hoi allemaal, a.s zaterdag ga ik met m'n man voor een pak kijken. Het moet niet te duur zijn, dus gaan we naar de C&A . Nu gingen we vroeger altijd shoppen in oosterhout NB - prettig winkelcentrum, met allerlei winkels, maar ook weer niet extreem groot. Alleen... dat is de C&A daar, dus óók niet . Weet er iemand in die omgeving (oosterhout, breda, waalwijk, tilburg) , een grote C&A -die ook nog eens redelijk goed te bereiken is? Door beginnende b.i. mag ik namelijk niet te lang lopen (20 minuutjes) . Dus als je eerst al de halve stad door moet om er te komen.. schiet dat natuurlijk niet zo op... of andere tips qua winkels in die regio, waar ze heel wat keus hebben? WE MAN vind ik ook wel wat, maar dat is nét een slag duurder denk ik. En veel meer dan 100 euro hebben we er óók niet voor over. groetjes Athina
C&A heeft inderdaad goedkope pakken, maar soms heeft de V&D ook redelijk goedkope pakken te koop. We heeft echt hele mooie pakken, maar is inderdaad wel weer een stuk duurder. Qua plaatsen zou ik het helaas niet weten.
tilburg zit er een in het begin van het centrum. als je de auto dan parkeerd in de garage van de pieter vredeplein is het lopen door de v&d en dan aan de overkant loopt je de c&a binnen. ook heb je er een bij de grote albertheijn in tilburg, die is vergeleken met het centrum wel een stuk kleiner maar heeft alsnog een ruim assortiment. parkeren kun je recht voor de ingang
oh thx en dan kunnen we dus gelijk de V&D meepakken en hetgeen nog dichtbij zit.. eventueel met even koffiepauze bij La Place ofzo (v&d en la place zitten toch altijd bij elkaar ? ) . Bedankt ook voor het noemen van de plek van de parkeergarage... Dan kunnen we dat invoeren op het navigatiesysteem .
Mijn man is niet zo lang... En ik weet dat ze bij C&A redelijk betaalbaar de pakken innemen. En daarbij moet het gewoon goed zitten , terugsturen vind ik altijd zo'n gedoe en dat is tegenwoordig ook niet altijd meer gratis . Het is trouwens voor een bruiloft, dus hij heeft ook echt maar 1 pak nodig. Dus vandaar dat we echt naar een échte winkel willen.
En bij H&M? Daar hebben ze ook mooie pakken. Niet duur en ik vind de kwaliteit beter dan de pakken van de C&A. Even bij een kleermaker korter laten maken kost weinig..
H&M stond sowieso voor mezelf nog op het lijstje.... Al zag ik dat die niet zo dicht bij de C&A zit, de één op nr 15 de ander op 75... maar ik kijk wel even hoe het gaat. Maar daar had ik niet aan gedacht voor herenkleding alleen dames en kinder hihi.... Als we WE tegenkomen kunnen we altijd binnenlopen (het blijft mooi spul ) , maar ik denk dat als je daar voor de zelfde prijs kijkt, je amper keuze hebt. Maar bedankt voor de reacties in elk geval nog
C&A Breda is vrij groot hoor. Vrij grote keus aan herenpakken. Parkeren kun je op de mols parking aan de 'achter de lange stallen' of in de concordiagarage aan de concordiastraat. Dat zijn de 2 het dichtst bij C&A. We man zit er tegenover, en de H&M man zit sinds kort in hetzelfde stuk. V&D zit in het tweede deel van de winkelstraat.