Jeetje @Lien4, dat is een domper! Lang, lang wachten nog. Terwijl je juist weer actie wil... Hier geen nieuws. Denk een eisprong gehad te hebben, dus afwachten maar.
@Lien4: ik herken dat wel hoor. Altijd maar dat wachten. Gek word je er van! Had DD een verklaring waarom je HCG nog 5 was? Zakt dit bij jou dan zo langzaam? Ontzettend balen meis, je wil natuurlijk gewoon door! @puppy28 Hoe was het gisteren in DD? @jolein8 : hoe gaat t met de utro? Duimen draaien! @tlc81 : ook voor jou draaien m'n duimen! @hier: gisteren ongi geworden. Was m'n eisprong dus toch later geweest dan dat ik dacht. Deze ronde maar weer aan de ovutesten en temperaturen.
Dat duurt echt lang! Zeker met zo'n laag amh krijg je dan de kriebels! Elke ronde is er weer een dichter bij de menopauze. Dus liever gisteren starten dan vandaag. Utro gaat goed. Nu 9 dpo. Nog niet ongesteld. Ik merk niks. Geen lichamelijke kenmerken van evt een zwangerschap en geen tempverhoging. Twijfel om morgen te stoppen. Want het kan na utro soms wel een week duren voordat je ongesteld wordt. Voor de zekerheid een test doen morgen. Of is 10 dpo te vroeg?
@Kyra77 in ieder geval door naar een volgende kans. Je afspraak komt in zicht! @jolein8 spannend! Ik vond de utro geen pretje. Fijn dat je er geen last van lijkt ye hebben. Ik test meestal op 10 dpo. Bij beide (goede) zwangerschappen was er een streepje zichtbaar. Overigens hield de utro bij mij geen menstruatie tegen.
Bij mij houdt utro ook geen menstruatie tegen. Althans niet bij de IVF poging. Ik zou morgen testen dan zie je het wel. Xx
Bij mij houdt utro ook geen menstruatie tegen. Althans niet bij de IVF poging. Ik zou morgen testen dan zie je het wel. Xx
Hey @Lien4 ik herken je gevoel. Had precies hetzelfde toen ik een miskraam had. Je wilt gewoon door en je niet zwanger voelen in de wetenschap dat het niets meer is. Hopelijk kun je je tot je menstruatie een beetje focussen op iets anders zodat de tijd wat sneller gaat. @tlc81 morgenochtend heb ik de punctie. Vraag me alleen af hoelaat ik ong zal vertrekken. Weet niet of er veel files zijn in DD? Moet er om 08.30 zijn, normaal is t een uurtje rijden dus dacht om 06.30 te vertrekken. Weet iemand hier hoe de ochtendspits is in DD?
Temp vanmorgen omhoog. Toch getest. Maar natuurlijk negatief. Gestopt met utro. Maar voel me een beetje onzeker. Temp omhoog en beetje last links onderin in mijn buik. Dan ga je toch hopen dat dat iets betekent, tegen beter weten in. Succes morgen puppy! Heb even gemist hoe het nu zit qua follikels? 1? Of toch meer? Ik zou rekening houden met een drukke spits rond dusseldorf rond dat tijdstip. Beter te vroeg dan te laat!
Wat balen @jolein8. Niet raar hoor dat je toch hoop houdt! Kun je er wel met je man over praten? Succes vandaag @puppy28 ! Ik had me een dag vergist.
Dankjewel! @tlc81 @jolein8 @Kyra77 Zojuist de punctie gehad maar helaas geen eicel. Had me er vooraf al goed op voorbereid dus de klap komt gelukkig niet hard aan. Lekker een maandje rust nemen nu ook wel even zin in!
Jeetje @puppy28, dat is wrang! Poeh.... dikke knuffel voor jou. Kan me voorstellen dat je toe bent aan wat rust. Zijn er nog supplementen die je er nog bij kunt slikken om evt eicel te stimuleren?
Ik slik nu de gebruikelijke vitamines van DD met daarbij ubiquinol. Had vorige x nog wel gevraagd naar DHEA maar dr. c. vond het niet nodig omdat mijn waarde volgens hem goed waren, ook dr s had zich daar eerder hetzelfde over uitgelaten. Dr c zei wel als je het perse wilt dan wel echt de allerlaagste dosering. Maar dat zal ik in een volgende cyclus wel gaan bespreken opnieuw.
