Overdekt uitje morgen 5 mei kinderen 5-11 jaar Randstad/Utrecht

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Snoopy1979, 4 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.234
    7.280
    113
    Vrouw
    Brabant
    Iemand een leuk idee? We willen morgen met wat familie wat leuks gaan doen, wilden naar Kasteel de Haar gaan maar is misschien met regen niet zo leuk? Of is er binnen ook genoeg te doen? Ik had verder al gekeken naar Museon, Naturalis, of een binnenspeeltuin (tips voor leuke binnenspeeltuinen zijn ook welkom)

    Nog meer leuke tips? :)
     
  2. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.186
    4.498
    113
    Kasteel de haar heeft een rondleiding voor kinderen van ca. 1 uur. verder zijn er tuinen, dus met slecht weer niet ideaal. je zou wel naar bijv. de pretfabriek in woerden kunnen gaan na het bezoek aan het kasteel.

    verdere musea in utrecht: speelklok of spoorwegmuseum, of misschien universiteitsmuseum of sterrenwacht.

    in leiden nog Corpus.
     
  3. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.234
    7.280
    113
    Vrouw
    Brabant
    Dank je voor de tips! Corpus lijkt me erg leuk maar is vanaf 6 jaar ;), kijken we al lang naar uit maar we moeten nog een jaar wachten (de jongste is er 1 van ons ;))

    Denk dat het dan misschien toch kasteel de Haar wordt :)
     

Deel Deze Pagina