Hallo iedereen, Ik ben heel benieuwd hoeveel utrogestan en hoelang wordt gebruikt na terugplaatsingvan een cryo. Ik heb zelf eind feb tp gehad van een blastocyst cryo, maar eindigde nog voor de 6 weken helaas in een miskraam, terwijl de hcg waarde erg hoog was. Nu zit ik bij het vu, en doordat ik pcos heb, gebruik ik het substitutie schema, dit is progynova en utrogestan bolletjes, bij de vu is het 1 bolletje smorgens, 1 bolletje smiddags en 1 savonds. Na tp is dat pas. Nu hoorde ik dat sommige ziekenhuizen, het dubbele aantal utrogestan voorschrijven per dag. Mijn vraag is of iemand daar ervaring mee heeft, en of er een zwangerschap/baby van is gekomen. Iedereen alvast bedankt voor de reacties.
Hoi hoi, Ik loop in het AMC en start zodra ik ongesteld word met Progynova (8 gram per dag, de normale dosis is 6 gram per dag). 5 dagen voor de cryo tp start ik met 3 x 2 bollen utrogestan per dag (en bij zwangerschap moet ik doorgaan tot en met week 11). Helaas tot nu toe nog geen suc6 gehad :-S.
Ik kreeg bij de icsi en de cryo Tp 2x 200mg utrogestan. Bij de cryo's moest ik 4 tabletjes progynova per dag slikken.
Volgens mij drie keer daags twee bolletjes. Zowel bij de ICSI's als de cryo-terugplaatsing. Te beginnen op de avond van de punctie. Bij een cryo-tp moest ik beginnen op de dag dat het baarmoederslijmvlies op minimaal 6 mm gemeten was, de terugplaatsing volgde op de vijfde dag na die meting. Bij een ICSI moest ik ze gebruiken tot de testdatum (twee weken na de terugplaatsing) en mocht dan in één keer stoppen. Bij een cryo-tp had het gemoeten totdat je 12 weken was. Maar dat was ook volledig in een kunstmatige cyclus gedaan, met Progynova die je eigen eisprong tegenhield. Ik weet niet meer hoe hoog de dosis Progynova was. We hebben maar één keer een cryo-tp gehad. Ik was onder behandeling in het MCL in Leeuwarden, gecombineerd met het UMCG in Groningen.
Ik gebruik nu voor de eerste keer utrogestan tijdens een iui poging. 2x per dag 2 bolletjes. Resultaat weten we over een weekje
Hallo iedereen, Bedankt voor de reacties. Ik heb hier mijn schema liggen, lijkt denk ik het meeste op wat Jippie beschrijft. Cyclusdag 1 tm 5, 1 progynova pil van 2mg Cyclusdag 6 tm 9, 2 progynova pillen van 2mg Cyclusdag 10 tm 13, 3 progynova pillen van 2mg Cyclusdag 13 echo om te kijken of baarmoederslijmvlies dikker is dan 6mm, is dit het geval, dan 5 dagen later de terugplaatsing. Anders doorgaan met 3 progynova pillen per dag. Als het baarmoederslijmvlies dikker is dan 6mm, dan mag je beginnen met cyclusdag 14, 1 utrogestan bolletje van 100mg. En dan 3 progynova pillen. Cyclusdag 15, 2 van die bolletjes, en 2 progynova pillen. Cyclusdag 16, 3 van die bolletjes, en 2 progynova pillen. Cyclusdag 17, 3 van die bolletjes, en 2 progynova pillen. Cyclusdag 18, 3 van die bolletjes, en 2 progynova pillen. Als alles volgens plan verloopt, is op cyclusdag 19 de terugplaatsing. Vanaf dan nog steeds 3 bolletjes en 2 progynova pillen. En wordt je dan zwanger dan moet je dit schema houden tot de 10de week zwangerschap. Bij de vorige tp, werd baarmoederslijmvlies niet zo snel dik, tp was 8 dagen later dan gepland. Toen pas was het goed, en net aan 6mm dus. Nu twijfel ik dus of ik stiekem meer progynova ga nemen, of eerder de dosis verhogen of zo, zodat het misschien beter gaat deze ronde.