Vanmiddag op pas geweest voor een buggy deze 2 werd door de verkoopster als goede buggy aangeprezen. Heb met beiden een klein rondje gemaakt maar kan nog niet kiezen. Wat is jullie ervaring met deze buggys?
Ik ben blij met de Koelstra simba, maar moet eerlijk zeggen dat ik 'm alleen gebruik als ik met de fiets ergens heen ga (even de stad in bijv.). Ik loop er dus geen grote afstanden mee. Wat ik fijn eraan vind: rijdt lekker, makkelijk op te klappen, verschillende ligstanden (alhoewel ik die nog niet heb gebruikt), duwstang op goede hoogte, makkelijk mee te nemen op de fiets.
Wij hebben de armadillo van ik ben mama.nl Echt super die buggy! Ik heb de koelste simba verkocht daar was ik niet tevreden over. Rijdt niet fijn en is met 1 hand niet te besturen. De armadillo heeft alles en zit en rijdt fantastisch+
Ik heb de Maclaren Quest en ben er tevreden over. In mijn ogen is geen een buggy echt heel fijn als je een echte kinderwagen gewend bent (ik had een Bugaboo) maar die van Maclaren kan ik wel aanbevelen
Ik heb een Koelstra Simba. Mijn man en ik zijn beide erg lang en dan is deze buggy erg fijn! Hij rijdt verder prima. Wij gebruiken hem alleen als we eventjes de stad in gaan, een dagje weg etc. Voor lange (bos)wandelingen gebruiken we de Joolz.
Maclaren quest hebben wij en ben er zo blij mee nog steeds, licht, met 1 hand te rijden en klein. We hebben ook een prenatal eigen merk en daar merk je echt veel verschil mee.
Idem. Een vriendin van mij heeft trouwens al jaren de Maclaren quest. Maar toen ze mijn nuna pepp probeerde had ze zoiets wat een verschil