Na lang nadenken toch de knoop doorgehakt. Onze mooie meid heeft vandaag haar oorbelletjes gekregen. Ze staan haar zo prachtig.. heb veel getwijfeld over wanneer de tijd er juist voor was.En nu met 16 maanden was het zover. Manlief was er nu niet meer radicaal op tegen. Al had hij het liever gezien als ze zelf ervoor kon kiezen. Ze heeft nauwelijks een kik gegeven. Alleen van de schrik even 3 seconden wat tranen. En toen was het weer over. Blij dat het er op zit en dat ze hier thuis kwamen om de oorbellen te geven. Ideaal!
doe haar iig wel een plezier en ga er niet met dat flesje zitten druppelen en aan zitten draaien... het kan niet vastgroeien en dat flesje belemmert de genezing. het flesje is alleen voor ontstekingen handig...
Ik pak alvast de popcorn erbij 😁 Sorry, ik vind het ook vreselijk. Nog veel meer de gedachte er achter, dan hoe het er uit ziet. Maar ieder z'n eigen ding.
Erg jammer deze opmerking. Dat jij het niet mooi vind is je goed recht. Net als dat het mijn recht is om haar oorbelletjes te laten zetten. Het is niet mijn intentie om er een discussie topic van te maken! Alles behalve zelfs. Ik ben trots op mijn meisje, en dat wou ik graag delen.
Lief hoor! Zelf zou ik er niet aan beginnen bij z'n kleintje! Maar dat moet iedereen voor zich zelf weten
Heel leuk , en trek je niks aan van de mensen die het niks vinden. Ieder zijn ding zolang jij het maar mooi vind!
Mooi meisje en heel schattig die oorbellen Er zijn altijd wel mensen die hun negatieve mening willen droppen ONGEVRAAGD, lekker negeren
Nou laat ik mijn mening toelichten dan. Het is een zeer mooi meisje. Prachtig kindje. Ze heeft die oorbellen helemaal niet nodig. Ik vind oorbellen bij die kleintjes gewoon vreselijk zielig. Dat is mijn mening. En als ze die niet wil horen dan had ze geen topic moeten openen.
Schattig! Hopelijk gaat ze er niet zelf aan rommelen Onze dochter heeft heel lang nauwelijks haar gehad en dan vind ik oorbelletjes niet mooi staan, maar bij jouw meisje staat het heel mooi! En het zijn bescheiden knopjes. Ik wacht nu maar tot mijn dochter het zelf graag wil, ook al heeft ze nu een prachtig kopje haar.