Mwah, niet echt zoals jij beschrijft maar erger me wel "eens" aan suffe moekes met stoffige reacties. Laat ik het zo maar verwoorden, ja.
Nee want als iemand die persoon's reactie qoute dan zie je het weer wel. Alleen als die persoon iets tegen jou zegt dan kun je het niet lezen
Jazeker, zo ook de ZP' ers die voor werkelijk elke scheet een topic openen. En dan de meest simpele vragen stellen, die je met gemak op Google terug kan vinden.. Maar goed, verder af en toe hoe mensen reageren, maar ja wat boeit het. Het is en blijft een forum met een diversiteit aan mensen en meningen.
O ik vind ook wel mensen irritant, maar ik gebruik de negeerlijst niet, gewoon met hetzelfde wapen bestrijden. Verder kan ik mij er totaal niet druk om maken.
Tuurlijk heb ik dat weleens , maar dat hebben sommige misschien ook weleens bij mij ...............wat zal het leven saai zijn als we overal hetzelfde over dachten ..
Iedereen is uniek en leuk en aardig. Dat vind ik. En soms ben ik mopperlientje. Dan doe ik stom tegen mensen. Neem mij gewoon niet al te serieus. Als je denkt dat je te intelligent ben op het forum en je irriteer je aan anderen doe je gewoon jezelf alleen maar schade. Ik vind het interessant wat sommige mensen te vertellen hebben zo leer ik hoe een mens in elkaar zit. Iedereen wilt z'n ei kwijt dus dan lees ik en zeg ik een mening. Soms komt het niet leuk over maar ja. Ik kan niet iedereen tevreden stellen. Mensen posten op zp om tevreden gesteld te worden.
Ik kan me zeker wel irriteren aan bepaalde zp-ers, er zijn er een aantal die ik echt heel erg irritant vind. Meestal negeer ik ze, maar soms is dat wel heel erg moeilijk haha!
Haha, ik wist ook niet eens van het bestaan van een negeerlijst. Maakt niet uit hoor, ik ga hem ook niet gebruiken, sommige personen negeer ik gewoon zelf wel. Zijn er ook niet veel hoor, op 1 hand te tellen en ik zit hier toch al een aantal jaar.
Ik irriteer me soms wel aan opmerkingen in het algemeen maar dat hoeft niet persee van één persoon afkomstig te zijn. Over het algemeen vind ik het wel leuk om de verschillende standpunten van iedereen te lezen en waarom zij dat zo vinden. Soms lees ik wel eens wat en dank ik wel eens; waar ben je mee bezig? Of moet dat nou echt op zo'n manier? Maar over het algemeen irriteer ik me niet zo aan één bepaald persoon. Ik irriteer me het meest als iemand een topic opent met een voor haar, belangrijke vraag en dat anderen daar dan helemaal op gaan zitten zeuren, dat ze daar een topic voor gaat openen. Dan denk ik, we zijn toch allemaal volwassen? Als zij dit even kwijt wil of even wil vragen, laat haar dan lekker. Als je het niet aan staat, dan lees of reageer je toch gewoon niet? Tuurlijk zijn sommige dingen ook wel op google te vinden, so what? Persoonlijke ervaringen zijn vaak beter dan iets wat je op google vind. Bovendien zie ik soms zelf ook door de bomen het bos niet meer op google.. Oh en ik irriteer me heel erg als je iemand probeerd te helpen, dus goed bedoelde adviezen geeft en je dan helemaal afgekat word omdat jou antwoord haar niet aanstaat
hmm nee ik heb dat niet..ik zie soms wel opmerkingen waar ik dan weer op MOET reageren hahaha maar ik ken geen zp-ers waar ik me enorm aan irriteer....
ik irriteer me niet aan personen maar soms over opmerkingen. kritische opmerkingen die gegeven worden erger ik me niet aan. dat hoort bij een forum. en ieder mens een eigen mening. ik erger me als mensen respectloos zijn. maar geen bepaalde zpérs dus.
Ik heb me eigenlijk nooit gerergerd, maar de laatste tijd heb ik dat wel bij 1 zp'er, die om elke scheet een topic opent en dus irritant is. Heb nog niet de negeerlijst gebruikt.
Ik erger me vooral aan mensen die hun mening opdringen en niet gewoon hun mening kunnen geven. Want daar zit een héél verschil in.
Ik ben meer een lezer hier . Ik reageer niet zo veel maar ook weet wel een paar dames waar ik denk van pfff.. Tis niet dat me er aan erger ofzo ik negeer het eigenlijk. Mijn handen jeuken ook niet om te reageren vind het de moeite dan eigenlijk niet haha
Nee eigenlijk niet..maar ik erger me ook niet zo snel. Ik lees wat me aanspreekt en reageer daar waar ik wil.
niet meer...ik heb me wel eens laten verleiden tot een discussie met andere zp'ers in het begin dat ik hier zat... maar ik behandel deze zp'ers nu niet anders ik ben er niet in "blijven hangen"...ik ga de topic's die ik lees elke keer weer "fris" tegemoet...
Je haalt me het topic uit mn handen Ik zat er enkele weken geleden al aan te denken dit topic te openen maar ik dact dan komt er vast een rel ofzo Maar JA ik heb idd mensen waar ik me soms mateloos aan irriteer. Ik probeer er eigenlijk maar overheen te lezen. Best wel jammer eigenlijk want ik was altijd heel erg actief maar het laatste jaar schrijf ik bijna niet meer juist door die mensen..
Ik maak me er nie druk om, in het ene topic word ik moe van ze in t andere topic zijn we t met elkaar eens.. dat noemen ze een forum hahahaha