Onze zoon wordt as zaterdag 1 jaar! Nu wil ik graag een leuke (en lekkere!) taart. Heeft iemand ervaring met de fototaart van de Hema? Op de site zelf staan pos en neg ervaringen. Ik twijfel nog erg wat ik moet doen. groetjes, Karin
Lekker sowieso. Wij hebben een taart gekregen toen wij gingen samenwonen met een foto van ons erop. Die zag er mooi uit, foto was duidelijk. Ook hebben we een keer van die kleine foto tompoucjes laten maken. Die waren minder goed gelukt. De foto was te donker afgedrukt. Maar nog steeds lekker
Echt lekkere taart! En je kan er veel stukken uit halen. De foto vond ik er ook mooi op gedrukt! Dus ben er positief over
hoi hoi, erg lekkere taart. hou er met je foto alleen rekening mee dat er om de rand nog slagroom komt. zou zonde zijn als je hoofdje niet goed ziet. verder super!
Hier ook lekker! Als je tenminste van heel zoet houdt Hij is zoeter dan van de gewone bakker maar heerlijk smeuïg en mooi gemaakt. Prima taart. Zeker voor dat geld.
Zaterdag bij vrienden heb ik hem op ivm de 1e verjaardag van hun zoontje. Zag er erg mooi uit, maar ik vond hem persoonlijk ook niet echt lekker, ik vond hem een beetje droog... Maar smaken verschillen dus logisch dat er negatieve en positive ervaringen zijn. Volgens mij hebben bepaalde bakkers het ook dat er een foto gedrukt kan worden, dus als je bij een bepaalde bakker de taart altijd lekker vind zou ik voor de zekerheid daar eens informeren. En anders zelf vast een kleine taartversie kopen bij de hema om hem te proeven. Volgens mij is de fototaart nl. hetzelfde, alleen met foto. Succes en alvast gefeliciteerd en een fijne dag gewenst!
Wij hebben hem elk jaar tot nu toe gehad voor mijn zoontje zijn verjaardag en hij valt altijd goed in de smaak. Dus gewoon doen!!
Ik vind hem goed te eten, als je van dat soort taart houdt (ik ben meer van de appeltaart en vlaaien haha) en de foto was bij ons heel netjes en mooi. Voor de verjaardag van allebei de jongens hebben wij er 1 besteld, een keer 3d en 1x zo'n grote met slagroomtoefjes aan de zijkanten.
Wij bestellen hem altijd wel met de chocoaldekrullen aan de zijkant. De andere is met nootjes en ivm allergieen willen we dat dus niet doen. Prinsje is niet allergies maar mijn neefje heeft een behoorlijke pinda-allergie. Ook hij kan dan taart eten bij ons.
Als je zoontje 1 jaar wordt zou ik zeker niet voor een hema taart gaan . Lekker zelf een mooie taart maken en versieren met marsepein en / of fondant. Als je het niet zelf kunt, er is ook een topic hier in de lounch over zelf taarten maken. Er zijn een heleboel goede en lekkere taartenbaksters die bereid zijn een mooie taart speciaal voor hem te maken.
Wij hebben hem voor Simone's 1e verjaardag laten maken, met een tekening van babytv erop, het hoeft geen foto te zijn, je mag ook je eigen creatie ontwerpen natuurlijk ik vond hem wel lekker. Voor haar 2e verjaardag heb ik een workshop gevolgd vantevoren en zelf een gemaakt. Die viel ook in de smaak....
Bij de eerste verjaardag van mijn dochter ook gedaan, positief! Heb ook de tompoucen erbij gedaan, ook lekker en leuk!
Ja hoor, hier ook gedaan voor verjaardag nr 1 (met haar superheld Nijntje P) en ook nog de kleine tompoucejes. Goed gelukt en echt lekker. We hadden de taart met fondant, dus geen nootjes.
Hier afgelopen zaterdag de slagroom taart met gekleurde krullen gehad met onze trouwfoto erop! En het zag er echt prachtig uit!! Zeker een aanrader!