Ergonomisch stoeltje voor baby van 4 mnd

Discussie in 'Verzorging' gestart door soeee, 31 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.211
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Hier wel hoor, we hebben een 2zits bank en ik kan prima de wipstoel naast me op de bank zetten. Alhoewel wij de wipstoel erg weinig gebruikten lag er soms weleens een kind in te slapen ;)
     
  2. soeee

    soeee Niet meer actief

    Las toevallig een artikel dat voor een wipstoel hetzelfde geldt als voor een maxi cosi: niet te lang en te vaak. Dus denk niet dat het dan echt meerwaarde heeft om een wipstoel te kopen :)
     
  3. siepie

    siepie Fanatiek lid

    28 apr 2010
    3.424
    3
    38
    Wij kregen vanuit het zh van de logo en fysio de tip om een stoeltje te kopen bij , pas op shop . nl.
    Weet niet of ik hier de link mag zetten, vandaar even zo.
    Het zijn een soort piepschuimen kinderstoeltjes die je ook op bijv de tafel kan zetten of naast je op de bank.
    Het stoeltje weegt niks en je kleine kan er al snel in.
    Natuurlijk in het begin niet te lang.
    Het stoeltje namen wij ook mee op vakantie en als we dan ergens gingen eten dan zat onze dochter gewoon gezellig bij ons op de tafel.
    Heerlijk ding
    Gebruikt tot 2 jaar.
     
  4. siepie

    siepie Fanatiek lid

    28 apr 2010
    3.424
    3
    38
    owja en de prijs was ook erg leuk.
    dacht 18 euro incl verzenden.
    heb m wel in 2011 gekocht dus hoop dat ze m nog hebben.
     
  5. soeee

    soeee Niet meer actief

    Ik ga eens kijken, bedankt siepie! :)
     
  6. siepie

    siepie Fanatiek lid

    28 apr 2010
    3.424
    3
    38
    hm kan m zelf nu niet zo snel vinden
    misschien kan je ze mailen of ze er nog zijn
    echt zo handig
    misschien op mp?
     
  7. soeee

    soeee Niet meer actief

    Ik zie hem ook niet. Weet je hoe het stoeltje heet?
     
  8. rijtjes

    rijtjes Niet meer actief

    Het heet een cushi tush. En als je er op googlet zie je dat het hetzelfde idee is als een bumbo. Ik zou daar zeker niet voor gaan. Misschien met een ergonomische draagzak op je rug? Kan je kindje lekker mee kijken over je schouder en heb jij je habden fijn vrij :)
     
  9. soeee

    soeee Niet meer actief

    Oh nee dan is dat ook niks. Heb haar nu soms in de buikdrager, erg fijn met dagen waarop er niks goed is en ik maar een stap hoef te zetten en ze al begint te jengelen. Denk dat ik een 'stoeltje' wel kan vergeten. De tijd vliegt toch, dus voordat ik het weet kan ze zelf zitten :)
     

Deel Deze Pagina