Hey meiden Heeft iemand ervaring met een lui kind ? Ze moet van het CB wat meer op haar buik liggen om haar rug sterker te maken (laat me niet gek maken door ze en negeer voor mezelf de gedachte dat ze niet goed ontwikkel, echt struisvogelpolitiek ) Maar mevrouw lig als een gestrande walvis op het boxkleed, sabbelt er lekker op los, gooit haar armen naast haar lichaam alsof ze liever vliegt en doet dus voor de rest helemaal niets. Goed, ze gooit haar benen omhoog en huilt niet... Is ook wel weer wat, ik tel mijn zegeningen ! Iemand ervaring en hoe is dat goed gekomen? Heb je geholpen of gewoon lekker laten spartelen? thanks
maak dr nieuwsgierig met geluidjes en speeltje boven dr hoofd te houden.. wie weet tilt ze dr hoofd op en drukt ze dr eigen op!
hallo, ik heb er geen ervaring mee... maar je dochter is nog 3 maandjes ou wat verwachten ze toch van zoon babytje ? haar tijd komt vanzelf wel als zij denkt nou word t tijd da tik dit of dat doe, dan zal dat ook vast wel gebeuren... ze zeggen toch altijd alles wat een baby uit zichzelf doet is goed maar ga nooit pushen... als ik jou was liet ik r lekker de gang gaan ...
hand op de beentjes leggen om ze beneden te houden...dan is het makkelijker om haar hoofdje omhoog te doen ...en idd nieuwsgierig maken met geluidjes en speeltjes...wil ze niet ?...nou jammer dan...komt vanzelf
Nee, een speeltje vindt ze niet interressant: wel dat ik er aan hang ! Maar niet leuk genoeg om omhoog te kijken ...
En als jij nou haar armpjes naar voren neer legt, dan word ze misschien wat meer gestimuleerd om toch haar hoofdje omhoog te doen. (zegmaar onder haar borstkas en dan zegmaar op de elleboogjes laten steunen) Maar je kleintje is nog maar 2 maanden ik denk dat het nog wel zou komen, maar wel gewoon volhouden met op de buik leggen.
en als ze op je buik ligt en jij hangt onderuit op de bank ofzo. misschien tilt ze dan haar hoofdje op om naar jou te kijken. of misschien met haar bovenlichaam op een kussentje zodat het makkelijker is om haar hoofd op te tillen. dan ligt ze al wat schuin. en het komt vanzelf, maak je geen zorgen!
Misschien een rare tip, maar ken je een baby in de buurt die wel zijn/haar hoofd omhoog houdt? Misschien als je die 2 naast elkaar legt dat ze het dan ook gaat doen? Weet je trouwens wel zeker dat ze het wel kan? (en anders mag je wel een beetje van Eva lenen , die is dus precies het tegenovergestelde, legt dus helemaal niet haar hoofd neer, ik wordt er moe van om naar te kijken. Zijzelf gaat uiteindelijk spugen van de inspanning en dan draai ik haar maar op haar rug)
Niet druk om maken hoor meid. Ons meissie was precies hetzelfde als hoe jij het omschrijft. Zag er ook uit als een gestrande walvis haha en deed lekker helemaal niks. En toen opeens...........tilde ze haar koppie helemaal zelf op. Ze kan het nu sinds een week en is morgen precies 3 maanden. Dus komt vanzelf.
ik pakte Gyano meestal met de armpjes naar voren (vuistjes onder de kin) terijl hij op zijn buik lag , daarna ging het vanzelf.. grtz Ramona
tot 3 maanden ging lars alleen maar janken als ik hem op zijn buik legde, en daarna vond ie het prachtig. met 7 maanden kon hij los zitten, dus met die spieren zat het wel goed ! laat je niet gek maken door het cb, kiddies doen het toch in hun eigen tempo....
Dat je kindje probeert te "vliegen" is normaal hoor. Dat deed Thijmen ook in het begin. Het is gewoon hoe ze nu probeert om haar hoofd omhoog te krijgen. Later zul je zien dat de armpjes naar voren komen en dat ze daar op gaat steunen. Daar begint Thijmen nu ongeveer mee. Ook al lijkt er nu niet veel te gebeuren, het is toch wel belangrijk om je kindje af en toe een paar minuten op de buik te leggen. Doordat kindjes nu voornamelijk op de rug liggen, worden de nek en rugspieren minder gebruikt en die hebben ze wel nodig voor het zitten enzo. Met het buikliggen oefen je dat. Zou het doen als ze lekker wakker is en bewegelijk, dan heeft ze de meeste energie om haar hoofd ook omhoog te doen. Wat ik trouwens ook merkte is dat er eerst een tijdje niets lijkt te gebeuren, en dan opeens gaat het hoofd omhoog Groetjes Rosa
Ik heb hier ook een luiwammes hoor, meneer vertikte het echt, hij vond het ook helemaal niet fijn om op zijn buik te liggen. Nu sinds eigelijk een weekje dat hij zijn hoofdje optiltt, maar opdrukken neuhh, meneer echt geen zin in. Ach komt van zelf wel hoor, de een is eenmaal sneller als de ander
Ik legde mijn zoontje op zijn buik in de box en deed zijn armen naar voren. Dan ging ik op de grond voor de box zitten en met knuffels bewegen of gewoon gekke gezichten maken.
Mijn dochtertje tilde in het begin wel haar hoofd op toen op eens een paar weken niet meer. Bij het CB kreeg ik de tip om een handdoek op te rollen en deze achterhaar elleboog te leggen. Bleek dat Megan haar ellebogen te ver naar achteren deed en ze daarom geen kracht kon zetten. Nu kan ze het weer zonder handdoek.
Ze vond er eerst helemaal niets aan, ging zelfs hard huilen na 2 minuten op haar buik. Daarom deed ik het altijd maar kort, gewoon 1 a 2 minuten even op het aankleedkussen en zette dan een grappig speeltje voor haar neus. Haar hoofd optillen kon ze al gelijk na de geboorte, maar zo op haar buikje liggen, daar werd ze erg chagerijnig van en ging alleen maar brullen met haar neus naar beneden. Komt allemaal goed hoor !
Joris was in het begin ook zo lui! Wilde ook absoluut niet op de buik liggen en hoofdje optillen ho maar! Kreeg toen ook rond de 3 maanden te horen dat we meer moesten oefenen... Nou nog geen halve maand erna kon hij van rug naar buik draaien en deed hij alles ineens vanzelf! Zo was hij dus lui de eerste 3 maanden en daarna ging hij als een speer!