Baby was ingedaald en vast nu niet meer?

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door nutts, 2 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Hallo,

    Een vraagje vanaf 34 weken ligt baby gedeeltelijk ingedaald met 37 weken lag het vast volgens mijn verloskundige. Nu net met 38 weken niet meer.

    Kan dit? Waardoor kan dit komen?
     
  2. Monique

    Monique Verloskundige

    6 mei 2014
    1.572
    0
    0
    Goedenavond,

    Het komt vaker voor. Het betekent dat je kindje nog ruimte heeft in de buik. Vaak gaat een kindje indalen als er te weinig ruimte is in de baarmoeder. Blijkbaar heeft jouw kindje nog genoeg ruimte om weer uit het bekken te komen. Dit komt vaker voor indien het niet de eerste zwangerschap is, maar kan ook bij het eerste kindje voorkomen. Succes met de laatste loodjes!

    Groetjes Monique
     
  3. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Het is wel mijn eerste zwangerschap betekend dit niet meteen dat mijn bekken te klein is? Gelukkig! Dank je wel de laatste loodjes zijn zwaar
     
  4. Monique

    Monique Verloskundige

    6 mei 2014
    1.572
    0
    0
    Nee hoor, dat hoeft het helemaal niet te betekenen. En het kindje is ingedaald geweest, dus past in principe in je bekken!

    Groetjes Monique
     

Deel Deze Pagina