Het ligt eraan waar het over gaat. Hier laatst gedoe met de zonnepanelen die geïnstalleerd werden (installatie werd steeds verplaatst, afspraken niet nagekomen, uiteindelijk andere panelen en omvormers gelegd dan afgesproken etc). Daar vond ik een klacht meer dan terecht. Heeft ons serieus zo veel energie (letterlijk en figuurlijk ) gekost. Ook wel eens bij supermarkt producten die bezorgd zijn (had eens dat de slagroom kapot was gegaan en dus alles in die tas onder de slagroom zat). Verder valt het mee, maar in dit geval had ik het denk ik ook gedaan (omdat de collega het zei), zo onbeschoft hoe ze reageerde. Daar mag ze best iets van terughoren.
Meestal ben ik van laat maar. In deze situatie zou ik denk ik ook niks gedaan hebben, zou meer energie kosten dan een nieuwe cupcake te kopen. Al is het wel brutaal natuurlijk van het meisje. Ik heb volgens mij nog maar 1 keer een klacht ingediend, bij de ombudsdienst van het ziekenhuis. Niemand had mij verteld dat ik bij diabetes een medisch rijbewijs moest hebben omdat je anders niet verzekerd bent bij een ongeval, dus ik reed al een jaar onverzekerd rond totdat ik er per toeval zelf achter kwam. Vond ik toch dat een van de standaard dingen moet zijn die ze moeten vertellen bij diagnose.
In die prima klachten in over producten die niet goed zijn enz Echter gaan mijn meeste klachten dan over de medische wereld die niet juist handelt. Ik werk er zelf in en vind dingen op de juiste manier oppakken heel belangrijk. Zo heeft een van mijn kinderen ooit een breuk gehad waar de huisarts van de post niks mee wilde doen omdat kind ook koorts had…ik kreeg vervolgens de week erna van de traumachirurg op mijn donder dat er er niet eerder mee was gekomen, dat ik was de druppel. De klacht die ik het hoogst op heb laten lopen was over de meldkamer die ik belde voor iemand die ik in de voordeur vond en ik in eerste instantie het huisnummer van de buren zei (keek naar links ipv rechts) je kreeg dus nummer 6 uuhh ik bedoel 4 en toen zei die man: daar is net ook al voor gebeld zie eerst maar de juiste informatie te leveren en dan kan er terug gebeld worden en gooide de telefoon erop. Heb direct behoorlijk boos terug gebeld en de ambu is gekomen beste man is in het ziekenhuis terecht gekomen en er niet meer levend uitgekomen.
Hier net zo, ook wel eens ergens gegeten waar ze de ene na de andere fout maakten, een glas drinken over me heen lieten vallen enz., maar een ander betaalde voor het etentje. Dan wil ik niet klagen, omdat ik geen zin heb dat de sfeer omslaat (was met een hele groep) en daarnaast wil ik de betaler ook niet laten merken door te klagen dat ik het een waardeloos restaurant vind. Zou ik zelf betalen met zo’n rotservice, dan had ik er wat van gezegd. En weet je, klachten hoeven niet per sé negatief te zijn voor een ander. Bedrijven enzo kunnen leren van fouten, want als niemand ooit iets zegt, worden sommige problemen ook niet duidelijk en worden daardoor ook niet snel aangepakt. Daarnaast vind ik het net oplossen van klachten echt meer vertrouwen geven in een persoon/organisatie/instantie.
Oh, ik ben ook een dinosauriër, maar ik stuurde destijds brieven. Wel bij echte klachten hoor. Had eens chips met heel veel bruine stukjes, kreeg toen een chipsdoos toe gestuurd. Ook eens toen ik dacht dat er een rode kunstnagel in mijn bapao zat, opgestuurd, maar het bleek een platgeslagen rode peper . Verder klaagde ik weinig, want mijn vader werkte in de voedingsindustrie en vertelde dat er toen ook al een database was met veelvuldige klagers over voeding. Die kregen ook niets meer toegestuurd.
Klagen sowieso niet. Wel laat ik bij uitzondering weten hoe mij ervaring was en wat er verbeterd zou kunnen worden. Bij uitzondering, omdat ik vaak liever mijn mond dicht houd.
Ik weet niet waar mijn mond meer van open valt: Die opmerking zelf of het feit dat het ziekenhuis er niets mee heeft gedaan. Bizar!
Ik snap het eigenlijk ook niet. Wellicht was haar excuus dat ze haar dag niet had oid of weet ik het en als zo iemand dan 30 jaar in dienst is ofzo (ik noem maar wat, geen idee maar ze was redelijk oud) dan hebben ze wellicht een andere kijk op zo'n werknemer. Uiteindelijk is het haar woord tegen mijn woord en het is dan maar net wie ze geloven. Maargoed, ik had er wel over door kunnen gaan en mijn "gelijk" kunnen krijgen uiteindelijk. Alleen dat kostte me gewoon teveel energie.