Ohh puppy wat zuur... dat ene ei was je zo gegund, pittig hoor... sterkte en inderdaad nu goed je rust pakken, dikke knuf! Jolein, wat balen van de negatieve test erg herkenbaar, dat tegen beter weten in toch blijven hopen, ik hoop dat je gauw meer zekerheid hebt.
O nee @puppy28 . Alles voor niks, dat meen te niet! Sterkte! Volgende keer misschien 2x per dag spuiten ipv alles in 1x? En geen pil vooraf? En andere medicijnen? Kan dat nog helpen?
Dankjewel lieverds! Het voelt voor mij niet als "alles voor niks". We hebben het gewoon geprobeerd en we hadden evenveel kans dat er wel een eicel in zou zitten, maar helaas pech. De arts heeft het laatst nog wel kort met mij gehad over andere behandelplannen en ook andere medicatie. Denk dat er dus nog wel hoop is en zo niet, dan zien we wel verder. Ben me inmiddels steeds meer aan het inlezen over ecd en sta daar ook steeds meer voor open. Dus wie weet.. Voor nu, even rust.. goed voor mezelf zorgen en niet teveel piekeren. Hoe gaat het met jullie?
Dikke knuffel lieve puppy28. Ook al verwacht t je het wel tis toch super zuur dat er geen eicel gevonden is. Idd ff goed voor jezelf zorgen. Xx
Pff, ik heb mijn neefje en nichtje te logeren. Super gezellig. En mijn zoon geniet er zo van. Maar ook wel pijnlijk. Ik zou zo graag een broertje of zusje voor hem krijgen... En wat ik wel moeilijk vind is dat het leeftijdsverschil tussen de neefjes net zo veel is, als het zou zijn tussen mijn zoon en de eerste MA.. In plaats daarvan heb ik maar weer een flinke bestelling geplaatst bij zwanger en kids voor een nieuwe lading ovutesten.... Maar goed. Volgende week maandag hebben we onze eerste afspraak in DD. @Lien4 en @puppy28 : mag ik jullie vragen hoe jullie die afspraak hebben ervaren? Ik neem aan dat dit alleen de intake is en dat dan aanvullende onderzoeken gepland worden? Betaal je eigenlijk zelf eerst de kosten van de consulten en declareer je daarna bij de zorgverzekeraar? Heb je eigenlijk nog een verwijzing nodig van de huisarts en toestemming van de zorgverzekering? Wij moeten voor onze eerste afspraak ook bloed hebben geprikt op HIV, Hepatitis etc. Ik neem aan dat dit standaard is. Hadden jullie deze uitslagen al mee genomen op het eerste gesprek of toch later? Als DD niet verder wil met ons, dan lijken me deze uitslagen nl ook niet relevant. Dank al vast ladies!!
Hey @Kyra77 spannend! Tijdens het intakegesprek zal de arts je dossier doornemen en dit met jullie bespreken. Dan zal er idd een afspraak gemaakt worden voor bloed te prikken en evt zaadonderzoek. Vervolgens krijg je een telefonische afspraak met de arts met de uitslagen en zul je daarna weer een afspraak krijgen waarin het behandelplan besproken zal worden. Wat betreft verzekering, het is wel handig als je akkoord heb gekregen voordat het intakegesprek plaats zal vinden. Maar ik was daar ook te laat mee. Ik heb na het intakegesprek een rekening gekregen en deze kon ik later wel gewoon declareren bij mijn verzekering. Voor je verzekering heb je wel een verwijzing nodig van je huisarts, voor DD zelf niet dacht ik. De uitslagen van de hiv etc mochten bij ons niet ouder zijn dan 3 maanden. Aangezien wij dit toen nog recent hadden gedaan was dit onderzoek niet meer nodig. DD vraagt wel om je medische dossier. Heb je deze wel al opgevraagd? Dit is wel belangrijk nl. Het intakegesprek was met Dr S. en heb ik als fijn ervaren. Ik had het gevoel dat er naar me geluisterd werd en ik had ook het gevoel dat hij heel eerlijk was tegen mij. Ik geloof ook echt dat als hij er niet meer in zou geloven, hij dit ook echt wel zou zeggen. Schrijf je vragen van tevoren op zodat je niks vergeet te vragen, dat is iets wat ikzelf altijd doe misschien helpt het jou ook. Heel erg veel succes!