Ergernissen in het verkeer, wat is jouw laatste?

Discussie in 'De lounge' gestart door Logan, 5 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Teddy26

    Teddy26 Niet meer actief

    Maar dan kan je toch ook een stukje verderop parkeren waar je meer ruimte hebt? Ook al is het daar misschien nog niet heel erg ruim, dan nog nog heb je minder ruimte nodig dan een mama met een maxi cosi oid.
    Je kan moeilijk je maxi cosi/baby van 1 jaar buiten laten wachten terwijl mama de auto even naar achteren rijdt.


    Nog een ergernis: scheuren in een wijk waarvan je ziet dat er kinderen buitenspelen.;)
     
  2. tuc

    tuc Niet meer actief

    dan ga je lekker een klein autootje rijden....ik vind dit echt een asociale gedachte
     
  3. Twinkle81

    Twinkle81 Fanatiek lid

    4 jul 2014
    4.945
    1.033
    113
    Voorschoten
    Zo herkenbaar. Meestal kan ik maxi cosi via de andere kant nog in auto zetten, maar niet altijd.
    Maar ik moet toegeven dat ik ook wel eens op zo'n familie plek ben gaan staan zonder kind. Ik was toen bijna 37 weken zwanger en was al 3 rondjes over het parkeerdek gereden. Toen daar een plek vrij kwam en ik nog zo dicht bij de winkel, heb ik meteen daar geparkeerd. Niet heel netjes maar anders had een ander (Audio ofzo :p) dat wel gedaan
     
  4. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Helemaal mee eens. Dat dekt perfect de lading van het woord 'asociaal'.
     
  5. lemontree

    lemontree Niet meer actief

    Ik heb mijn rijbewijs even lang als jij, maar heb ook knipperlicht naar links geleerd destijds ; )
     
  6. anica

    anica Fanatiek lid

    3 dec 2009
    4.528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    Huh? Vreemd haha
     
  7. anica

    anica Fanatiek lid

    3 dec 2009
    4.528
    240
    63
    Taarten bakken
    zwolle
    :$ over aso gedrag gesproken !
     
  8. Noushka

    Noushka Fanatiek lid

    2 feb 2008
    1.601
    12
    38
    overijssel
    Ik heb tijdens mijn rijbewijs ook geleerd om knipperlicht naar links aan te doen op de rotonde als je driekwart gaat... Vind het niet meer dan logisch. Je gaat tenslotte naar links. Als je naar recht gaat, knipperlicht naar rechts. En voor rechtdoor, na de eerste afslag knipperlicht naar rechts aan doen.
     
  9. MZS

    MZS Fanatiek lid

    7 mrt 2014
    1.605
    0
    0
    Home sweet home
    als je je auto niet eens fatsoenlijk op een parkeerplaats kan parkeren omdat het te smal is voor je dan moet je je afvragen of die auto wel geschikt is voor je
     
  10. Logan

    Logan Niet meer actief

    Misschien toch eens nadenken over een kleinere auto dan? ;)
     
  11. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik heb dat ook zo geleerd maar toen ik het deed merktte ik dat het merendeel het niet deed dus ben ik ermee gestopt. Maar goed, ik vond het eigenlijk wel makkelijker overzien als iedereen ook naar links knippert.
     
  12. A new day

    A new day Actief lid

    6 mrt 2015
    267
    111
    43
    Arnhem
    Ik ben bezig met de opleiding rij instructeur en het is wel degelijk wenselijk om je knipperlicht naar links aan t zetten als je de rotonde 3/4 rond gaat. Waarom zou je t niet doen? Dit is juist voor iedere weggebruiker duidelijk:je slaat niet rechtsaf!
    Ook in deze tijd is het allerbelangrijkst dat je veilig rijdt. Ik vind echt dat je duidelijk en veilig rijdt als je je medeweggebruikers laat weten welke richting je op gaat. Doe je ook als je op een doorgaande weg linksaf slaat!
    :) dus gewoon dat knipperlicht naar links aan!

    Verder erger ik me niet zo in t verkeer, maar sinds mn opleiding, de regels weer opnieuw leer, kom je erachter hoe weinig mensen de regels écht kennen...of opvolgen. Voorrang nemen terwijl ze het moeten geven, afstand bewaren. Die twee vind ik toch het vervelendst!
     
  13. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Ik heb mijn rijbewijs gehaald in 1998. Mijn instructeur zei dat het niet verplicht is, maar wel netjes. Dus ik doe het gewoon.
     
  14. Boekenwormpje

    Boekenwormpje Bekend lid

    1 feb 2014
    903
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb heel veel verkeers ergernissen. Merk dat veel mensen heel basale regels gewoon niet weten. Bijv dat op parkeerplaatsen de gewone verkeersregels gelden en dat je dus voorrang moet geven aan verkeer wat van rechts komt. Of dat je iedereen (ook voetgangers) voorrang moet geven als je een uitrit uit komt.