Ik heb als kind een brief geschreven naar Unox omdat er maar 9 knakworsten in het blik zaten inplaats van 10. Toen kreeg ik een heel pakket met Unox producten thuis gestuurd. Daar was ik heel blij mee .
Ik had met 17 weken al harde buiken, non-stop. Dus met 31 weken aan de bel getrokken. Toen ben ik niet gehoord. Ik moest ze van de verloskundige maar gaan opschrijven. Dat weekend nog ben ik te vroeg bevallen. Toen wel een soort van klacht aangegeven.
Haha ja dit ken ik. Had ik ooit in de panorama gelezen. Heb het ook geprobeerd kreeg een aantal dingen thuis van verschillende partijen.
Ja ik dien klachten in. Al is het voor mijn eigen gemoedstoestand. Swiss sense en bryunzeel gaan een flinke klacht krijgen als alles na bijna een jaar bijna rond is. Hoe die met klanten omgaan. En ik hoef echt geen compensatie maar een doosje chocolade zo van sorry van al het ongemakkelijk was wel Sjiek geweest. Had laatst naar de Vomar gestuurd want ik had plastic in mijn salade. Mocht 2 salades uitzoeken. Dat ben ik uiteindelijk vergeten maar vomd de plastic in salade niet zo fijn
Ik dien klachten in als ik het echt onterecht vind. Zo heb ik ooit een klacht ingediend bij de HAP. We waren daar omdat zl van mijn mans arm af was gerold, op zijn bedje, maar wel zijn hoofd de rand raakte. We wilden het even laten checken. De huisarts begon gelijk tegen man of hij vaker zijn zelfbeheersing verloor en of hij de neiging had ons kind wat aan te doen en ze ging daar enorm op door. Ze beschuldigde manlief echt van mishandeling. Ik heb een klacht ingediend en daarbij ook aangegeven dat ik heel goed snap dat ze letten op kindermishandeling, maar dat deze bejegening echt onjuist was. Ik ben toen gebeld door de leidinggevende met enorme excuses en uitleg dat ze er net bijscholing hadden gehad over kindermishandeling en dat ze daar scherp op moesten zijn, maar dat ze ons nooit zo mocht behandelen. De arts had geen melding oid gemaakt, gelukkig. Daarna ook nog door betreffende arts gebeld met excuses. Het gaat mij er eigenlijk nooit om om mijn gelijk oid te halen, maar om bewustwording te creëren en dat kwaliteit verbeterd kan worden.
Oh ja, wij hebben wel eens een klacht ingediend bij AH omdat er in de "vegetarische" loempia's varkensvlees bleek te zitten, zaten we daar als voornamelijk halal/vegetarisch etend gezelschap. Uiteindelijk een "officieel" excuus gekregen, plus waardebon. Vond ik netjes!
Grootste klacht ging over de nieuwe keuken. De ruimte voor de kookplaat was te groot uitgesneden, en er was een heel raar randje. Lang verhaal kort, uiteindelijk zijn de kookplaat en het stuk aanrecht vervangen. Maar dat ging wel tot aan de juridische bobo aan toe. Toen een sixpack kleine pakjes houdbare melk van Lidl bedorven bleek, werd dat ook netjes opgepakt, ik heb uiteindelijk geen gegevens meer aangeleverd voor de compensatie. Maar die pakjes melk waren wekenlang niet meer te krijgen.
Op zich meld ik klachten niet snel. Maar toen zoon net op tijd op de SEH was anders had hij het niet overleefd. Uitgedroogd door Rotavirus. Heb ik een klacht bij de huisarts neer gelegd. Hier werden wij al dagen weggestuurd met de mededeling als hij niet huilt valt het wel mee. Kind at en dronk al 3 dagen niets en spuugde alles eruit. Ben nog nooit zo boos geweest. Hebben ook later een gesprek gehad en heb ook gezegd dat ze nooit morten zeggen over dat huilen. Aangezien mijn zoon een hoge pijngrens heeft huilt hij niet snel. Maar ik werd als overbezorgde moeder weggezet toen. Ze hebben excuses gemaakt en de praktijk is zelfs gestopt. Pensioen zeiden ze. Zoon was toen 10 maanden.
Wauw.... Hier is het protocol dat als het gaat over een baby en moeder belt dat ze het niet vertrouwd de kleine dezelfde dag nog mag komen. Zelfs als je een overbezorgde moeder bent en dus eigenlijk voor een wissewasje bent gekomen ben je van harte welkom bij onze artsen. Zo fijn dat E zo allert zijn en elke kleine laten komen voor wat dan ook. Dit staat echt haaks op wat jou is gebeurd. Ongelofelijk.