Sind 3 dagen ben ik zo aan het hoesten voelt als een kriebel aan, vooral s avonds en s nachts is het erg ik kom er bijna niet uit en wordt knalrood/warm. Omdat het zo heftig is die hoest verlies ik ook erg veel afscheiding/vocht.....wordt er niet goed van...steeds verschonen. Ook snachts door al het hoesten zoveel maagzuur/gal wat naar boven komt, lig halve nacht wakker. Kan het door het hoesten komen dat mijn buik zo hard blijft? Wat mag je eigenlijk nu gebruiken tegen hoesten? Iemand nog een tip voor maagzuur? Rennie en drankje wat ik heb helpen maar heel kort of niet.
Ik kreeg tegen de maagzuur pillen van de huisarts die wel mochten in de zwangerschap na 20 wekem omeprozol. Hoesten geen idee wat wel en niet mag. Sterkte lijkt me enorm vermoeiend
Voor het hoesten, tijmsiroop of een een hoestsnoepje (geen strepsels/tragitol ) en voor het vochtverlies tena lady. Harde buiken krijg ik ook snel van hoestbuien maar als ik even rustig lig of zit gaan ze wel weer weg.
Ik gebruik voor maagzuur afwisselend rennie en havermout. Niet heel lekker, maar goed kauwen op een volle eetlepel havermout. Dit gaf mij toch verlichting. Succes!
Als je schrijft dat je er bijna in blijft en knalrood wordt, denk ik gelijk aan kinkhoest. Heb je ook neiging tot braken of kokken? Toen ik zwanger van zoontje was had ik dat en ben er veels te lang mee doorgelopen voordat ik het wist. Tot iemand mij erop wees. Dus vandaar mijn opmerking En je mag voor het hoesten van doe natuursiroop gebruiken. Kun je bij de apotheek halen.
Super vervelend dat hoesten ook ik al 2 weken aan het hoesten tot benauwd en rood aanlopen toe snap je frustratie ook het maagzuur word er Door versterkt ik slik daar omeprazol 40 mg voor maar moet zeggen dat het mij op dit moment niet helpt kleine beetjes vanille vla helpt dan bij mij weer wel even maar t blijft frustrerend hoop dat er iemand is die hier nog meer advies heeft! Sterkte meid!