    Verder ook de standaard dingen. Mensen die druk zijn met de mobiel. Fietsers die niet opletten en verwachten dat jij wel oppast om niet over ze heen te rijden. Wielrenners!!! Mensen die geen richting aangeven en je voor niks staat te wachten. Mensen die ruim onder de maximum snelheid rijden.
     
  15. susy26

    susy26 Niet meer actief

    Op me bumper zitten! Ahhh kan ik zo kwaad worden!
    Dan rem ik expres. . En toen ging tie inhalen, ik toeteren, zo van achterlijke! Haha.
    En ook bellen, verschrikkelijk irritant!
     
  16. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Ik woon in het grensgebied met BE en hier lijken basale regels wel niet te gelden, zowel voor medelanders als de Belgische bestuurders.

    Snelheidsbeperkingen?! Gelden hier niet. Als gekken wordt er gereden. En dan bij voorkeur inhalen op gevaarlijke plaatsen.

    Ik woon net binnen een 50 km zone, maar hier 50 rijden is erg lastig. Is een doorgaande weg door een gehucht, dus haast haast haast. Als ik dan net na de drempel richting aangeef om in te parkeren, word ik nog wel eens ingehaald. Het is dat je er rekening mee houdt, maar even afremmen is teveel moeite blijkbaar.

    Zo ook voor de drempel en dan van beide kanten. Hoe vaak hier het huis gewoon niet schud omdat een groot voertuig niet tijdig afremt.

    En wat me ook opviel toen we hier kwamen wonen, is dat er bij de winkels nauwelijks rekening gehouden wordt met uitparkerende auto's. Het is natuurlijk geen verplichting, maar op een redelijk drukke 30 km weg lukt het soms gewoon niet uit te parkeren en aangezien alle winkels aan deze straat liggen, levert dat leuke situaties op. ;)
    Auto's die wachten om in te parkeren op plaatsen waar iemand anders al heel lang wacht om uit te parkeren...en dan de rest van het verkeer die er, het liefst met grote snelheid, voorbij rijdt. Hmmm
    Ik kom uit de randstad en had gedacht dat dat hier relaxter zou zijn, maar het is gewoon erger. ;)
     
  17. dds

    dds Fanatiek lid

    1 jan 2009
    3.936
    752
    113
    Leerkracht
    Drenthe
    Mensen die fietsers voor laten gaan, net na een rotonde. Levensgevaarlijk!
    Het gebeurt me zo vaak; rotonde pakken, in het midden een berg zand/gras/planten of bloemen, dus zicht is beperkt, hup afslag pakken en dan vol in de remmen moeten omdat bestuurder voor mij "zo vriendelijk" wil zijn een fietser voor te laten….brrr….
     
  18. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.231
    6.092
    113
    Maar bij de meeste rotondes hebben fietsers voorrang toch?
     
  19. misa

    misa Niet meer actief

    Hier ook vaak ergernissen. Ik hou van doorrijden, dus kan slecht tegen langzame slakken.. ;)

    Maar fietsers, scooters en scootmobielen, ik heb er bij voorkeur hekel aan. Ik ben ook wel eens de fietser hoor... Maar toch! ;)

    Fietsers die voorrang hebben op een rotonde heb ik hekel aan (ze zijn gewoon slecht zichtbaar). Fietsers zonder licht.
    Bumperklevers (terwijl ik echt geen slakje ben)...

    Maar van de week kwam er een stoertje heel hard op een kruispunt af gereden. Ik reed op de doorgaande weg en hij scheurde erop af. Hij stopte wel, maar ik stond toch echt uit voorzorg op de rem. Wat een idioot.

    En bij ons is het wkc heel oud. Dus ook de parkeerplaatsen. Die zijn niet gebouwd op de grootte van de auto's van tegenwoordig. Dus naast asociale mensen, zijn er ook veel auto's gewoon te groot. Dus mensen staan over de streep waardoor vele plekken dubbel bezet worden. Ooh groen en geel erger ik me daaraan.

    Dus.... Lekker ontspannen rijden....... Nee hahahahaha!
     
  20. Lovare

    Lovare Fanatiek lid

    12 okt 2012
    2.201
    9
    38
    Lekker muziek maken
    NULL
    Ik ben laatst door een zak "ingehaald" met de auto. Hij ging alleen te snel naar rechts en toen lag ik onderuit met de scooter.

    Ik rij zelf auto, scooter en fiets en ik vind dat vooral automobilisten te weinig respect hebben voor fietser en scooters. en de pizzabezorgers als een stel gekken rijden.
     

Deel Deze Pagina