Wie zijn kinderen hebben morgen ook theorie fietsexamen groep 7? Onze zoon morgen haha Ik heb zojuist zitten oefenen en er zitten wel instinkers bij. Ik denk dat ik als volwassene echt te veel doordenk en ik moet zeggen dat ik sommige regels ook echt een beetje kwijt ben. Is toch erg als je erover nadenkt haha. Ik hoop dat die het redt. Ik heb ze zelf alle 3 gehaald met oefenen. Straks mag die nog een keer oefenen. Kennen jullie werkelijk alle regels mbt voetgangers,fietsers,auto's etc.Nu moet ik zeggen dat het in praktijk toch weer anders is dan op papier.
Maak je niet druk, als de juf/meester beetje aardig is zakken ze echt niet zomaar. Ik werk zelf als juf en had het toevallig met collega erover vandeweek. Zij kijken ook naar inzet in de lessen en geven soms tips en het is 'maar' een verkeersexamen hoor. Het praktijkgedeelte is veel belangrijker en kijk eens hoe ze vanaf de middelbare school fietsen. Verschrikkelijk toch soms! Ik werk op maandag apart met kinderen en toevallig aan het verkeersexamen gewerkt. Er werd gesproken over een OFOS! Nog nooit van gehoord gelukkig bleken collega's dit ook niet te weten.
Ik sta ook voor groep 7 en ben met de klas aan het oefenen. Toevallig zijn er deze week nog 2 kinderen van groep 8 voor het praktijkgedeelte gezakt! Ze worden steeds strenger, ook met theorie..
Ik kan me nog herinneren dat mijn basisschool er aan mee deed En maar kijken of er een toeschouwer stond. Ik weet nog dat ik het moeilijk vond omdat ik niet wist wanneer ik wel/niet mijn hand uit moest steken wanneer ik een hoek om ging; dus ik stak altijd maar mijn hand uit, zelfs bij een stoplicht voor rechtsaf Getuigenverklaring van de man van de drogist later die dag: ohhhh, was dat voor het fietsdiploma? Ik dacht al, ik heb nog nooit zoveel kinderen héél braaf hun hand uit zien steken op de hoek van de straat...
Ik sta ook voor groep 7, morgen idd het theorie examen. Wij hebben vrijdag de praktijk. Bij ons zakt er eigenlijk niemand.. en mocht het zo dramatisch slecht gaan, dan mogen ze 's middags nog een keer. We oefenen met de kinderen ook heel gericht, dus dat komt echt wel goed.
Ik vind het wel goed dat ze een verkeersexamen doen. Alleen, zodra ze in de brugklas zitten, dan gooien ze alle kennis overboord door met honderden naast elkaar te fietsen, door rood, geen voorrang te verlenen. Misschien ook handig om het nog eens te herhalen voor al die middelbare scholieren
Is het altijd in groep 7? hier namelijk in groep 8 en daar zakken kinderen toch ook echt. Mijn zoon moet ook en maak me er niet echt zorgen om, ik heb vertrouwen.
Leuk Rozaly! Lang leve de bovenbouw! Tot nu toe nooit iemand gezakt bij ons, die 2 van groep 8 verbaasde mij ook! Maak mij om mijn groep (nog) geen zorgen 😉
Wij hebben nooit verkeersles gehad op school en vind dit nog steeds zo jammer want ik ben doodsbang op de fiets en durf dus niet met mijn kinderen te fietsen Succes voor alle kindjes die moeten
mijn zoon heeft het theorie examen vandaag gehaald. ik schrik er wel van, van de 28 kinderen van gr7, zijn er 10 gezakt. die moeten het volgende week geloof ik over doen. maar mijn zoon heeft hem, hij heeft heel weinig zelfvertrouwen, dus dit is weer super voor hem. nu op naar het praktijk gedeelte.