langer zwanger ben want heb ovulatietesten gebruikt, babytje is verwekt op kerstdag lieve groetjes
Ik was van de tweeling minder misselijk dan ik nu van 1 kindje ben geweest, hoeft dus niks te zeggen. Iig gefeliciteerd met je zwangerschap