Hoi hoi, Wij hebben de joolz kinderwagen en weten niet zo goed wat nu handig is om erbij te kopen voor de zomer. Wie heeft er ervaring met 1 van de twee of met beide. Of is een dooky toch fijner?
De zonnekap!!!! Voor nu ook handig zodat er nu ook minder wind en kou in de bak komt... Voor de zomer vind ik het muskietennet met uv handig wat erin zit...!
Thnx voor jullie snelle reactie Geen last van dat t muskiet net niet doorzichtig is dus dat je de kleine niet goed ziet?
Een parasol is gezellig, wel wat draaien met het lopen, maar dan kun je je kindje wel zien. Een dooky vond ik handig om me zoontje af te schermen van prikkels tijdens het slapen. Voor de zon vond ik het ongezellig, ik kon hem dan helemaal niet zien! UV zonnekap ken ik niet.