mijn zoontje wordt bijna 2,en ik heb geen idee wat ik hem geven moet.... iemand een idee? (speelgoed)
Duplo, is goed voor de motoriek, weet niet of dat al vanaf 2 mag.. Maar iets waar je kind lekker actief mee kan zijn?
duplo, loopfiets, kindergereedschap, little people, puzzels, driewieler, tuinspeelgoed(voor straks!), kleding, tefeltje/stoeltje, dvd'tjes.
Zandbak met speeltjes Kruiwagen Bezempje Handveger en blik Duplo themaset Duplo bouwplaat Duplo blokken Fietsstoeltje voor achterop Boekjes van bijv. Dribbel, Dick Bruna.
wij kwamen er dit weekend achter dat sophie een houten trein met rails geweldig vind, ze is net 2 geworden, dus gaan op zoek naar een houten trein.
misschien de garage van semsamstraat of een werkbank met materiaal voor de kleintjes is ook leuk. of een speeltoestel voor in de tuin met glijbaan groetjes en succes ermee
Wij hebben nu een proefabonnement op de Pipo. Dat is echt een heel leuk tijdschriftje voor kleintjes wat een keer in de maand komt. Ik ga een abonnement vragen voor haar verjaardag. Heeft ze elke maand wat...
mijn zoontje jarig en ook twee geworden we hebben het gister gevierd wij hebben hem zelf een fiets gegeven omdat ie graag mag fietsen .. van me schoonouders had ik geld gehad en die zeiden haal zelf maar wat want ik weet het niet van dat geld heb ik van abrick dingen gehaald dat is wat groffer als lego en dublo en ze kunnen er heel leuk mee spelen mijn zoontje vind het echt geweldig
tsja het stomme is dat hij bijna alles al heeft maar ik heb de playmobil mega boerderij besteld bij bart smit,is eigenlijk vanaf 4 jaar maar bij opa en oma speelt hij ook met playmobil... bedankt voor de reacties!!