Hoi dames ! Ik was lekker aan t zoeken in de app-store en toen vond ik de app; my babys beat,, ik denk nou zal wel niet werken maar Probeer t gewoon En ja hoor t werkt echt ! EerSt mn eigen hartslag gehoord en nu al Een paar keer die van de kleine kent iemand die app ?
kun je iets meer uitleggen voor welke telefoon ofzo vind het wel intresant eigenlijk ben dus echt een leek met die app en voor welke telefoon dat is, snap er helemaal niets van
Aangezien ik inmiddels 39 weken ben vind ik 3 euro een beetje veel voor een app. Maar had het graag uitgeprobeerd als hij gratis was.
Mmm ik denk dat Ik het niet zou doen. En die stralingen van de telefoon zijn toch eigelijk helemaal niet goed?!
Ik heb um op mn iphone .. Heb hem met verschillende mensen geprobeerd en t werkt wel. Heb t aan mn vk gevraagt en die zegt dat t gewn kwaad kan tis net een angelsound maar dan goedkoper . Je kan de hartslag ook opmeten enz , je hoort ook de duidelijke bewegingen van je kleine .. Tenminste bij mij werkt
Ja dat is zo , mijn telefoon is gejailbreakt dus heb um Dan gratis .. Maar anders had ik t miss ook niet gedaan
En het kan natuurlijk alijd zo zijn dat je t niet hoort .. Maar dat is ook zo met een Angelsound .. En ik ben natuurlijk ook war verder in de zw.. Maar ach proberen kan geen kwaad .. Ohwja en t zent geen stralingen uit , tis eigenlijk een soort stethoscoop
jammer dat het betalend is, anders wou ik die app echt wel hebben. ik weetnog niet eens hoe dat werkt, betalen bij android
ik vind het wel grappig maar helaas hier geen iphone wel leuk trouwens dat je het deelt ook had hier nog nooit van gehoord
mmmm ik vraag het me af f het echt is... Is het niet gewoon zo n app die doet alsof ? lijkt me niet dat een telefoon een hartslag kan meten ? Hoe doet ie dat dan ??
Hoe kan dat nou dan? Een app kan er toch niet opeens voor zorgen dat mijn iPhone een soort angelsound wordt?
Naja blijkbaar wel ..weet ook niet precies t verhaal er achter Wilde t gewoon delen Maar als t nep zou zijn hebben ze dat welgoed gefaked want je hoort duidelijk t verschil in hartelag van die van mij en haar .. En op 1 punt had ik haar hartslag .. Uur later is ze gedraaid dat voelde ik en toen zat ie idd ook aan die kant ..
Eerlijk gezegd weet ik ook niet of ik er wel in geloof.. Is dat ik die 3 euro niet wil betalen anders had ik het zo kunnen checken met de angelsound erbij, maar lijkt me heel sterk dat een mobiele telefoon hetzelfde gaat werken als de angelsound.
Op de site staat dat de app de microfoon van je iPhone (app is alleen voor apple) gebruikt....Apart hoor!