Als ze nu (te) weinig doen, zou ik hem niet laten doubleren. 1 omdat ze nu niet doen wat ze beloven (daar zou ik ze ook zeker op aanspreken!!!) en 2 omdat hij dan volgend jaar mogelijk ook ‘aan zijn lot wordt overgelaten’ inderdaad. Laat ze eerst zelf maar aan de bak gaan en hun afspraken nakomen. Doen ze dat niet, dan zou ik behalve ze daarmee confronteren ook zelf hulp inschakelen, zodat hij op z’n minst een eerlijke kans krijgt. Hij hoeft niet op te draaien voor hun gebrek aan tijd of iets anders.
Ik zou daar nog een gesprek over hebben. En dan duidelijk maken wat het voor hem betekend om te doubleren. Mocht daar niks uitkomen dan zou ik handvatten gaan vragen om zelf wat extra te helpen.
Bedankt allemaal. Zoon vanochtend weer met veel tegenzin naar school gebracht. Ik heb de telefoon gepakt en een andere school opgebeld voor advies , zij willen volgende week een gesprek plannen samen met de ib'er om te kijken wat zij kunnen doen. Daarnaast ga ik straks met de directeur van de huidige school praten om aan te geven dat het zo niet langer gaat en dat we een school switch overwegen. (Moest ik van die andere directeur) Ik voel me nu al enigzins opgelucht. Geen idee wat het gaat worden maar alles beter dan hoe het nu gaat.