Heeft iemand een 4D-HD echo laten maken bij Baby Image in Gorinchem? En wat zijn jullie ervaringen... Ik ben op dit moment 22 weekjes zwanger en over een paar weekjes wil ik graag zo'n echo laten maken. Mijn placenta ligt wel aan de voorkant...zou dat een probleem kunnen zijn? Ik hoor graag jullie ervaringen! Liefs, Kiki
Heb geen ervaring met 3d/4d echo maar heb daar al wel meerdere echo's laten doen. Lieve vrouw, neemt echt de tijd voor je en legt alles goed uit is mijn ervaring.
Bedankt voor je reactie Shally! Fijn om te horen dat ze er de tijd voor nemen, altijd fijn! Voor de geslachtsecho ben ik bij Jan Koning geweest daar ging het zo gehaast en stond ik binnen 5 min weer buiten.
Ik heb wel ervaring met 4d hd live en dat is echt de moeite waard! Zoveel mooier dan gewoon 3d 4d!! Ik zie op fb van hen ook super beelden dus ik zou gaan
Ik heb in mijn vorige zwangerschap met de 8 en 12 weken echo geweest. Ook hebben we de geslachtsbepaling daar gedaan. Hadden ook een 4d echo in de planning staan maar helaas moeten afzeggen ik lag in het ziekenhuis. Aan komende zaterdag gaan we er weer heen voor een geslachtsbepaling en mocht het deze keer wel lukken ga ik voor een 4d echo naar haar. Hele lieve vrouw is het.